Op. Dr. Hüseyin Kandulu, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Hüseyin Kandulu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Abdominoplasti, Yüz Estetiği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 13 Center 2 Kat: 5 D/5  Şişli, İstanbul
Op. Dr. Hüseyin KANDULU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hüseyin Kandulu Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin KANDULU, K.K.T.C’nin Lefkoşa kentinde 1979 yılında doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra tıp eğitimi için Türkiye’ye gelmiştir. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru olmuştur. Daha sonra yine aynı üniversitede, tıp eğitimi sürecinde yoğun ilgi duyduğu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ihtisas eğitimine başlamıştır. 2010 yılında mikrocerrahi alanındaki “Minimal Sütür Tekniği ile Mikrovasküler Anastomoz Uygulamalarında Kitosan’ın Etkisi” isimli tezini sunarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlığını almıştır. İhtisas eğitimi boyunca birçok rekonstrüktif ameliyatın yanı sıra burun, meme ve vücut estetikleri ile özel olarak ilgilenmiş ve çok sayıda ameliyat gerçekleştirmiştir.

İhtisas eğitimi sonrasında Estetik Cerrahi müdahalelere olan ilgisi nedeni ile ONEP kliniği bünyesinde Prof. Dr. Onur EROL’un fellowship programına katılarak estetik cerrahi alanında üst eğitim almış ve birçok operasyona katılıştır. Mecburi hizmet yükümlülüğünü Bilecik Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir ve burada yaptığı görev süresince Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölüm sorumluluğunu üstlenmiş olan Op. Dr. Hüseyin KANDULU, kısa sürede 1000'in üzerinde başarılı operasyon gerçekleştirerek sağlık ve estetik alanında bölgeye birçok yenilik ve bakış açısı kazandırmıştır.

Op. Dr. KANDULU, Fulya Terrace'ta bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

  • Seyahat
  • Spor
  • Bilardo
  • Bowling

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

y..amaz

11 Mart 2019 tarihinde lazer Liposuction oldum aradan 1 hafta geçmiş olmasına rağmen sonuç mükemmel çok az bir ödem kaldı. Operatör Doktor Hüseyin kandulu ya ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum Bana mükemmel bir dokunuşla bulundu 18-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Kandulu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Özel Ameliyat Hemşiresi Yasemin Aydın 9 Yıl yıllık mesleki tecrübe
Asistan Fidan Özsabacı 20 Yıl yıllık mesleki tecrübe
Asistan Hilal Gür 2 Yıl yıllık mesleki tecrübe
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.