Op. Dr. İlhami Atılgan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Yüksek Riskli Gebelikler, Tüp Bebek (IVF)

5.0

“İlhami hocama ilgi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederim beş yıl sonrasında tüp bebekle bizlere ...” Devamı

Op. Dr. İlhami Atılgan

Op. Dr. İlhami ATILGAN, 1966 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Diyarbakır'da tamamlamıştır. Ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ankara Etlik Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Hastanesi'nde ihtisas eğitimini de tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. İlhami ATILGAN, Diyarbakır S.S.K ve Doğumevi Hastanesi'nde 6 yıl görev yaptıktan sonra kurucusu olduğu Özel Çamlıca Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahi Dal Merkezi'nde  7 yıl boyunca Kadın Doğum Uzmanı ve yönetici olarak çalışmıştır. Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi'nde 3 yıl koordinatörlük yaparak merkezin, bölgenin en büyük Tüp Bebek Merkezi olmasını sağlamıştır.

1 yıl süreyle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Tüp Bebek(IVF) dalında eğitim programına katılmış ve başarıyla eğitimini tamamlamıştır. Sağlık Bakanlığından onaylı, Endoskopik Cerrahi (Laparaskopi & Histereskopi) dalında ve Ultrasonografi eğitimi konusunda sertifika sahibi de olan Op. Dr. İlhami ATILGAN, başarılı çalışmalarından dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından ödül belgesi almaya da layık görülmüştür. 2004 yılında Viyana'da 3D/4D Ultrasonografi eğitimi için kursa katılmış ve bu kursu da başarıyla tamamlamıştır. Kendisi ayrıca jinekolojik kozmetoloji ile de ilgilenmektedir.

2013 yılına kadar Özel Akay Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi'nde sorumlu hekim olarak görev yapmıştır. Ayrıca Etimed Hastanesi ve Güven Hastanesi Tüp Bebek Merkezleri Koordinatörlüğü görevlerini yerine getirmiştir. 

Op. Dr. İlhami ATILGAN, Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Op.Dr. İlhami Atılgan Muayenehanesi
Hilal Mah. 701.sok 26/7 ( eski muayene karsısı) Yıldız Çankaya/Ankara
Hizmetler
Kısırlık prp tedavisi Lazer ile vulva beyazlatma Lazer ile vajina gençleştirme İdrar kaçırma tedavileri Total abdominal histerektomi(histerektomi) Devamı

Hakkında

Op. Dr. İlhami ATILGAN, 1966 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Diyarbakır'da tamamlamıştır. Ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ankara Etlik Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Hastanesi'nde ihtisas eğitimini de tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

saglık bakanı

Ekibim

ilhami atılgan

İlgi Alanları

Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Yüksek Riskli Gebelikler Tüp Bebek (IVF) İnterstisyel Sistit (Ağrılı Mesane Sendromu) İnterstisyel Sistit Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ME
Mer*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlhami hocama ilgi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederim beş yıl sonrasında tüp bebekle bizlere anne baba olma sevinci yaşattı iyiki varsınız hocam düşünen herkese ilhami hocamı tavsiye ederim.

SC
Sev*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İlhami beye ne kadar tesekkur etsem az. Bir aylık tanısmada sıcak kanlılığı babacan yaklasımı benım butun olumsuzluğumu aldı. Erken menapoz teşhisiyle tanıstık. Ozon tedavisi ile başladık biz bu yola 5. seansta çatlama iğnesi yaptık. Bugun bir hafta oldu ve rahime tutunmaya calısan bir mucizenın varoldugunu öğrendik. İnsallah hersey yolunda gider de mucizemizi kucağımıza alırız. Böyle güzel olaylara vesile oldukları için İlhami Bey e v ekbine çok tesekkur ederim. Özellikle Ayşem'e En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

aa
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

7 yıl sonra ilk defa bu konuda ozonla mutlu oldum. Heyecandan ne yazacagımı bilemiyorum. Bebeğim olmus kadar mutluyum. Çünkü inanarak ozona guvenerek yolun yarısını geçirdim. Bana anne olamazsın diyenlere inat ben anne olacağım inanıyorum. Bana olan desteğinden dolayı doktoruma çok tesekkur ediyorum :)

CA
Cer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Onca heyecan onca tedirginlik boşaymış. İlhamı hoca haklıyms. eğer ben senın doktorun isem sen anne olacaksın dedi. veeee oldu :) Hocama o kadar minnettarım ki tek beklerken bugun yıllarca hayalımız olan tek yumurta ıkızı haberini aldık. Bu en çok eşimin hayaliydii. Hocama sonsuz tesekkurler. Hemşireciğim ayse ye sonsuz tesekkurler. Not: Mühim olan doğru doktormus. Yıllarca doktor doktor gezip her tedavide gözyaşlarına ümitsizliğe kapılmaya maddi manevi yorulmaya gerek yokmus. Tek doktorla 2 ay kadar kısa sürede de anne olunuyormus. :)

DA
Dil*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şuanda çok mutluyum göz yaşlarımı tutamıyorum. Ne hissetiğimi bilmiyorum tek bildiğim bende artık bi anneyım. Hiç hayalimde yokken artık ikiz annesiyim. Önce allah sonra sizin sayenizde. İlhami hocam bu duyguyu basta eşim olmak üzere sevdiklerime yaşattıgınız için çok tesekkur ederim. Sie ve ekibinize emeğinize sonsuz tesekkurler

GA
Gra*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

My name iş Grace. My opinion about the clinic is all of the staff very friendly. they wellcome me ın theır clinic as a friendly smiled. first ı came to theır clınıc to do my eyebrow. i want to do my eyebrow to make look beautiful. i want also a shape that will fat to look more nicer outside. thank you so much

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Umutlarımın bittiği anda tanıdım hocam siz umut oldunuz mutluluk oldunuz. Şidmi 2,5 aylık oldu bebeğim. sizin sayenizde hayatımdaki en buyuk mutlulugu yasıyorum ve anneliği tadacağım. Hayatta hep karamsar ve mutsuz oldum. hayatımdaki insanlarda tetikledi tabii bunu. Ama sizinle birlikte aştım bunu hayatta hersey boşmuş meğerse. Şimdi sadece ben ve bebeğim var. İnsaşşah sağlıkla kucagıma alacağım. Rabbime bin şükür. sizin hakkınız ödenmez sizi sevıyorum.

ÖT
Özl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yoğun iş tempom ile hayatta bazen kendimize gereken özeni göstermıyoruz. Emeklilik sonrası sanırım bunları daha cok farkedıyoruz. Kendim için yaptıgım ve benı cok mutlu eden, keske daha onceden tanısaydım dedirten doktorum ve ekibine çok tesekkur ederim.

ÇA
Çiğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok mutluyuz dünyanın en güzel sesini duyduk bu mübarek cuma ve kandil günü. allahıma şükürler olsun vucudu olusmaya basladı. Hersey yolunda Allah ın sen sevındırdın devamını sen getır. Önce Allah sonra ilhami hoca sayesinde Rabbıme bınlerce şükürler olsun.

TR
T. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Rabbim daim etsin başarılarınızı.. Allah'ım başımızdan eksik etmesin sizi.. Saygı ve sevgilerimle hocam..

Op. Dr. İlhami Atılgan
Op. Dr. İlhami Atılgan 29 Ocak 2021
teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. İlhami Atılgan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. İlhami Atılgan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. İlhami Atılgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. İlhami Atılgan Op.Dr. İlhami Atılgan Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. İlhami Atılgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. İlhami Atılgan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Yüksek Riskli Gebelikler, Tüp Bebek (IVF) alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık prp tedavisi, Lazer ile vulva beyazlatma, Lazer ile vajina gençleştirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube