Op. Dr. Alper Şenkal, Ankara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Alper Şenkal

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Burun Estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Kulak Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Turgutreis cad. No:25 Anadolu Meydanı / ANKARA  Çankaya, Ankara
Özel Kent Kulak Burun Boğaz Ve Estetik Cerrahi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Alper Şenkal Hakkında

Alper Şenkal Kimdir?

Op.Dr Alper Şenkal, 15 Ocak 1980 tarihinde Isparta-Şarkikaraağaç'da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak 2003 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve 2009 yılında Kulak,Burun,Boğaz (KBB) Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2009-2010 yılları arasında, Etimesgut Asker Hastanesi'nde(Askerlik görevi)  Askerlik süresince Ankara Özel Kent KBB Dal Merkezi’nde part-time KBB uzmanı olarak çalışmıştır. (Prof. Dr. Metin Önerci ile birlikte) 2010-2011 yılları arasında Zile Devlet Hastanesi KBB Kliniği, (mecburi hizmet) görev yapmış olup mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Ankara Özel Kent KBB Dal Merkezi'nde devam etmektedir.

   

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • 1. Hilmi Alper Şenkal, Mutlu Hayran, Ebru Karakaya, Bevan Yueh, Ernest A Weymuller Jr, Ali Şefik Hoşal; The validity and reliability of the Turkish version of the University of Washington Quality of Life Questionnaire for patients with head and neck cance
 • 2. Hilmi Alper Şenkal, Taner Yılmaz; Type I thyroplasty revision 1 year after a window was mistakenly created on the cricoid cartilage; Ear, Nose & Throat Journal May 2010, E14-16.
 • 3. Hilmi Alper Şenkal, Soner Özkan, Kader Karlı Oğuz, Ergin Turan; Dolichoectatic and Tortuous Vertebrobasillary Arterial System Causing Progressive Left-Sided Hearing Loss in a Patient with Previous Right Sided Deafness; The Mediterranean Journal of Otol
 • 4. Hilmi Alper Şenkal, Ahmet Emre Süslü, Ömer Faruk Ünal; A rare cause of rhinolithiasis: Ectopic tooth;International Journal Of Pediatric Otorhinolaryngology Extra; (2006) 1, 249-252.
 • 5. Çağdaş Elsürer, Hilmi Alper Şenkal, Ehab Zayyan, Taner Yılmaz, Sefa Kaya; Bilateral external auditory canal squamous cell carcinoma: a case report; European Archives of Otorhinolaryngology; 2007 Aug;264(8);941-5.

Yabancı Diller

 • İngilizce

Ödüller

 • Baş ve Boyun Kanserli Hastalar İçin Washington Üniversitesi Yaşam Kalitesi Anket Formu Türkçe Versiyonunun Geçerliliği ve Güvenilirliğinin Araştırılması (01.01.2010)
 • 32. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi , Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, En İyi Araştırma Ödülü, En İyi Baş Boyun Çalışması 2.lik Ödülü (01.01.2012)

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cu..RHAN

Oğlumun geniz eti ve bademcik küçültme ameliyatını yapan Alper Bey hastasına yaklaşımıyla, ilgisiyle yetenekli ve güvenilir bir doktor. Ülkemizde böyle doktorların olduğunu bilmek insana gurur veriyor. 09-01-2020

an..emir

İnsanlığı ve doktorluğu çok üst düzey odasına girer girmez kendinizi güvende hissediyorsunuz daha şikayetinizi söylediğiniz anda teşhisi koyup muayeneye alıyor 22-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Alper Şenkal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Alper Şenkal kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Şenkal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Alper Şenkal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Şenkal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alper Şenkal ile anlaşmalı?
Alper Şenkal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , CGM Grup )

Op. Dr. Alper Şenkal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Alper Şenkal Özel Kent Kulak Burun Boğaz Ve Estetik Cerrahi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Alper Şenkal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Alper Şenkal Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Hemiglossektomi, Horlama cerrahisi, Otoakustik emisyon, Odiyometri-odyometri, Blefaroplasti, Otoplasti, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Otoskleroz cerrahisi, Polisomnografi, Radyofrekans uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Kulak Hastalıkları, Allerjik Rinit, Bademcik Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Alper Şenkal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Alper Şenkal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Alper Şenkal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Şenkal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Alper Şenkal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Şenkal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.