Op. Dr. Gökçe Cangel, İstanbul, Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Gökçe Cangel

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Haseki sultan mah. Haseki eğitim ve araştırma hastanesi göğüs cerrahisi polikliniği A blok 3. Kat haseki  Fatih, İstanbul
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gökçe Cangel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pnömotoraks

  Hocam merhaba, 26 yaşındayım. geçmiş yıllarda her iki akciğerimde de pnömotoraks oldu. sağ ciğerime sadece tüp takıldı, sol ciğerime kapalı ameliyat yapıldı. geçtiğimiz günlerde gastroenterit ve yaygın göğüs ağrısı şikayeti ile acile başvurdum. çekilen tomografi sonucum şöyle: "sağ akciğer üst lop a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Gökçe Cangel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tekrarlayan pnömatoraks

  Merhaba, yaklaşık 2 yıl önce spontan pnömatoraks geçirdim açık amaeliyat oldum ve akciğerim göğüs duvarına yapıştırıldı. sonrasında 3 kez sönme yaşadım, işe giderken içinde olduğum araç yolda ufak çukurlardan geçince bile sönme yaşıyorum.. her seferinde 1-2 hafta istirahat sonrası işe başladım. işi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Gökçe Cangel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Gökçe Cangel kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. G Cangel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Gökçe Cangel için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. G Cangel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Gökçe Cangel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Gökçe Cangel Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Gökçe Cangel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Gökçe Cangel Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Timektomi, Akciğer cerrahisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Video destekli torasik cerrahisi, Torasentez, Torakotomi, Video torakoskopik cerrahi (vats), Göğüs duvarı tümörleri alanlarında hizmet veriyor ve Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Kist Hidatik, Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Gökçe Cangel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Gökçe Cangel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Gökçe Cangel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. G Cangel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Gökçe Cangel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. G Cangel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.