Op. Dr. Didem Tanyel

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara
5.0

Gençlik Aşısı, Kepçe Kulak Sorunu, Liposuction

5.0

“Muayenehaneye girdiğiniz anda son derece sıcak bir yerde karşılanıyorsunuz. Uzun zamandır düşündüğüm...” Devamı

Op. Dr. Didem Tanyel

Op.Dr.Didem Tanyel 1981 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında  başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2012 yılında Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı Olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Ankara’da bulunan Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Didem Tanyel Muayenehanesi
Güvenevler Mahallesi Güvenlik Caddesi No:88/7 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ameliyatsız yüz germe Botoks - Dolgu Botoks enjeksiyonu Botox uygulaması Göz kapağı estetiği Devamı

İlgi Alanları

Gençlik Aşısı Kepçe Kulak Sorunu Liposuction Meme Dikleştirme Meme Estetiği Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HS
Hül*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Muayenehaneye girdiğiniz anda son derece sıcak bir yerde karşılanıyorsunuz. Uzun zamandır düşündüğüm göz kapağı ameliyatı için tavsiye üzerine gittiğim Doktor Didem Tanyel'in canayakın davranışıyla kendimi çok rahat hissettim, o anda işte aradığım doktor diye düşündüm.Son derece açıklayıcı bilgilendirmesi, her sorunuza içtenlikle cevap vermesi çok hoşuma gitti.Çok başarılı bir göz kapağı ameliyatı geçirdim, sonuç mükemmel oldu. Ağrı sızı gibi bir durum hiç yaşamadım. Ameliyat öncesi ve sonrası yakın takibiyle son derece başarılı bir doktor. Zarif elleriyle yaptığı bütün işlemler harikaydı.Ellerin dert görmesin Sevgili doktorum. Sevgilerimle, çok çok teşekkür ediyorum.

Nal*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Daha önce de başka doktorlara botoks ve dolgu işlemi yaptırdım fakat 2 yıldır Didem Hanım’a yaptırıyorum, gerek uygulama esnasında gerek uygulama sonrasındaki takip aşamasında inanılmaz memnun olduğumu belirtmek istiyorum, öncelikle benim ne istediğimi anlayarak o doğrultuda hareket ettiğimiz için sonuç hep mükemmel oldu, teşekkür ederim her şey için, herkese de Didem Hanım’ı tavsiye ederim.

ES
Ekr*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Arkadaş tavsiyesiyle jinekomasti nedeniyle doktor hanıma ulaştım. Normalde hiç yorum yazan biri olmama rağmen çekinen arkadaşlar varsa, ki ben de öyleydim, korkmasınlar. Ameliyat sonrası çok ağrım olmadı. Korse dönemim de bitti. Doktorumun ilgisinden, bilgilendirmesinden, takibinden ve sonuçtan çok memnunum.

Mel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözaltımdaki yorgun ve çökük ifadenin giderilmesi için uzun süredir gözaltı ışık dolgusunu araştırıyordum. Gözaltı ışık dolgusu yaparken başka nelere ihtiyacım var diye Didem Hanıma danışmaya gittim. Açıklamaları önerileri o kadar gerçekçi ve etikti ki o an yaptırmaya karar verdim. İyi ki de yaptırmışım. Değişime kendim bile inanamıyorum. 7 yıl önceki gözaltıma kavuştum. Eli hafif, güler yüzlü, aklınızdaki tüm soruları cevaplayan, hoş sohbet ve sadece ihtiyacınız olan işlemleri aktaran, bilgilendiren bir hekim. Teşekkür ediyorum.

Büş*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 ay önce liposuction ameliyati için kendisiyle görüştüğümde hastayla diyaloğu ,yapılacak işlemle ilgili net bilgi vermesi ,işlem sonrası hastayla olan iletişimi iyi ki Didem Hocama gelmişim dememe sebep oldu.Güvenilir ,işinin ustası bir doktor oluşu yaptıracağınız işlemler sırasında yaşanan süreçleri erken atlatmanıza neden oluyor.

MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Didem hanım geçen sene badem göz ameliyatımı yapmıştı. Çok memnun olduğum ve sorunsuz geçen ameliyatımın ardından bu sefer de dudak dolgusu yaptırdım. Sonuç yine muhteşem. Herkese tavsiye ederim.

Eli*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Geçen sene canııım doktoruma ameliyat oldum. Şikayetimde ilgili uzun zamandır doktor araştırıyordum. Ankara’da olsun gerek şehir dışında olsun çok araştırdım. İlacım yanı başımdaymış ♥️ Tanıdığım en baaaal doktor kendisi ♥️ İlk geldiğim gün her şeyi detaylı bir şekilde anlatıp bilgilendirdi. Sonrasında da her zaman ilgilendi. Kendisine güvenim sonsuz. Giderseniz hiç pişman olmazsınız.

Züm*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Didem Hoca'nın sadelik ve doğallıktan yana olması, üstelik bunu çok da güzel uygulayabilmesi, bilgisi, hassasiyeti ve sabrı benim için en önemli özellikleri... Didem Tanyel'in kararında uygulamalarından sonra her görenin "sende bir güzellik var" demesi kendisinin tam da bu doğal yaklaşımından kaynaklanıyor. Sohbeti de şahane :)

ny
Nur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Didem hanıma göz kapaklarım için gitmiştim, o kadar memnun kaldım ki artık tüm işlemlerim için sadece kendisine güveniyorum. Hiç izim kalmadı. Botoks ve gençlik aşısı da uygulattım, kesinlikle tavsiye ederim.

SY
Ser*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Didem hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Sağolsun kendisi çok ilgili. Saç Ekim’i sonrası 5 seans PRP tedavisi uyguladı ve gayet memnun kaldım. Teşekkürler hocam..

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Didem Tanyel ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Didem Tanyel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Didem Tanyel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Didem Tanyel Op. Dr. Didem Tanyel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Didem Tanyel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Didem Tanyel Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Gençlik Aşısı, Kepçe Kulak Sorunu, Liposuction alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Botoks enjeksiyonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube