Op. Dr. Güray Yeşiladalı

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Meme Büyütme, Jinekomasti, Dudak Estetiği

5.0

“1 hafta önce Güray Bey'e meme küçültme ameliyatı oldum. Yıllardır korktuğum için ertelediğim ameliya...” Devamı

Op. Dr. Güray Yeşiladalı

Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitiminin son senesinde Türk - Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi esnasında gerçekleştirdiği binlerce ameliyatın yanında Amerika Birleşik Devletleri’nde, Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü’ne “International Fellow” olarak kabul edilmiş olup bu sayede cerrahi beceri, görgü ve tecrübesini arttırma fırsatına sahip olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Gaziantep’te görev yapmış olan Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, bu dönemde çok sayıda hastanın Plastik Cerrahi ile ilgili operasyonlarını gerçekleştirirken, Avusturya ve Belçika’da yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olarak Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği’ne (EBOPRAS) üye olarak kabul edilmiştir. Daha sonra İstanbul’da bir estetik cerrahi merkezinde görev yapmış ve çok sayıda estetik ve kozmetik operasyonlara imza atmıştır.

Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri Şişli - İstanbul’da kurduğu Vanity Estetik Kliniği’nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, dünyanın en prestijli cerrahi kulübü olan Uluslarası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğine (ISAPS) kabul edilmiş 57 Türk cerrahtan biri olmakla birlikte Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası gibi pek çok mesleki kuruluşun üyesidir.

Vanity Estetik Kliniği
Terrace Fulya Residance Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. C 2 D: 64 Şişli Şişli/İstanbul
Hizmetler
Prp saç tedavisi Prp yüz gençleştirme Işık dolgusu Yağ enjeksiyonları Kol germe Devamı

Hakkında

Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitiminin son senesinde Türk - Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi esnasında gerçekleştirdiği binlerce ameliyatın yanında Amerika Birleşik Devletleri’nde, Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü’ne “International Fellow” olarak kabul edilmiş olup bu sayede cerrahi beceri, görgü ve tecrübesini arttırma fırsatına sahip olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Meme Büyütme Jinekomasti Dudak Estetiği Kalça (Popo) Estetiği Botox Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DS
Dil*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Meme estetiği
Vanity Estetik Kliniği

1 hafta önce Güray Bey'e meme küçültme ameliyatı oldum. Yıllardır korktuğum için ertelediğim ameliyatım artik skolyoz başlamasıyla mecburi hal aldı. İstediğim hiçbir şeyi giyememe de cabası..Ameliyatim beklediğimden cok çok rahat geçti. Tam istediğim gibi ilerledi süreç. Ayni gün çay kahve içiyor , dolaşıyordum..Goruntumse beklediğimden, istediğimden bile daha güzel oldu.. Hersey o kadar kolay oldu ki herkese böyle bir sikayetleri varsa hic düşünmeden Güray Yesiladali'ya gelmelerini öneririm. Hastasını nezaketle dinleyen, tum sorularina uzun uzun cevap veren, gereksiz hiçbir şey yapmak istemeyen, işinin uzmanı bir doktor..Ameliyatimi ertelediğime ve yıllardır bu sorunu yaşadığıma çok pişmanım . Resmen hayat konforum yükseldi..Başta Güray Bey, asistanı Nur Hanım ve tüm Vanity çalışanlarına cani gönülden teşekkür ederim.

AB
Ayl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İkizlerin doğumundan sonra formunu kaybeden ve gereksiz büyük olan göğüslerimi ağrısız sızısız küçülten şahane doktordur kendisi. Aklımda farklı birkaç dr daha vardı fakat kendisiyle konuştuktan sonra özellikle kendisinin aşırılıktan uzak önerileri ve ilgisi doğru doktor olduğuna karar vermemi sağladı.

EG
Ebr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray beyi instagramdan tanıdım ama iyi ki tanımışım diyebilirim. Dudak ve meme estetiği için gittim herbirinden çok memnun kaldım. İstediğiniz herşeyi rahatlıkla danışabileceğiniz elinden ne geliyorsa en iyisini yapabilecek profesyonellikte genç ve işini seven bir cerrah benim gördüğüm kadarıyla.

DT
Der*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray beye burun ameliyatı yaptırdım mart ayında. Tıbbi bi sorunum yoktu görünüm için yaptırdım ki bana kalırsa bu daha zor çünkü bi şeyin tedavi edilmesinden ziyade istediğiniz görünüm doğrultusunda burna şekil vermek gerekiyor. Gerginliğim her ay daha da azalıyor çünkü çok içime sinen gerçekten istediğim gibi görünen bi burun estetiği yapıldı. Beni dinlediği ve anladığı için başarılı bir operasyon sonucu sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum

HY
Han*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İkiz bebeklerim olduktan sonra bel çevremdeki yağ birikimi ve meme sarkması için gittim. Öncesinde tanımadığım internetten görüp randevu aldığım için görüştüğüm tek doktor değildi 3 konsültasyon daha almıştım. Ama diğer cerrahlar arasında ilgisinde hastasını dinleyip yol gösterme çabasında o kadar farklıki.. Tanıdığım için çok mutluyum. Doğum sonrası estetiğimde başarılı geçti. Herşey için teşekkür ediyorum

NA
Nih*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray beyi 2 ay öncesinde gözkapağı operasyonu için ziyaret ettim. Gözkapaklarımda olan fazla deri beni rahatsız ediyordu bana ağırlık yapıyordu gün içinde sürekli. Tedavi edilcek bölge göze yakın olduğu içinde korktum ve iyi bir cerrah bulmak için çok araştırma yaptım. Güray beye bu şekilde ulaştım. Tanıdıktan ve diğer hastalarının öncesi sonrası fotoğraflarını gördükten sonra hiçbir güven problemi yaşamadım. Gerçekten çok iyi işinde çok başarılı genç bir hekim. Operasyon sonucumdan çok memnun kaldım emeği için çok teşekkür ediyorum. Aynı şekilde kliniğinde çalışan ekibe de çok teşekkür ederim. Kısa çok rahat ve çok başarılı bir operasyon atlattım sayelerinde.Tavsiye ederim.

GC
Gül*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray bey benim canım doktorum :) sırt ağrılarından boyun ağrılarından bunalarak gittim meme küçültme ameliyatı yaptırdım.. Tüm korkumu yenmeme tüm o ağrılardan kurtulmama yardımcı oldu. İşine çok hakim bilgili ve çok sıcakkanlı bi doktordur. Tavsiye ederim herkese :)

BD
Bah*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray beye burun ameliyatı oldum sağlık problemlerimden ziyade görünümü konusunda şikayetçiydim. Gerçekten çok iyi bir doktor muayeneniz esnasında da yaptığı diğer çalışmalarına baktığınızdada ne kadar iyi bir hekim olduğunu anlıyorsunuz. Sizin istediğinizi anlamak istiyor hastasının içine sinen bir operasyon yapmak istiyor. Hem mesleki başarısı hem de ilgisi sıcak tavrı gerçekten değerli bence. Çok teşekkür ediyorum.

AK
Ard*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray beye geçirdiğim trafik kazası sonrası gittim. Yüz travması geçirdim ve burnum kırıldı. Gerçekten bu zor operasyonu başarıyla tamamladığı için opersyon sonrasında da sık sık arayıp ilgisini eksik etmediği için çok teşekkür ediyorum. Hastasına karşı ilgisi çok memnun ediyor. Tüm ekip arkadaşları da hastanın konforunu sağlamak için uğraşıyor. Tavsiye ederim.

CB
Can*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güray bey 2 yıldır doktorum gerçekten tanıdığım için çok memnunum. küçük bir problemde dahi iletişime geçebildiğim hastasına her zaman elinden gelenin en iyisini yapmak isteyen bir doktor. hekimliği çok iyi, yaptığı operasyonlardan çok çok memnum kaldım. kendime güven konusunda mimarım oldu. mutlaka tavsiye ediyrum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Güray Yeşiladalı ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Güray Yeşiladalı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Güray Yeşiladalı Vanity Estetik Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Güray Yeşiladalı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Meme Büyütme, Jinekomasti, Dudak Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Prp saç tedavisi, Prp yüz gençleştirme, Işık dolgusu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube