Op. Dr. Hüseyin Güray Alın

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Tümörleri, Vertigo Rehabilitasyonu

5.0

“Çok ilgili, bütünsel ele alıyor, Meme Ca sebebiyle olduğum ameliyatta, lenflerimde alındığı için kol...” Devamı

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın

1968 yılında İzmir’de doğdum, lisans öncesi eğitimlerimi tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğum lisans eğitimi başarı ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını aldım. İhtisasımı ise, Ege Üniversitesi Hastanesi'nde  tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı oldum. Sonrasında İzmir’den ayrıldım, ülkenin hemen tüm bölgelerinde çalıştım ve insanlarıyla yaşadım. Dünyanın her yerinden hastalarım oldu, turizm merkezlerinde uzun süre çalıştım. Klasik ortopedi ve travmatoloji tedavileri yanında bütünleyici tedavi tekniklerini de çalıştım. Klasik tıp bilgilerimizin yeterli olmadığı kronik ağrılarda Çin Tıbbı ve akupunktur, nöral terapi, fitoterapi, manuel terapi, ayurveda, homeopatik uygulamaları ekledim. Hastalıklara ve hastalarıma integratif bir bakış geliştirerek tedavi amacını “tam iyileşme” olarak yolumuzda rehber edindim. Uzunca bir süredir kronik ağrılarla, tıbbi yöntemlere dirençli ortopedik ve genel hastalıklarla, ameliyatlardan fayda görmeyen ya da ameliyat edilemeyen dirençli ağrılı durumlarla ilgilendim. Karmaşık bel ve boyun ağrıları, bel ve boyun fıtıkları, siyatik ve diğer nöraljiler, topuk dikeni, tenisçi dirseği, kuyruk sokumu ağrıları, huzursuz bacak sendromu, donuk omuz ve bunun gibi halk arasında çözümsüz olarak bilinen durumlara bütüncül bakış açısıyla çareler üretiyoruz; hastalarımı tedavide etkin kılarak, problemin hasta ile ilgili olduğu ve tedavisinin de kendisinden geçtiği inancıyla görevimin rehberlik etmek olduğunun bilinciyle. Kliniğimizde girişimsel radyoloji ve fizik tedavi uzmanları ile birlikte ekip halinde çalışıyoruz. Nöral terapi ve omurganın derin enjeksiyon tekniklerini, eklem içi hyalüronik asit, steroid, PRP ve kök hücre uygulamalarını Bilgisayarlı Tomografi ve Ultrason eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Hastalarıma, her birine kendine ve hastalığına özel olarak belirlenen tedavi programı uyguluyorum. Elektroakupunktur, nöral terapi, bitkisel ve orthomoleküler takviyeler, nefes ve masaj teknikleri, egzersiz ve bedeni doğru kullanma eğitimleri, doğru beslenme ve diyet, uygun medikal ürünler ve az da olsa ilaçlardan da faydalanarak, hastalarım kendi kendilerine hastalıklarıyla başa çıkabilecek duruma gelene kadar uyguladığım aktif bir tedavi programıdır bu. Gerektiğinde cerrahi girişimler de dahil biz müdahil olsak da hastalarımız rahatsızlıklarının nedenlerini ve neden bununla meşgul olduklarını kavrayıp, bizim rehberliğimizde aldıkları önlemlerle yaşama alışkanlıklarını değiştirerek tekrar hastalanmaya engel olurlar. Bu süreçte hastalarımızla yakın ilişkimiz devam eder, “iyileşme” her zaman kolay ve kısa olmayabiliyor, hastalarımızla aynı amaç içinde yollarında beraber yürürüz, bu yolda yalnız olmadıklarını bilirler. 

İstanbul’da eşim ile birlikte yaşıyorum, bir kızım var, çok şükür.  

Sancaktepe Şehit Prof .Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Emek Mahallesi, Namık Kemal Cad. No:54, 34785 Sancaktepe / İstanbul Sancaktepe/İstanbul
Hizmetler
Bel fıtığı tedavisi Dikişsiz tırnak ameliyatı Dirsek cerrahisi Diyabetik ayak tedavisi Diz altı ampütasyonu Devamı

Hakkında

1968 yılında İzmir’de doğdum, lisans öncesi eğitimlerimi tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğum lisans eğitimi başarı ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını aldım. İhtisasımı ise, Ege Üniversitesi Hastanesi'nde  tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı oldum. Sonrasında İzmir’den ayrıldım, ülkenin hemen tüm bölgelerinde çalıştım ve insanlarıyla yaşadım. Dünyanın her yerinden hastalarım oldu, turizm merkezlerinde uzun süre çalıştım. Klasik ortopedi ve travmatoloji tedavileri yanında bütünleyici tedavi tekniklerini de çalıştım. Klasik tıp bilgilerimizin yeterli olmadığı kronik ağrılarda Çin Tıbbı ve akupunktur, nöral terapi, fitoterapi, manuel terapi, ayurveda, homeopatik uygulamaları ekledim. Hastalıklara ve hastalarıma integratif bir bakış geliştirerek tedavi amacını “tam iyileşme” olarak yolumuzda rehber edindim. Uzunca bir süredir kronik ağrılarla, tıbbi yöntemlere dirençli ortopedik ve genel hastalıklarla, ameliyatlardan fayda görmeyen ya da ameliyat edilemeyen dirençli ağrılı durumlarla ilgilendim. Karmaşık bel ve boyun ağrıları, bel ve boyun fıtıkları, siyatik ve diğer nöraljiler, topuk dikeni, tenisçi dirseği, kuyruk sokumu ağrıları, huzursuz bacak sendromu, donuk omuz ve bunun gibi halk arasında çözümsüz olarak bilinen durumlara bütüncül bakış açısıyla çareler üretiyoruz; hastalarımı tedavide etkin kılarak, problemin hasta ile ilgili olduğu ve tedavisinin de kendisinden geçtiği inancıyla görevimin rehberlik etmek olduğunun bilinciyle. Kliniğimizde girişimsel radyoloji ve fizik tedavi uzmanları ile birlikte ekip halinde çalışıyoruz. Nöral terapi ve omurganın derin enjeksiyon tekniklerini, eklem içi hyalüronik asit, steroid, PRP ve kök hücre uygulamalarını Bilgisayarlı Tomografi ve Ultrason eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Hastalarıma, her birine kendine ve hastalığına özel olarak belirlenen tedavi programı uyguluyorum. Elektroakupunktur, nöral terapi, bitkisel ve orthomoleküler takviyeler, nefes ve masaj teknikleri, egzersiz ve bedeni doğru kullanma eğitimleri, doğru beslenme ve diyet, uygun medikal ürünler ve az da olsa ilaçlardan da faydalanarak, hastalarım kendi kendilerine hastalıklarıyla başa çıkabilecek duruma gelene kadar uyguladığım aktif bir tedavi programıdır bu. Gerektiğinde cerrahi girişimler de dahil biz müdahil olsak da hastalarımız rahatsızlıklarının nedenlerini ve neden bununla meşgul olduklarını kavrayıp, bizim rehberliğimizde aldıkları önlemlerle yaşama alışkanlıklarını değiştirerek tekrar hastalanmaya engel olurlar. Bu süreçte hastalarımızla yakın ilişkimiz devam eder, “iyileşme” her zaman kolay ve kısa olmayabiliyor, hastalarımızla aynı amaç içinde yollarında beraber yürürüz, bu yolda yalnız olmadıklarını bilirler.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1998
Deneyim: 25 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yürüme Analizi Yumuşak Doku Tümörleri Vertigo Rehabilitasyonu Varis Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi Devamı

Hobiler

Çin tıbbı ve akupunktur Ayurveda Homeopati Bitkisel tedaviler Mistik yaşam Devamı

Deneyimler

Okan Üniversitesi Acıbadem Polikliniği (2020 - Devam ediyor)
kuşadası gözde hastanesi (2019 - 2020)
Kuşadası Gözde Hastanesi (2019 - 2020)
Özel Marmaris Yücelen Hastanesi (2018 - 2019)
Özel North Clınıcs Tıp Merkezi (2017 - 2020)
Özel Erdem Hastanesi (2016 - 2016)
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi (2014 - 2015)
Özel Manavgat Sevgi Hastanesi (2014 - 2014)
Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi (2012 - 2012)
Florıum Hospital (2011 - 2011)
Üsküdar Hospıtalturk (2010 - 2011)
Özel Medıvıa Hospital (2010 - 2010)
Özel Keşan Hastanesi (2009 - 2010)
Özel Silivri Kolan Hospital Hastanesi (2009 - 2009)
Özel Keşan Hastanesi (2009 - 2009)
Özel Medlife Binisina Hastanesi (2009 - 2009)
Özel Doğubayazıt Mediza Hastanesi (2008 - 2008)
Kozyatağı Central Hospital (2007 - 2008)
özel marmaris caria hastanesi (2001 - 2008)
Bahat Hastanesi (2000 - 2001)
İznik Vatan Hastanesi (1999 - 2000)
Bursa Buttim Tıp Merkez (1998 - 1999)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
RY
Rey*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok ilgili, bütünsel ele alıyor, Meme Ca sebebiyle olduğum ameliyatta, lenflerimde alındığı için kolum lenf ödem olmuştu. Beslenmemi düzenleyici program eşliğinde NÖRAL TERAPİ uyguladı ağrılarım ve ödemimi giderdi. Hayat standardım değişti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Her doktorun sizin gibi olmasını isterdim. Sağlığıma kavuşmamı sağladığınız için teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın Sancaktepe Şehit Prof .Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Hüseyin Güray Alın Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Tümörleri, Vertigo Rehabilitasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Bel fıtığı tedavisi, Dikişsiz tırnak ameliyatı, Dirsek cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube