Op. Dr. Canel Çınar, Samsun, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Canel Çınar

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Samsun

Doğum, Kısırlık / İnfertilite , Normal Doğum

Randevu Al 0 (362) 432 15 08Soru Sor

Adres

Kale Mah. Kaptanağa Sokak Ertan İşhanı No:34/4  İlkadım, Samsun
Canel Çınar Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Canel Çınar Kimdir?

Op. Dr. Canel Çınar Öztürk, 1963 yılında doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Canel Çınar Öztürk, Doğum, Menopoz, Riskli Gebelik, Sezaryen gibi konularda oldukça deneyim sahibi olup mesleki çalışmalarına şu an için Samsun'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Doğum
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Normal Doğum
 • Gebelik Dönemi Genel
 • Jinekolojik Hastalıklar

Tedaviler

 • Kadın genital kanser taramaları
 • Kısırlık PRP Tedavisi
 • Düşük
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Sezeryan sonrası normal doğum

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (362) 432 15 08

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..aya Altunay

Canel hanım, ismi ile müsemma canım doktorum. Mesleki bilgi ve tecrübesi sayesinde 8 yıldır başka bir hekim görüşüne gerek duymadım. Beni her zaman birgün mutlaka anne olacağıma inandıran Canel hanım sayesinde bugün 2 haftalık anneyim??Etrafımdaki insanlar sezaryenli olduğuma inanamıyorlar ayrıca, tekniği tecrübesi sayesinde. Hekimliğinin yanında insanlığı, merhametli yaklaşımı, gece gündüz demeden her zaman telefonun öbür ucunda hastasının derdine derman oluşuyla benim için yeryüzünün en iyi doktoru... Oğlumun yüzüne her baktığımda size minnetim katlanıyor doktorum, iyi ki size rastlamışım bu yolculukta, varolun? 12-01-2020

..

Kadın doğum doktoru op. dr. canel çınar öztürk hanıma eşime gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim. Tavsiye üzerine kendisiyle iletişime geçmiştik ve çok memnun kaldık. Kendi özel muayenehanesi çok güzel şık ve ferah. Canel hanım zaten oldukça güven veriyor. 11-04-2017

..

Tüm hamilelik süreci boyunca kontrollerimi yapan kadın doğum uzmanı doktor canel çınar öztürk'e teşekkür ederim. Çok ilgili ve iyi bir doktor. En ufak sorununuzla ve sorunuzla ilgileniyor cevap veriyor ve en iyi şekilde yardımcı oluyor. Çok teşekkürler. 08-02-2017

er..ep

.. 06-05-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Canel Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.