Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak

Dil Konuşma Bozuklukları - Bursa
5.0

Kekemelik, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Akıcılık Bozuklukları

“Değerli doktorumuzla tanışma sürecimiz kendisinin üniversite son sınıftaki dönemine dayanır . Pandem...” Devamı

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak

Nurşah KARAKULAK 1 Ocak 1999 yılında doğmuştur. 2018 yılında kazandığı Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden 2022 yılında Yüksek Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans öğrenim hayatı boyunca Balıkesir DİLKOM Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kadıköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Suadiye Özel Neşem Anaokulu,Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Beşiktaş Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hamit İbrahimiye Özel Eğitim Uygulama Okulu, Denizyıdızları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon  Merkezi, Kartal Pusula Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, NP İstanbul Beyin Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÜSESKOM) olmak üzere birçok yerde intörnlük yapmıştır. Katılım gösterdiği kongreler ise 1.Ulusal Dil Ve Konusma Bozukluklari Ogrenci Kongresi Anadolu Üniversitesi , 2.Ulusal Dil Ve Konusma Bozukluklari Ogrenci Kongresi Hacettepe Üniversitesi, Otizmde Dil Becerilerinin İlişki,Etkileşim Ve Öğretim İle Desteklenmesi , Beşiktaş Özel Eğitim Günleri, III. Ergoterapi Öğrenci Kongresi: Ergoterapide İnterdisipliner Yaklaşım, Bellek ve Bellek Bozulmaları Oturumu, Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma TopluluğuI. Nörobilim Kongresi, Anadil Nasıl Kazanılır ve Bozuklukları Nelerdir Öget ÖKTEM TANÖR , Tohum Otizm Vakfı Eğitim Portalı İleri Düzey Eğitimi, 6. Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi (UDEMKO2022)dir.

Barış Mah. Kavakdibi Sok. No:33 Nilüfer Bursa Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Add (afazi dil değerlendirme testi) Agte (ankara gelişim tarama envanteri) Akıcı konuşma bozuklukları değerlendirme ve terapi Artikülasyon/fonoloji terapisi Dir floortime terapisi Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Nurşah KARAKULAK 1 Ocak 1999 yılında doğmuştur. 2018 yılında kazandığı Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden 2022 yılında Yüksek Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans öğrenim hayatı boyunca Balıkesir DİLKOM Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kadıköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Suadiye Özel Neşem Anaokulu,Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Beşiktaş Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hamit İbrahimiye Özel Eğitim Uygulama Okulu, Denizyıdızları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon  Merkezi, Kartal Pusula Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, NP İstanbul Beyin Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÜSESKOM) olmak üzere birçok yerde intörnlük yapmıştır. Katılım gösterdiği kongreler ise 1.Ulusal Dil Ve Konusma Bozukluklari Ogrenci Kongresi Anadolu Üniversitesi , 2.Ulusal Dil Ve Konusma Bozukluklari Ogrenci Kongresi Hacettepe Üniversitesi, Otizmde Dil Becerilerinin İlişki,Etkileşim Ve Öğretim İle Desteklenmesi , Beşiktaş Özel Eğitim Günleri, III. Ergoterapi Öğrenci Kongresi: Ergoterapide İnterdisipliner Yaklaşım, Bellek ve Bellek Bozulmaları Oturumu, Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma TopluluğuI. Nörobilim Kongresi, Anadil Nasıl Kazanılır ve Bozuklukları Nelerdir Öget ÖKTEM TANÖR , Tohum Otizm Vakfı Eğitim Portalı İleri Düzey Eğitimi, 6. Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi (UDEMKO2022)dir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2023
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

Türkçe

İlgi Alanları

Kekemelik Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) Akıcılık Bozuklukları Gecikmiş dil - konuşma Konuşma sesi bozuklukları Devamı

Deneyimler

Artı Yağmur Rehabilitasyon Merkezi (2023 - 2023)
Türkoğlu özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi (2023 - 2023)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 81 19

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Fun*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Dil gelişimi ve konuşma bozuklukları
Artı Yağmur Rehabilitasyon Merkezi

Değerli doktorumuzla tanışma sürecimiz kendisinin üniversite son sınıftaki dönemine dayanır . Pandemi sürecinde oğluma destek olmak amacıyla bizimle görüşmüş ve yıllar geçmiş olmasına rağmen ilgisini alakasını üzerimizden çekmemiştir. Gerçekten konuşma bozukluğu sabır gerektiren bir süreç. Başladığımız bu meşakkatli yolculukta oğlum çok büyük adımlar attı, özgüveni gelişti kesinlikle konuşamayan ürken çocuğum şimdi kendisini rahatlıkla ifade edebiliyor. Sana minnettarız sevgili Nurşah doktorumuz. İyi ki yollarımız kesişmiş.

dM
Der*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Artikülasyon/fonoloji terapisi
Türkoğlu Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Çok sıcak bir karşılama ile oğlumu karşıladı. çocukla başta iletişim kurdu bize ayrıntılı şekilde açıklamalar yaptı süreçle ilgili. Söyleyemediği harfler vardı başta biz önemsememiştik ama sebebini o kadar güzel açıkladı ki hemen terapiye başladık. uzmanı herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak ile nasıl iletişime geçerim?

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748119

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak Artı Yağmur Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Nurşah Karakulak Dil Konuşma Bozuklukları uzmanıdır. Kekemelik, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Akıcılık Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Add (afazi dil değerlendirme testi), Agte (ankara gelişim tarama envanteri), Akıcı konuşma bozuklukları değerlendirme ve terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube