Op. Dr. İnci Dalkılıç

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa
5.0

Yüz Germe, Yüz Estetik İşlemleri, Yüz Estetiği

5.0

“Doktor İNCİ hanımla oğlumun kepçe kulak ameliyatında tanışmıştık. Çok başarılı sonuç aldık. Şimdi be...” Devamı

Op. Dr. İnci Dalkılıç

Op.Dr İnci Dalkılıç, 1971 Zonguldak’ta doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini yine Zonguldak’ta Yayla özel ilkokulu ve fener ortaokulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Ankara Bahçelievler Cumhuriyet lisesinde tamamlamıştır.  

1989 – 1990 yılları arasında Uludağ Üniversitesi tıp fakültesinde üniversite öğrenimine başlamıştır. 1996 yılında tıpta uzmanlık sınavını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi dalında 2000 yılına kadar eğitim gördükten sonra 2021 yılı ağustos ayına kadar Bursa Devlet Hastanesi ve Şehir Hastanelerinde çalışmalarını tamamlamıştır.

Meslekte yaklaşık 20 yıllık deneyimiyle burun estetiği ve burun fonksiyonel cerrahisi, endoskopik sinüs cerrahileri, çocuk kulak burun boğaz cerrahileri, baş boyun tümörleri, tükürük bezi tümörleri konusunda sayısız ameliyatlar gerçekleştirmiştir. 

Her yıl yurt içi ve yurt dışı burun estetiği ve burun cerrahisi teknikleriyle ilgili kongre, spesifik toplantı ve kurslara katılım sağlamaktadır.

Op.Dr İnci Dalkılıç, şuan kendi muayenehanesinde mesleki çalışlamalarına devam etmektedir.

İnci Dalkılıç Özel Muayenehanesi
Barış Mah. Sümer Sok. Sinanoğlu Apartmanı No:2/5 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Otoplasti Septoplasti ( burun orta bölme ameliyatı) Septoplasti Rinoplasti (burun estetiği) Rinoplasti Devamı

Hakkında

Op.Dr İnci Dalkılıç, 1971 Zonguldak’ta doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini yine Zonguldak’ta Yayla özel ilkokulu ve fener ortaokulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Ankara Bahçelievler Cumhuriyet lisesinde tamamlamıştır.   Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Yüz Germe Yüz Estetik İşlemleri Yüz Estetiği Yüz Dolgusu Yutak Tümörleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NK
Neh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Blefaroplasti
İnci Dalkılıç Özel Muayenehanesi

Doktor İNCİ hanımla oğlumun kepçe kulak ameliyatında tanışmıştık. Çok başarılı sonuç aldık. Şimdi ben alt-üst gözkapağı ameliyatı oldum estetik dikişleri ve orantılı başarılı sonuç için kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Yüz germe ameliyatı içinde kendisinden söz aldım. Yılların birikimi deneyimi tecrübesi hastaya olan ilgi alakası hepsi için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum güzel doktorum ellerinize sağlık 💐

NK
Neh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Blefaroplasti
İnci Dalkılıç Özel Muayenehanesi

Doktor hanıma üst göz kapağı ve Alt göz kapağı ameliyatı oldum. Dikişleri, göz kapaklarımın aynı ölçüde olması mükemmel.Deneyimini tecrübesini kalitesini sunmuş resmen.Kendisine memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Çok ilgili alanında uzman , başarılı cerrah. Kendisinden şimdiden yüz germe ameliyatım için söz aldım. Ellerinize sağlık güzel doktorum

YT
Yas*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İnci Dalkılıç’la 2021 kasım ayında tanıştık ve 29 kasımda çok güzel bir hastanede ameliyatım gerçekleşti. Doktorum ve asistanı her zaman yanımdaydı. Burnumda hem et, hem kemik problemi vardı hem de kırıktı. Çok korktuğum bu ameliyat sürecini İnci Hanım sayesinde mükemmel atlattık, her adımda bizi bilgilendirdi; gözüm kapalı tavsiye ederim, canım doktorum.

AO
Ahs*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kapalı teknik Rinoplasti (burun) ve mentoplasti (çene) ameliyatımı olalı üç hafta bitti, ilk günden beri ağrı, acı, sızı bile hissetmedim. Beş saat süren ameliyat esnasında geniz eti ve burnumdaki ben de alındı. Doktor İnci hanımın eli çok becerikli ve oldukça ilgili, ilk günden beri hep bilgi alışverişindeydik. Yalnızca ikinci gece göz kapaklarım kızarıp şişti ve hemen inmeye başladı, hiç morluk yaşamadım. Tamponlar alındıktan sonra nefes alışımda hiç problem yoktu. Estetik dikişlerin neredeyse hepsi düştü.

EK
Ece*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Inci hanim ilgili, guler yuzlu ve cok detayci bir hekim. Kendisini instagramdan takip ediyordum. Bir cesaret randevu aldm ve muayne oldum. Iyiki yollarimiz kesismis 👍🏼 Rinoplasti ameliyati oldum. Hekim uzman olunca hic skintida yasamiyormussunuz 🙏🏻 Oyle rahat bir surec gecirdim ki hic agrim olmadi, oyle abartildigi gibi sismeler vs yasamadim. Hem saglik problemlerimi cozdu hem cok dogal bir burna sahip oldum 😊 Gonul rahatligi ile tavsiyemdir 👍🏼

ES
Eme*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

7 yaşında kızımı Dr. İnci Dalkılıç’a götürdüm. Kepçe kulak sorunumuz vardı. Çocuğuma öyle yumuşak öyle naif davrandı ki, zaten o anda inandık ve ameliyatı hocamın gerçekleştirmesini istedik.İyi ki öyle yapmışız.Çok memnunuz. Elleri dert görmesin. 1 ay oldu çocuğum okuluna mutlulukla gidiyor.

ÜS
Ümi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

8 ay önce burun estetiği ameliyatı oldum, Dr. İnci Dalkılıç hocam ameliyatımı gerçekleştirdi. Aynı zamanda sinüzit problemimde vardı hocam onu da ameliyat etti aynı anda. Hem nefesimi kazandım, hem başağrılarım son buldu bir de üstüne çok güzel bir buruna sahip oldum.

ad
A D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. İnci Dalkılıç ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. İnci Dalkılıç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. İnci Dalkılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. İnci Dalkılıç İnci Dalkılıç Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. İnci Dalkılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. İnci Dalkılıç Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Yüz Germe, Yüz Estetik İşlemleri, Yüz Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Otoplasti, Septoplasti ( burun orta bölme ameliyatı), Septoplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube