Op. Dr. İbrahim Oskui

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Bölgesel Yağlanma, Göz Kapağı, Burun Estetiği

“” Devamı

Op. Dr. İbrahim Oskui

Op. Dr. İbrahim OSKUİ, lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı fakülteden  1985 yılında Genel Cerrahi uzmanlığını, 1993 yılında ise Plastik Cerrahi uzmanlığını almıştır.

Mesleki hayatı boyunca Genel Cerrahi ve Plastik Cerrahi alanında sayısız başarılı operasyona imza atmış olan Op. Dr. İbrahim OSKUİ, mesleki çalışmalarına 1993 yılından beri Beyoğlu'nda bulunan özel kliniğinde devam etmektedir. Yüz - karın germe, meme ameliyatları, burun ve kulak ameliyatları, göz etrafı kırışıklıkları ve torbaları, çene ve elmacık kemikleri büyütülmesi, erken ve geç yanık tedavisi, deri ve yumuşak doku kanserleri, diyabetik yaralar, normal doğum sırasında oluşan vajinal yırtık ve deformasyonların düzeltilmesi, emzirme sonrası memelerde oluşan deformasyonların düzeltilmesi ve benzeri uygulamalar gibi birçok alan kendisinin başlıca uzmanlık alanlarını oluşturmaktadır.

Göğüs bıyütme

Mrb Ogretmen bir babanin fizyoterapi İstanbul da lisans unv oğrencisiyim. Mersinliyim. Gögüslerim yok denecek kadar kücuk.Giyinmeyi cok seviyorum. Ama hep yapay sutyenle gezmekten artik psikolojim bozuluyor. Lutfen bana yardimci olur musunuz.

Op. Dr. İbrahim Oskui

Op. Dr. İbrahim Oskui tarafından cevaplandı

Ayca hanım merhaba,0212 292 03 33-34 den randevu alarak yakından üç boyutlu muayene olmanız uygun ol... Cevabı görmek için tıkla.

4 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Yüz felci hakkındaki tıbbı gelişmeler konusunda bilgi almak ve görüşme

Hocam 57 yaşında çocukluktan kalma yüz felci rahatsızlığım var.Agız ve göz kapağını etkiliyor .Göz kapağında kısmen tedavi oldum.Özetle bu rahatsızlıklarla ilgili tıbben bir gelişme ve tedavi yöntemi var mı çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılar

Op. Dr. İbrahim Oskui

Op. Dr. İbrahim Oskui tarafından cevaplandı

Mehmet bey maerhaba,şikayetinizle ilgili detaylı bilgi sizi yakından gördükten sonra söylemem mümkün... Cevabı görmek için tıkla.

7 Haziran 2021 tarihinde cevaplandı.

Göbek yapı sldırma

Hocam ben tüp mide ameliyatı oldum 160 kilodan 120 kiloya indim fakat spor yapamadıgım icin göbek yaglarım halen fazla liposuctin yöntemi ile göbek yağlarının giderildiğini sizi ülke tv de seyredince ögrendim ve pandemi öncesi bir basvurum olmustu seans fiyatınız nedir bilgi verirmisiniz muayene olmadan size biraz uzagım ben olursam ve memnun kalırsam 15 20 kişi daha sadece sülalemden müşteri cıkar cevremdeki arkadaş eş dost hariç

Op. Dr. İbrahim Oskui

Op. Dr. İbrahim Oskui tarafından cevaplandı

Ahmet bey merhabalar,üzerinize ince bir külot giyerek omuz ile diz arası önden her iki yandan ve ark... Cevabı görmek için tıkla.

9 Haziran 2021 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. İbrahim OSKUİ Muayenehanesi
İnönü Cad. Osmanlı Sok. No:2 D:4 Taksim (The Marmara Oteli Yanı) Beyoğlu/İstanbul
Hizmetler
Yağ enjeksiyonları Post-bariatrik cerrahi El dolgusu Labioplasti Endoskopik estetik cerrahi Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) Ameliyatsız yüz germe Burun estetiği (Rinoplasti) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. İbrahim OSKUİ, lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı fakülteden  1985 yılında Genel Cerrahi uzmanlığını, 1993 yılında ise Plastik Cerrahi uzmanlığını almıştır.

Mesleki hayatı boyunca Genel Cerrahi ve Plastik Cerrahi alanında sayısız başarılı operasyona imza atmış olan Op. Dr. İbrahim OSKUİ, mesleki çalışmalarına 1993 yılından beri Beyoğlu'nda bulunan özel kliniğinde devam etmektedir. Yüz - karın germe, meme ameliyatları, burun ve kulak ameliyatları, göz etrafı kırışıklıkları ve torbaları, çene ve elmacık kemikleri büyütülmesi, erken ve geç yanık tedavisi, deri ve yumuşak doku kanserleri, diyabetik yaralar, normal doğum sırasında oluşan vajinal yırtık ve deformasyonların düzeltilmesi, emzirme sonrası memelerde oluşan deformasyonların düzeltilmesi ve benzeri uygulamalar gibi birçok alan kendisinin başlıca uzmanlık alanlarını oluşturmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bölgesel Yağlanma Göz Kapağı Burun Estetiği Botox Kalça (Popo) Estetiği Dudak Estetiği Jinekomasti Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Tırnak Batması Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi Kol Ve El Estetiği Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu) Boyun Germe Baş Boyun Cerrahisi Yüz Germe
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 34 74

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ad
A D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. İbrahim Oskui ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. İbrahim Oskui için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. İbrahim Oskui için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. İbrahim Oskui ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113474

Op. Dr. İbrahim Oskui nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. İbrahim Oskui Op. Dr. İbrahim OSKUİ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. İbrahim Oskui hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. İbrahim Oskui Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Bölgesel Yağlanma, Göz Kapağı, Burun Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Yağ enjeksiyonları, Post-bariatrik cerrahi, El dolgusu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 34 74

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube