Op. Dr. Ferruh Bingül

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara
4.9

FUE yöntemi ile saç ekimi, Ben - Kist - Lipom Eksizyonu, Benler

“Ferruh beye 1 ay önce meme küçültme ameliyatı oldum. Tam istediğim gibi oldu çok konforlu bir ameliy...” Devamı

Op. Dr. Ferruh Bingül

Op. Dr. Ferruh BİNGÜL,1970 yılında Niğde’de doğmuştur. Lise eğitimini Eskişehir'de bitirdikten sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarı ile tamamlamıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığı sonrasında pek çok kurmda görev yapmış olan Op. Dr. Ferruh BİNGÜL, ulusal ve uluslararası sayısız kongreye katılmış olup 40’dan fazla bilimsel makale yayınlamış, kongrelerde poster sunusu yapmış ve davetli konuşmacı olarak bulunmuştur.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesi olan Op. Dr. Ferruh BİNGÜL, Ankara’daki özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve 1 kız çocuk babasıdır.  

iki bacağı eşitlemek mümkün müdür

merhaba hocam, ben 33 yaşında bayanım, sol bacağım sağ bacağımdan daha ınce ve 1 cm cıvarı kısa. dar paça hiçbir şey giyemiyorum, doğuştan hastalığım, sol bacağa yağ enjeksiyonu vs. ile kalınlaştırıp iki bacağı eşitlemek mümkün müdür,

Op. Dr. Ferruh Bingül

Op. Dr. Ferruh Bingül tarafından cevaplandı

Merhaba evet olabilir muayene etmek lazım 03124464750 den ulaşabilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

24 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Saç ekimi kozmetik ürün

Hocam merhabalar. Ben saç ektireli 4.5 ay oldu. Tamamı çıkmadı daha boşluklar var yanda. Ben kozmetik ürün aldım saç düzleştirici. Saçım kabarık olduğu için saçıma komple sürdüm. Ekilen veya çıkacak olan saçlar zarar görmüş müdür? Bunu düşünüp 10 dakika sonra şampuanla yıkadım saçımı pişman olup.

Op. Dr. Ferruh Bingül

Op. Dr. Ferruh Bingül tarafından cevaplandı

Merhaba saçların tam çıkması 1 yılı bulur Biraz beklemeliyiz. Sürdüğünüz maddenin saçlara zarar verd... Cevabı görmek için tıkla.

27 Temmuz 2021 tarihinde cevaplandı.

Saç ekimi hakkında

Hocam merhaba. 21 yaşındayım. Saç ekimi yaptırmak istiyorum. Fakat aklımda bir soru var. Ben fitness yapıyorum. Ağır bir spor . Ekim olduktan ne kadar sonra devam edebilirim bu spora..??

Op. Dr. Ferruh Bingül

Op. Dr. Ferruh Bingül tarafından cevaplandı

Merhaba 6-8 hafta geçmesi lazım Cevabı görmek için tıkla.

7 Mayıs 2021 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. Ferruh Bingül Kliniği
Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Next Level Loft Ofis Kat:5 No:4 D:19 (Bayındır Hastanesi Arkası) Söğütözü Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Leke tedavisi Vücut şekillendirme Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe Cilt soyma Kepçe Kulak Ameliyatı Botoks enjeksiyonu Post-bariatrik cerrahi İzsiz meme büyütme El dolgusu Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Çene estetiği Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Meme estetiği Meme onarımı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Ferruh BİNGÜL,1970 yılında Niğde’de doğmuştur. Lise eğitimini Eskişehir'de bitirdikten sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarı ile tamamlamıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

FUE yöntemi ile saç ekimi Ben - Kist - Lipom Eksizyonu Benler Cilt Yenileme (Hydrafacial) Çene onarımı Çene Problemleri DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi Dolgu Uygulamasi Dudak Dolgusu Dudak Estetiği Dudak küçültme Badem göz Estetiği Genital Bölge Estetiği Göz Kapağı Ameliyatları Kaş Kaldırma
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 12 64

Görüşler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

5.0
Eli*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ferruh beye 1 ay önce meme küçültme ameliyatı oldum. Tam istediğim gibi oldu çok konforlu bir ameliyat sonrası geçirdim ve çok çabuk iyilestim. Dikislerim çok düzgün. Kendisine minnettarım.

KC
Kam*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar. Ben 8 Kasım 2018 de kol germe ve göğüs dikleştirme ameliyatları oldum. Özellikle kollar ile ilgili çok araştırma yaptım. Çevremde başka doktorlara ameliyat olan ve memnun kalmayanlar vardı. Ferruh hocanın ilgisi , açık sözlülüğü ,deneyimleri ve verdiği güven duygusu ile Çarşamba görüşmeye gidip Perşembe ye ameliyat günü alıp çıktım. Çok şükür pişman olmadığım gibi ilgisi,samimiyeti,7/24 ulaşılabilirliği,ekip arkadaşları ile çok güzel bir iş çıktı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Egosunu yenmiş önceliği hasta memnuniyeti olan nadir doktorlardan. Başarılarının devamını diliyorum.doğru adres ?

MB
Mel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Göğüs küçültme için gittiğim çok bilgilendirici ve iyi bir doktor. Ameliyat çok başarılıydı tabii sonuç da öyle. Tüm sorularınızı ve sorunlarınızı büyük bir sabırla dinler ve hepsine teker teker cevap verir. İlgisi alakası için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunar, başarılarının devamını dilerim.

AA
Ali A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

4 sene önce burun estetiği için tavsiye üzerine gittiğim bir doktordu Ferruh Bingül. Sonuçtan çok memnun kalmıştım. Operasyon öncesi ne şekilde olacağı söylendiyse birebir aynısı olmuştu çok memnun kalmıştım. Tekrar teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ferruh Bingül ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ferruh Bingül için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ferruh Bingül için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Ferruh Bingül ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741264

Op. Dr. Ferruh Bingül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ferruh Bingül Op. Dr. Ferruh Bingül Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ferruh Bingül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ferruh Bingül Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. FUE yöntemi ile saç ekimi, Ben - Kist - Lipom Eksizyonu, Benler alanlarında hizmet veriyor ve Leke tedavisi, Vücut şekillendirme, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube