Op. Dr. Evren Helvacı, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Evren Helvacı

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Yağ Aldırma

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Barbaros Mah. Gelincik Sok. Uphill Towers B-Blok K: 17 D: 99  Ataşehir, İstanbul
Op. Dr. Evren HELVACI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Evren Helvacı Hakkında

Evren Helvacı Kimdir?

Op. Dr. Evren HELVACI, lisans öncesi öğrenimini İskenderun Makzume Anadolu Lisesi’nde bitirmesinin ardından 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 2001 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından da üniversite yıllarında plastik cerrahi branşına olan ilgisi nedeniyle Ege Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. Uzmanlık eğitimi boyunca doğumsal anomaliler, travma, mikro cerrahi ve estetik cerrahi konularında sayısız ameliyata girmiş ve uzmanlık tezini deri kanserlerinin bir tipi olan ve göreceli olarak diğer deri kanserlerine nazaran daha hızlı ve agresif seyreden ‘Malign Melanoma’ üzerinde klinik çalışma olarak yapmıştır.

Yağın en az travmayla alınması ve uygulanmasını sağlayan ve farklı basınçlarda yağ alabilen ‘water-jet liposuction’ liposuction cihazı sistemi ile ilgili olarak yurtdışında farklı eğitim programlarına katılmış ve uygulama alanlarını inceleme fırsatı bulmuş olan Op. Dr. Evren HELVACI, Estetik ve Plastik Cerrahi alanında ulusal ve uluslararası toplantıları düzenli olarak takip etmektedir. Ayrıca kendisinin yerli ve yabancı toplam 5 adet yayını ve 15 adet bildirisi bulunmaktadır.

Türk Plasik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Yara Bakım Derneği ve İstanbul Tabip Odası üyesi olan Op. Dr. Evren HELVACI, İstanbul - Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesinde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • EGE ÜNIVERSITESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Evren Helvacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Evren Helvacı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Helvacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Evren Helvacı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Helvacı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Evren Helvacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Evren Helvacı Op. Dr. Evren HELVACI Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Evren Helvacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Evren Helvacı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt estetiği, Cilt soyma, Liposakşın, Göz altı morlukların giderilmesi, Baldır protezi, Bariatrik cerrahi, Doku eksikliklerinin onarılması, Post-bariatrik cerrahi, Yanık tedavisi, Çene estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Yağ Aldırma, Liposuction, Rinoplasti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Evren Helvacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Evren Helvacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Evren Helvacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Helvacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Evren Helvacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Helvacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.