Op. Dr. Flora Çitgez

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Kürtaj, HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi, Histereskopi

5.0

“Flora Hanım'ı tanıdığım için çok memnunum. Keşke tüm doktorlar onun gibi işini severek ve profesyone...” Devamı

Op. Dr. Flora Çitgez

Op. Dr. Flora ÇİTGEZ, 1980 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırms Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Flora ÇİTGEZ, mesleki çalışmalarına Özel Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Hakkında

Op. Dr. Flora ÇİTGEZ, 1980 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırms Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Flora ÇİTGEZ, mesleki çalışmalarına Özel Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kürtaj HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Histereskopi Histerektomi Normal Doğum Devamı

Hobiler

Yemek yapmak Fotoğraf cilik Yürüyüş Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NB
Nih*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Flora Hanım'ı tanıdığım için çok memnunum. Keşke tüm doktorlar onun gibi işini severek ve profesyonel şekilde yapsa. Özellikle doğum yapmak için doktor arayanlara yüzde yüz tavsiye ederim. Harika bir doğum hikayem oldu sayesinde.

ey
Eli*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hayatımda tesadüfi olarak öğrendiğim hamilelik sürecimin ilk trimester döneminde düşük riski, kanamalar ve bir müddet yatarak istirahatın zorunlu oldugu bir hamilelik sürecine başlamıştım. Fakat doktoruma güven duymama ve beni kendisinin psikolojik olarak bebeği kaybetme dürtüsüne inandırması ( ikiz başlayıp bir tanesinin düşmesinden kaynaklı) doktor-hasta ilişkisini bitiren durumdu. Sonra sürekli devam edebileceğim doktor arayışına girdim ve 3 doktora gittim.Gittiğim doktorlar bana acaba hamileliğim boyunca iyi bir doktor bulamayacak mıyım? endişesini yaşatmışlardı. Ta ki yıllarca gittiğim hastanenin doktorlarını unutmuştum. Surp pirgiç ermeni hastanesindeki doktorlara baktım 2 doktoru daha önceden biliyordum onların yerine Dr. Flora çitgez e randevu aldım. O kadar doktordan sonra randevu alıp endişeli bir şekilde randevu saatimi bekledim. Kendisiyle tanıştım inanılmaz güzel bir enerjisi vardı, ilk başta çok güler yüzlü aşırı işini seven ve kaygılarınızı yok eden bir abla, dost, gerçekten insan gibi insan . Şu an düşünüyorum da sureci tamamladığımda dönüp arkama bakarken diyebileceğim cümle şu olurdu,”Benim hayattaki en büyük şansım Dr.flora hanım”dır.Hamileliğimin son gününe kadar gece-gündüz- tatil demeden benim tüm sıkıntılarıma çare oldu.Bir gün bile beni cevapsız bırakmadı. Hamilelik sürecimde endişelerimin hepsini yok etti. İşini yapmak için yapmıyor gerçekten severek mutlulukla ve hastalarına büyük bir sorumlulukla davranıyor işine aşkla sarılıyor. Doğum sürecimde ameliyathane ekibi ve kendisi beni inanılmaz hoşnut tuttu. Hastane sürecimde ve sonrasında da her zaman yanımda oldu hala tüm sorularımı cevapsız bırakmıyor. Böyle güzel bir hekimi bünyenizde çalıştırdıgınız için hastanenize teşekkür ederim.İşinde bu kadar başarılı bir kadın doğumcu görmedim. Herkese tavsiye ediyorum ve herkese büyük mutlulukla anlattığım güler yüzlü ve insan gibi insan bir hekimimiz var diyebiliyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş... elif yabacı

BA
Bah*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir kaç aydır tanıyorum kendilerini her insan gibi tedavi olmak amacıyla birçok doktora gittim. Başından atanda oldu, ilgilenen de, azarlayanda fakat Flora Hanım gibi her şeyi detayıyla açıklayan, ilk karşılaşmamızda gözyaşlarıyla kapıdan girerken yürüyüşümden Bartholin apsem olduğunu anlayan, sabırla her soruya cevap veren, telefonda bile aynı sıcaklığı hissettiren, hemen ameliyata alalım dedikten sonra kız kardeşimi kenara çekip acil dedim ama ödeyebilecek durumda mısınız detayıyla dahi ilgilenen mükemmel bir doktorum olmamıştı. Her şey için teşekkür ederim hem size hem Melis Hanım’a? ?? Doktor Hanım ı hiç tereddütsüz bütün çevreme tavsiye ediyorum. #yaşasıntemizçıkanbiyopsiler ##surppırgiçermenihastanesi #budoktorunhastasiyiz

AB
Ayş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Dünyanın en tatlı doktoru herhalde kendisi? Sanki karşınızda doktor değil de arkadaşınız varmış gibi hissediyorsunuz, güleryüz ve tatlı dilden bahsetmiyorum bile, harikasınız! ?

YD
Yes*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Canım Flora Hanım, En zor zamanlarımda; gözü kapalı güvenebileceğim bir doktor olmanız dışında , çok iyi bir dinleyici, yol gösterici ve umut verici bir ışık oldunuz bana. Karşıma çıkan en büyük şanslarımdan birisiniz. İnsanların hastalıklarını tedavi ederken yüreklerine de dokunduğunuz için minnettarım. Güzel günleriniz bol olsun..

HA
Hüm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Flora hanımı tanımadan önce hep daha iyisi varmıdır diye hastane hastane dolaşıyorduk ama inanınkiiii daha iyisi yok! Flora hanım sadece doktor değil bize arkadas dost anne gibi yaklastı herzaman vijdanii değerlerinide kaybetmemiş nadir doktorlardan. Çok şükür sayesınde gerk doğum anında gerekse doğum sonrasında hıc bır sıkıntı problem yasamadık sayesınde allah razı olsun flora hnmdan. Okadar vijdanlı ve insan değerleri yüksek olan bir doktorki herzaman cok güzel özel ilgilendi herseyı en ince ayrıntısna kadar anlatan tek bir ayrıntıyı atlamadan özenle ilgilenen işini severek yapan ve inanın herkeze bu sekılde biz doktorumuzu beklerken diğer bayanlarından flora hanıma olan ilgisini ve dualarını hep duyduk emin olun sabaha kadar yazabılırım anlatabılırım flora hanımı bizim tatlııı güzelll kalpliii doktorumuz siziii seviyoruz??

Hay*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Gerçekten çok samimi çok ilgili işini severek isteyerek yapan ilacı yazıp odadan dışarı çıkmasını bekleyen doktorlardan hiç değil Tam 4 aydır vajinal enfeksiyon tedavisi gördüm gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı çare bulamadım internetten araştırıp yorumlarını okuyup gittim bu süreçte sayesinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Gerçekten yorumdakiler gibi çok tatlı güleryüzlü karşısındakini dinleyen bir doktor herşey için çok teşekkür ederim?

Öş
Özg*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki internet sitelerinde olan yorumlara bazen inanır bazen de şüphe ederdim acaba doktorun yakınları mı yazıyor diye.. Ve yine de yorumlara bakarak ve kendi gözlemlerim doğrultusunda tercih ettiğim hekimler oldu.. ve inanın Flora Hanım için yazılacaklar onun mükemmelliği karşısında az kalır.. ikinci bebeğimde yollarımız kesişti ve Allahıma şükürler olsun ki doğumumu gerçekleştirdi.. kendisine şikayetlerim doğrultusunda sadece muayene olmak için gittim ve 7 ay boyunca kontrole gittiğim ilk bebeğimdeki doktorumdan derhal ayrılıp Flora Hanıma yöneldim.. Hamilelikle alakalı tüm sorunlarıma çözüm bulan, benden daha fazla beni, bebeğimi ve bütçemizi düşünen başka bir doktora denk gelmedim.. doğum sonrası ne bir ağrı, ne de bir sorun yaşamadım.. ve kendisine kimi tavsiye ettiysem aynı dileklerle karşılaştım.. şuanda bebeğim 2,5 aylık ve hala kendisiyle irtibat halindeyim.. dost gibi akraba gibi anne gibi arkadaş gibi kısaca iyi olan herşey gibi Flora hanım.. hamilelik bir kadının en özel, en duygusal sürecidir.. ve bu yolda birine kefil olunacaksa çok yürekten belirtirim ki Flora Hanım en doğru insan.. Flora Hanımla alakalı bizzat görüşmek isterseniz bana özgesakosahinoglu instagram hesabından ulaşıp nasıl mutlu bir süreç geçirdiğimi kendiniz de görebilirsiniz..

Hüm*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ara kanama ve ağrı şikayeti ile 4 doktor gezdim ama tavırları dolayısıyla hiçbiri içime sinmedi devam etmek istemedim en son hastane önerisi ile tesadüfen Flora Hanıma randevu alıp gittim, beni odaya ilk girişimde bile karşılaması o kadar iyiydi ki o an dedim tamam doktorumuz buldum diye. Akabinde yaşadığım problemi resimler ile anlayabilecegim bir şekilde güzelce izah etti, muayenesi ve gerekli testlerini yaptı ki devamında da ilk tahmin ettiği sonuca ulaştı. Doktorluğunun yanı sıra size yaklaşımı ile de çok iyi gelen bir insan kesinlikle, ne kadar endişeli gidersem gideyim yanından rahatlamış olarak ayrılıyorum. Bu sebeple iyiki yolum kesişti kendisi ile diyorum. Okuyorsa da sevgilerimi iletiyorum :)

ŞD
Şer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Şansım Doktorum Flora hanıma tekrarlayan ve geçmeyen enfeksiyonum için gitmiştim. Başka bir hastahanede yapılan smear testim temiz çıkmasına rağmen enfeksiyon şikayetimin devam etmesi nedeniyle Flora hanım başından beri şüphelendiği teşhisinde haklı çıkacağını önce genetik smear sonra servikal biyopsi sonucu ile öğrenecektim ve nitekim öyle de oldu. Hastalığın sınır evresindeyim. Haftaya ikinci bir müdahale alacağım. Kendisi iyi bir hekim güleryüzlü, ilgili, alanına hakim, güzel insan iyi ki varsın. Flora hanımı tercih etmekle çok doğru bir tercih yapmışım. Hayat tercihlerimiz ve sonuçlarımızdan ibarettir. Gönül rahatlığıyla yönlendirebileceğim bir hekimdir.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Flora Çitgez ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Flora Çitgez için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Flora Çitgez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Flora Çitgez bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Flora Çitgez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Flora Çitgez Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kürtaj, HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi, Histereskopi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube