Op. Dr. Çağdaş Pamuk

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Yürüme Analizi, Yan Çapraz Bağ Kopması, Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi

5.0

“çağdaş hocaya annem diz protezi ameliyatı oldu. kendisinden çok memnunuz annem hergün dua ediyor. ço...” Devamı

Op. Dr. Çağdaş Pamuk

Op.Dr Çağdaş Pamuk, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2011 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2017 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Medical Park Silivri Hastanesi'nde devam etmektedir. Türkiye Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği üyesidir.
 

KALÇA KİREÇLENMESİ

MERHABA,KÜÇÜK YAŞTA GEÇİRMİŞ OLDUĞUM SEPTİK ARTRİT PROBLEMİ UZUN YILLAR SONRA KALÇA KİREÇLENMESİ TANISI İLE KARŞIMA ÇIKTI.İLERLEMESİ İÇİN ÖNLEMLER ALMAYA ÇALIŞIYORUM.SPOR -YÜZME GİBİ.FAKAT FİTNESS SALONLARINDA AĞIRLIKLA ÇALIŞMALARIM ZARAR VERİR Mİ?

Op. Dr. Çağdaş Pamuk

Op. Dr. Çağdaş Pamuk tarafından cevaplandı

Merhaba geçmiş olsun, genç yaş kalça kireçlenmesinde günümüzde uyguladığımız bir çok yeni ve ileri ... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2019 tarihinde cevaplandı.

Bacak ağrısı

Hocam merhabalar yaşım 25 bu aralar 3 gün önce sağ bacağımda ağrılar başladı hergün tekrarlıyor ağrılar yer değiştiriyor kalçada oluyo kasıkta veya diz altında oluyor bu rahatsızlığımla birlikte bağırsaklarımda gaz sancısı ile sancı oluyor normalde 8saat ayakta çalışıyorum hocam sizce neden kaynaklıdır şimdiden teşekkür ederim

Op. Dr. Çağdaş Pamuk

Op. Dr. Çağdaş Pamuk tarafından cevaplandı

Merhaba geçmiş olsun kalça testlerinizin yaplması ve bel için bir mrı tetkiki ile bir bel fıtığı var... Cevabı görmek için tıkla.

21 Ekim 2019 tarihinde cevaplandı.

Amerikadayim Bu tanilar ne anlama geliyor is kazasi sonrasi yaralanma

FINDINGS: There is normal alignment of the lumbar spine on the sagittal view. Mild straightening of the spine is seen. The disc spaces are maintained. There is normal height of the vertebral bodies with normal bone marrow signal. No bone marrow edema, fracture or subluxation is noted. The intervertebral discs have normal hydration and are of normal height. The prevertebral soft tissues are unremarkable. The conus medullaris and cauda equina are unremarkable. Segmental anatomy is as follows: T12-...

Daha Fazla
Op. Dr. Çağdaş Pamuk

Op. Dr. Çağdaş Pamuk tarafından cevaplandı

Merhaba geçmiş olsun 3 seviye bel fıtığı başlangıç bulgularınız ve bel eklemlerinde aşınmaya bağlı d... Cevabı görmek için tıkla.

6 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Özel Medical Park Silivri Hastanesi
Mimar sinan mah. Mimar sinan cad. Silivri no:72 Silivri/İstanbul
Tedaviler
Kalça Artroskopi ve Artroplasti Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma Kıkırdak ve Kök Hücre Tedavisi Kıkırdak Nakli Kifoplasti Kemik iliği biyopsisi Kaynamayan kırıkların tedavisi Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Kapalı manipülasyon Kapalı eklem aspirasyonu Kalça kırığı ameliyatları Kalça enfeksiyonları tedavileri Kök hücre tedavisi Hand Surgery And Microsurgery - El Cerrahi ve Mikrocerrahi Ameliyatları Halluks valgus onarımı Devamı

İlgi Alanları

Yürüme Analizi Yan Çapraz Bağ Kopması Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları Ulnar Sinir Sıkışması Travma Sonrası Kireçlenme Tortikollis Tortikolis (Boyunda Eğrilik) Topuk Dikeni Tibia Kırığı Tırnak İltihabı Tırnak Batması Tetik Parmak Tenisçi ve Golfçü Dirseği Tenisçi Dirseği
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
eg
Esr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

çağdaş hocaya annem diz protezi ameliyatı oldu. kendisinden çok memnunuz annem hergün dua ediyor. çok endişelerimiz vardı çağdaş hoca herşeyi anlattı bize protezin markasına kadar söyledi çok şükür herşey yolunda gitti şimdi rahatlıkla yürüyor annem herkese tavsiye ederiz

Ayş*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

çağdaş hocam annemin her iki dizine aynı anda protez ameliyatı yaptı tüm süreç en başında anlattığı gibi oldu ertesi gün kalktık kolaylıkla yürüdük çağdaş hoca çok iyi bir fizik tedavi ekibi ile çalışıyor özel cihazlarla egzersizlerimiz yaptırıldı. çok memnunuz herkesten allah razı olsun

MT
Muk*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

omuzumda sürekli çıkık oluşuyordu bir çok yer gezdim ameliyat olmam gerektiği söylendi. kendisinden görüş almak için gittiğimde çok ayrıntılı muayene etti mr sonuçlarımı inceledi tüm süreç hakkındı ayrıntılı bilgi verdi şuan ameliyatımın 2. ayı oldu ağrım hiç yok kolumu rahat hareket ettiriyorum.

Zey*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

çağdaş beye başvurduğumda el bileğimdeki kesi nedeniyle elim hiç hareket etmiyordu tüm tendon damar ve sinirler kesilmişti. şimdi ameliyatın 6. ayında elimi neredeyse eskisi gibi kullanabiliyorum. yaptığı başarılı ameliyat ameliyat sonrasında tüm rehabilitasyon sürecini kendi yönetmesi özel yaptırdığı cihazla egzerzilerimin yapılması çok iyi bir sonuç almamazı sağladı ayrıca tüm süreçte benimle ilgilenen çalışanlarınızada sizin nezlinizde teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Çağdaş Pamuk ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Çağdaş Pamuk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Çağdaş Pamuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Çağdaş Pamuk Özel Medical Park Silivri Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Çağdaş Pamuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Çağdaş Pamuk Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Yürüme Analizi, Yan Çapraz Bağ Kopması, Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kalça Artroskopi ve Artroplasti, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Kıkırdak ve Kök Hücre Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube