Op. Dr. Ahmet Kahraman, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Ahmet Kahraman

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Yüz Germe, Boyun Germe, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Center No: 13 D: 68  Şişli, İstanbul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Kahraman Hakkında

Ahmet Kahraman Kimdir?

Op. Dr. Ahmet KAHRAMAN, 1971 yılında Rize'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını eğitimini ise, Uludağ Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Kütahya Çelebi Devlet Hastanesi, Kütahya Özel Kent Hastanesi, Van Yüzüncü Tıp Fakültesi ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi gibi bir çok kurumda görev almış olan Op. Dr. Ahmet KAHRAMAN, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yayınlar

  • 1-Comparison of the fistula risk associated with rotation palatoplasty and conventional palatoplasty for cleft palate repair. Journal of craniofacial surgery, 25(5), 1728-1733.1. Kahraman Ahmet, Yüce Serdar, Koçak Ömer Faruk, Canbaz Yasın ,GÜNER Sükrıye I
  • 2-Evaluating the effect of polytetrafluoroethylene and extractum cepae-heparin-allantoin gel in peripheral nerve injuries in a rat model. Plastic surgery, 23(1), 9-14. Kahraman Ahmet, Kahvecı Ramazan (2015).
  • 3-Congenital Lateral Cleft Palate of Unknown Etiology. Journal of Craniofacial Surgery, 26(4), 1332- 1333.Kahraman Ahmet, Yüce Serdar, Koçak Ömer Faruk, Canbaz Yasın, Isık Daghan (2015).
  • 4-A Giant Neuroglial Heterotopia. Journal of Craniofacial Surgery, 24(5), 1861-1862.Kahraman Ahmet, Kahvecı Ramazan, Etöz Abdullah (2013).
  • 5-Using a Fine Forceps for Rasping Small Bones. Techniques in Hand and Upper Extremity Surgery, 10(1), 57-57.Kahraman Ahmet, Etöz Abdullah, Özcan Mesut (2006).

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hobiler

  • Resim, sanat, dalış sporları, binicilik, doğa sporları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Kahraman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Kahraman kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Kahraman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kahraman için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Kahraman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kahraman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ahmet Kahraman Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ahmet Kahraman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ahmet Kahraman Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Blefaroplasti, Popo estetiği, Liposakşın, Baldır protezi, Yağ enjeksiyonları, Prp yüz gençleştirme, Koltuk altı terlemesi, Kozmetik cerrahi, Doku eksikliklerinin onarılması alanlarında hizmet veriyor ve Yüz Germe, Boyun Germe, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Kepçe Kulak Sorunu, Göz Kapağı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ahmet Kahraman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ahmet Kahraman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet Kahraman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Kahraman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ahmet Kahraman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Kahraman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.