Op. Dr. Atilla Kaya, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Atilla Kaya

Genel Cerrahi, Proktoloji - İstanbul

Hemoroid (Basur, Mayasıl), Nevüs Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yakut Sok. No:24 **** PTT karşısı Bakırköy İstanbul  Bakırköy, İstanbul
İdea Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Atilla Kaya Kimdir?

Op. Dr. Atilla Kaya, 1961 yılında Malatya’da doğmuştur. İlk, orta ve liseyi Malatya'da bitirerek lisans öncesi eğitimini tamamlamıştı. 1980 yılında üniversitesi sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başlamıştır ve lisans eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır. Yandal eğitimini Genel Cerrahin’in alt branşı olan Proktoloji (Hemoroid ve Kıl Dönmesi) alanında yapmıştır.

Mardin Nusaybin Akarsu Nahiyesi Sağlık Ocağı, Ankara Gölbaşı Belediye Tabipliği, İstanbul Samatya Hastanesi, Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi ve Osmaniye Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Op. Dr. Atilla Kaya, birçok hastane ve klinikte çalışmıştır. 2006 yılından itibaren ortağı olduğu Medicalart Cerrahi Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmekte ve hastalarını hizmet vermektedir. Medicalart Klinik kendi alanında Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış, Türkiye’nin tek kliniği niteliğindedir. Tümüyle teknolojik tedavilerin yapıldığı Medicalart Klinikte varis, hemoroid, kıl dönmesi, anal fissür ve ben tedavilerinin yanı sıra saç, sakal, bıyık ekimi gibi kıl kökü nakilleri de yapılmaktadır.

Medicalart Cerrahi Merkezi’nde Op. Dr. Atilla Kaya, 2 uzman hekim arkadaşı ile birlikte hizmet vermektedir. Tüm SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensuplarının varis, hemoroid ve kıl dönmesi hastalıklarında ameliyatsız tedavileri yapılmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Atilla Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mikro sinüsektomi

  Makat bölgemde ve sırtımda çok fazla kıl olmadığı halde tekrar nüks etmesinden korkuyorum çünkü hem kaşınıyor hemde peçeteyi oraya kurulamak için sürdüğümde kanla beraber hafiften beyaz bir iltihaplı sıvı da görmekteyim. 1 haftadan önce gelemem malesef ve kaşınıyor haliyle yaram açık olduğu için. b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Atilla Kaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yara kapanmasi

  Iyi akşamlar doktor bey 3 ay önce lazerle fistul ameliyatı oldum yaramda akıntı falan kalmadı derinolustu sadece firs yapılan yer pirinç tanesi kadar et şeklinde orası ne zaman kapanır acaba

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Atilla Kaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

En erken ne zaman Op. Dr. Atilla Kaya randevusu alabilirim?

Genel olarak, Op. Dr. Atilla Kaya ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Op. Dr. Atilla Kaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atilla Kaya ile anlaşmalı?

Atilla Kaya anlaşmalı kurumlarına doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Kaya nerede çalışıyor?

İdea Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Atilla Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Atilla Kaya Genel Cerrahi, ,Proktoloji uzmanıdır. Hemoroid (Basur, Mayasıl), Nevüs Tedavisi alanlarında hizmet veriyor.

Hasta/danışanlar Op. Dr. A Kaya hakkında nasıl görüş/yorum yazabilir?

Op. Dr. A Kaya hakkında 0 hasta değerlendirme yazılmıştır. Bu değerlendirmelerin ortalaması 0 puandır. vardır. Op. Dr. Atilla Kaya hakkındaki bağımsız görüşleri ve değerlendirmeleri okumak için profiline göz atabilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Kaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Atilla Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.