Op. Dr. Alper Şenkal

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara - Çankaya

Burun Estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Kulak Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 92 74

Doktorun Adresi

Anıttepe, Turgut Reis Cd. D:25, 06580 Tandogan  Çankaya, Ankara
Özel Kent Kulak Burun Boğaz Ve Estetik Cerrahi Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 92 74
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Alper Şenkal Hakkında

Alper Şenkal Kimdir?

1980 yılında Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde öğretmen bir anne ve babanın 2 oğlundan büyüğü olarak dünyaya geldim. 1996 yılında başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldum. Aynı sene, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimime başladım. 2009 yılında ihtisas eğitimim tamamlayarak kulak-burun-boğaz (KBB) hastalıkları uzmanı oldum. 2009 yılında başladığım 1 yıllık askerlik görevimi Ankara Etimesgut Asker Hastanesi’nde KBB hastalıkları uzmanı tabip asteğmen olarak yaparak 2010 yılında terhis oldum. 2010 yılının ortasından 2011 yılının sonuna kadar Tokat’ın Zile ilçesi, Zile Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevimi tamamladım. 2011 yılı aralık ayından bu yana Ankara Özel Kent KBB Dal Merkezi’nde KBB hastalıkları uzmanı olarak çalışmaktayım. Çok iyi derecede İngilizce bilmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Mesleki hayatım boyunca çok değerli hocalarımla ve meslektaşlarımla pek çok akademik çalışmada yer alarak, önemli sayıda bilimsel yayına imza attım. Ayrıca yıllar içerisinde kulak-burun-boğaz hastalıkları alanında birçok hastalığın tedavisi ve ameliyatları ile ilgili deneyimimi sürekli artırarak, kendimi geliştirerek, uzmanlık dalımda derinleşmekteyim.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 1996

Tecrübe: 24 yıl 7 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  09 1996 - 05 2003
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Uzmanlık
  01 2003 - 01 2009
 • Etimesgut Askeri Hastanesi
  07 2009 - 05 2010
 • Özel Kent Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi
  07 2009 - 05 2010
 • Tokat Zile Devlet Hastanesi
  06 2010 - 12 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları
 • Kulak Hastalıkları
 • Allerjik Rinit
 • Bademcik Hastalıkları
Tedaviler
 • Rinoplasti (Burun Estetiği)
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Geniz Eti Bademcik Ameliyatı
 • Bademcik ameliyatı
 • Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)
Ödüller
 • Baş ve Boyun Kanserli Hastalar İçin Washington Üniversitesi Yaşam Kalitesi Anket Formu Türkçe Versiyonunun Geçerliliği ve Güvenilirliğinin Araştırılması (01.01.2010)
 • 32. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi , Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, En İyi Araştırma Ödülü, En İyi Baş Boyun Çalışması 2.lik Ödülü (01.01.2012)
Hobiler
 • Müzik - Bas Gitar
 • Plastik model uçak yapımı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 74
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Alper Şenkal Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..lem
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çocukluktan beri kula zarı deliğinden dolayı sürekli orta kulak enfeksiyonu sorununu yaşıyordum. Surekli bas ağrısı, kafamın içinde rahatsız edici bir ugutlu oluyordu. Işitme kaybı başladı. Timponoplasti ameliyatı sonucunda, tüm bu sorunlar gitti. Alper bey, çok ilgili, tüm sorulara cevaplayan alanında çok başarılı bir doktor. 11-09-2021

cu..RHAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun geniz eti ve bademcik küçültme ameliyatını yapan Alper Bey hastasına yaklaşımıyla, ilgisiyle yetenekli ve güvenilir bir doktor. Ülkemizde böyle doktorların olduğunu bilmek insana gurur veriyor. 09-01-2020

an..emir
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnsanlığı ve doktorluğu çok üst düzey odasına girer girmez kendinizi güvende hissediyorsunuz daha şikayetinizi söylediğiniz anda teşhisi koyup muayeneye alıyor 22-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Alper Şenkal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Alper Şenkal ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Alper Şenkal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 74

Op. Dr. Alper Şenkal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Alper Şenkal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Alper Şenkal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Alper Şenkal hangi kurumlar Alper Şenkal ile anlaşmalı?
Op. Dr. Alper Şenkal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , CGM Grup )

Op. Dr. Alper Şenkal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Alper Şenkal Özel Kent Kulak Burun Boğaz Ve Estetik Cerrahi Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Alper Şenkal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Alper Şenkal Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Rinoplasti (Burun Estetiği), Burun estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti Bademcik Ameliyatı, Bademcik ameliyatı, Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Hemiglossektomi, Horlama cerrahisi, Otoakustik emisyon, Odiyometri-odyometri, Blefaroplasti alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Kulak Hastalıkları, Allerjik Rinit, Bademcik Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Alper Şenkal için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Alper Şenkal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Alper Şenkal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Alper Şenkal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Alper Şenkal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 05 Ara
Pzt 06 Ara
Sal 07 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.