Op. Dr. Atilla Kaya

Genel Cerrahi, Proktoloji - İstanbul

Nevüs Tedavisi, Hemoroid (Basur, Mayasıl)

Op. Dr. Atilla Kaya

Op. Dr. Atilla Kaya, 1961 yılında Malatya’da doğmuştur. İlk, orta ve liseyi Malatya'da bitirerek lisans öncesi eğitimini tamamlamıştı. 1980 yılında üniversitesi sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başlamıştır ve lisans eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır. Yandal eğitimini Genel Cerrahin’in alt branşı olan Proktoloji (Hemoroid ve Kıl Dönmesi) alanında yapmıştır.

Mardin Nusaybin Akarsu Nahiyesi Sağlık Ocağı, Ankara Gölbaşı Belediye Tabipliği, İstanbul Samatya Hastanesi, Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi ve Osmaniye Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Op. Dr. Atilla Kaya, birçok hastane ve klinikte çalışmıştır. 2006 yılından itibaren ortağı olduğu Medicalart Cerrahi Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmekte ve hastalarını hizmet vermektedir. Medicalart Klinik kendi alanında Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış, Türkiye’nin tek kliniği niteliğindedir. Tümüyle teknolojik tedavilerin yapıldığı Medicalart Klinikte varis, hemoroid, kıl dönmesi, anal fissür ve ben tedavilerinin yanı sıra saç, sakal, bıyık ekimi gibi kıl kökü nakilleri de yapılmaktadır.

Medicalart Cerrahi Merkezi’nde Op. Dr. Atilla Kaya, 2 uzman hekim arkadaşı ile birlikte hizmet vermektedir. Tüm SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensuplarının varis, hemoroid ve kıl dönmesi hastalıklarında ameliyatsız tedavileri yapılmaktadır.

Kıl Dönmesi

Hocam merhaba yaklaşık 1 hafta önce internetten yapılan bir araştırma sonucu kuyruk sokumumda kıl donmesi olduğunu anladım. Bugün özel bir hastanede prof görünmeye gittim kendisi muayene sonrası bir antibiyotik verip beni yolladı. Ameliyat gerekmez mi kendi kendine geçmeyen birsey bu dedim fakat bana ameliyata gerek yok dedi. Ağrın olursa gelirsin bakarız olmadı açık ameliyat yaparız dedi. Kendim kontrol ettiğimde 2 tane pit olduğunu görüyorum. Iltihap yok denecek kadar az oldu. Olanda aktı zate...

Daha Fazla
Op. Dr. Atilla Kaya

Op. Dr. Atilla Kaya tarafından cevaplandı

Yazdıklarınız yaklaşımın anlaşılmaz olduğunu gösteriyor ama tabi ne demek istediğini kendinden duyma... Cevabı görmek için tıkla.

22 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Mqkat çatlaması yanma pişik

Merhaba Makat da çatlama var çevresinde pişik ve kabarıklıklar var büyük tuvalet ve gaz çıkartamıyorum olduğu zaman aşırı yanma oluyor canım çıkıyormuş gibi 1 hafta önce doktora gittim ve ağrı kesici ve krem verdi ama hiç etki göstermedi 1 haftadır ağrıdan gece yatamıyorum bile batma hissi oluşuyor ağrılarımı ve akıntıyı kesecek başka çözüm varmıdır mesela İğne ? Amelyat ? yeterki şu acı bitsin valla ağlamakdan gözüm şişti

Op. Dr. Atilla Kaya

Op. Dr. Atilla Kaya tarafından cevaplandı

Bir hafta kadar Anuflex Merhem kullanın anlamlı azalma varsa devam edin yoksa Botox enjeksiyonu yapm... Cevabı görmek için tıkla.

8 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Temizlenemem

Merhaba hocam, 1 sene önce şiddetli kabızlık geçirmiştim , ağrı ve dışkıda kan vardı. Bu durum daha sonrs geçti . Gaz ve dışkı tutamama sorunum yok ancak tuvalet sonrası temizlenmeye çok fazla vakit gidiyor sanki bu durumun tedavisi var mı? Teşekkürler

Op. Dr. Atilla Kaya

Op. Dr. Atilla Kaya tarafından cevaplandı

Bu durum bir sorun olmadığı için tedavisi sizde. Kabaca temizleyin ve çıkın, kendinize asla "yeterin... Cevabı görmek için tıkla.

3 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

İdea Klinik
Yakut Sok. No:24 Kat:3 PTT karşısı Bakırköy İstanbul Bakırköy/İstanbul

İlgi Alanları

Nevüs Tedavisi Hemoroid (Basur, Mayasıl) Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Atilla Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Atilla Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Atilla Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Atilla Kaya İdea Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Atilla Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Atilla Kaya Genel Cerrahi, Proktoloji uzmanıdır. Nevüs Tedavisi, Hemoroid (Basur, Mayasıl), alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube