Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik

Klinik Psikolog - İstanbul
5.0

İletişim Problemleri, İlişki Problemleri, Performans Kaygısı

“Nurdan hanımdan çok memnun kaldım. Yaklaşık beş yıldır bir sıkıntım vardı kendi kendime aşamadığımı ...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik

Klinik Psikolog Nurdan ÇELİK, 2013 yılında FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında klinik stajını İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde tamamladı.

2014 yılında lisans eğitiminin ardından psikolojik danışmanlık ve rehberlik formasyonunu tamamladı.

FMV Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programının yetişkin alt dalında 2019 yılında‘ Kadın Tutuklu Hükümlülerin Travma Düzeyleri Ve Bilişsel Çarpıtma Şekillerinin Toplum Örneklemi İle Karşılaştırılması’ konulu teziyle mezun olarak klinik psikolojide uzmanlığını aldı. Yüksek lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde klinik stajını tamamladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında ‘Bilişssel Davranışcı Terapi’ eğitimi almış ve aynı dönemde Işık Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık Merkezinde süpervizyon eşliğinde danışanlarını gördü. Bu süreçte Dr. Hivren ÖZKOL’dan ‘ Bütünleşik Yönelimli Süpervizyon’ , Dr. Vicdan YÜCEL’den ‘Eklektik Yönelimli Süpervizyon’ aldı.

Yetişkinler ile çalışan Klinik Psikolog Nurdan ÇELİK 2015 yılından beri aktif olarak danışan görmektedir. Lisans eğitimi sonrasında çocuk, aile ve yetişkin alanında çeşitli test, ölçek ve eğitim almıştır. Danışanlarıyla çalışmalarını Bilişsel Davranışcı Terapi, EMDR ve Psikodinamik terapi ekolleri ile yürütmektedir. Ağırlıklı olarak Psikolojik Travma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Sosyal Fobi, Depresyon, Panik bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, ve Anksiyete çalışmaktadır. EMDR derneği üyesidir.

 

Suadiye, Bağdat Cd. No:483/9 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Depresyon Obsesif kompulsif bozukluk sosyal fobi Stres yönetimi Sınav Kaygısı Sınava hazırlık sürecinde destekleyici terapi Devamı
Randevu Hattı
Bakırköy Psikohome
Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Depresyon Obsesif kompulsif bozukluk sosyal fobi Stres yönetimi Sınav Kaygısı Sınava hazırlık sürecinde destekleyici terapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Klinik Psikolog Nurdan ÇELİK, 2013 yılında FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında klinik stajını İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde tamamladı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

FMV Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2013
Deneyim: 10 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

İletişim Problemleri İlişki Problemleri Performans Kaygısı Psikoterapi EMDR Terapisi Devamı

Deneyimler

Psikohome (2021 - Devam ediyor)
Kamu Kurumu (2015 - 2022)
Doğa Koleji (2013 - 2015)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 81 57

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
tg
Tuğ*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
İlişki sorunları
Psikohome

Nurdan hanımdan çok memnun kaldım. Yaklaşık beş yıldır bir sıkıntım vardı kendi kendime aşamadığımı anladım ve kendisine başvurdum sürecin sonunda çözüme ulaştık artık kendimi çok iyi hissediyorum. Sıcak, samimi, içten birisi iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma dokunmuş. Sürecimiz bitmiş olsada Seanslarıma ara ara devam ediyorum. Çok teşekkür ederim.

Nil ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Tramva sonrası
Psikohome

Nurdan hanımla çocukluk travmalarımın yetişkinlik yaşantım üzerindeki etkilerini fark edebilmemi sağladı. Nurdan hanımın öyle güçlü bir iletişimi var ki; naifliği, şefkatli sesi ve bakışları güvende hissettiriyor bana. Bazen çok şaşırmamada neden olabiliyor Nurdan hanım belki 2 ay önceki seansta söylediğim birşeyi o seansta anlattığım şeyle bağlantısını kurup öyle yorumlar yapıyor ki yaşadıklarımın özeti gibi koyuyor karşıma. Benzer durumların bağını görmemi sağlıyor. Bana doğru terapistle çalıştığımı hissettiriyor. Terapi sürecimiz hala devam ediyor kendisinden memnunum, Nurdan hanımı arayışta olan kişilere öneririm.

HH
Hal*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Tramva sonrası
Bakırköy Psikohome

Yaklaşık bir yıldır Nurdan Çelik hanım ile seanslarımıza gidiyorum.Çok zor süreçler yaşadım ve bununla ilgili baş edebilme yetisi kazanmam noktasında bana çok etkisi ve desteği oldu.Bunun dışında kelimeler ile ifade edemeyeceğim ama farkında olmamı sağladığı bir çok şey yaşadım.Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.

DY
Den*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
İlişki sorunları
Psikohome

Degerli terapistimde beni en cok etkileyen aylar oncesindeki bir seansta soyledigim bir detaydan bir ornek vererek o an anlattigim bir konuyla baglanti kurmasi hem bana bir kapi acmasi hem de dinlendigimi ve danisan olarak onem ve dikkatle takip edildigimi hissettirmesiydi.

BH
Bur*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Panik bozukluk
Psikohome

Nurdan Hn a ilk seansımızdan itibaren güven duydum. Daha önce de terapi deneyimlerim olmuştu fakat hep bi yerde tıkanmış ve devam etmek istememiştim. Kendisinin samimiyetine ve mesleki deneyimine olan inancım ile daha fazla yol alacağıma inanıyorum. 🙏

ÖE
Özg*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Travma terapi
Psikohome

Nurdan hanıma travma sonrası terapi için başvurdum. Yaşadığım durum ile ilgili beni önce birkaç seans dinledi bazen sorular sordu. Sonra beni aydınlatıcı açıklamalar yaparak EMDR terapi ile fayda görebileceğimi söyledi. Öylesi oldu artık daha huzurlu, sakinim. Uykularım düzene girdi, kabuslarım yok artık. İlk başvurduğum günden bu yana çoğu şikayetim geçti duyarsızlaştım. Nurdan hanım işini çok iyi yapan bir psikolog ben kendisinden memnun kaldım terapiye gitmek isteyenlere öneririm. Vermiş olduğu destek için Nurdan hanıma teşekkür ederim ☺️

nd
Nur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Kaygı bozuklukları stres bozukluğu, performans kaygısı
Psikohome

Nurdan hanıma yapmış olduğum uzun araştırma ve gel gitlerim sonucunda karar verdim. Kendimde fark ettiğim ama tam olarak anlamlandıramadığım iç sıkıntılarım vardı. Hatta terapiye başlayabilmek bile çok zordu. Şöyle bir deneyimimde oldu. Nurdan hanımdan randevu aldım seans günü iptal ettim. Nurdan hanım bana sordu iyi misiniz seansımıza gelmediniz sizi merak ettim dedi. Daha hiç görüşmeden beni merak ettiğini söylemesi bir içimi ısıttı. Sorun bende dedim. Bir yanım terapiye gelip içinde bulunduğum durumu anlatmak istiyor, bir yanım ise istemiyor sanki korkuyor gibi dedim. Bu durumum normal olduğunu tamda böyle düşündüğünüzde terapiye gitmenin yararlı olacağını söyledi. Birkaç gün o konuşmamızı düşündüm. Cesaretimi toplayıp yeni randevu alıp gittim. Kendimi emin elde hissettim ki bu düşüncelerimin yersiz olduğunu fark ettim. Nurdan hanımın mesleki yetkinliğine, sabrı, desteğiyle aldığım düzenli terapi sayesinde kendimle olan bağımı kurabildim. Herşey için teşekkür ederim Nurdan hanıma.

Der*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Depresyon
Psikohome

Benim panik ataklarim felaketlestirici düşüncelerim vardi. Kendimi güvensiz ve hata yapma korkusu yasiyordum. Doktorumun önerisiyle Nurdan hocayla terapiye basladim.Hoca bana felaketlestirici düşüncelerimle korkularimla nasil basedecegimi ögretti. zorluklarla basetmeyi ve kendimi tanimayi öğrendim. Kendim icin bir cok faydasini gördüm .Terapiden beri kendimi daha iyi hissediyorum . Hersey icin teşekkürler.

DF
Doğ*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Kaygı bozuklukları stres bozukluğu, performans kaygısı
Bakırköy Psikohome

Nurdan hanım ile yaklaşık 3-4 aydır seans gerçekleştiriyoruz. Kendisi alanında uzman, anlayışlı ve empati düzeyi yüksek bir psikoterapist. Psikolog arayışında olanlar rahatlıkla tercih edebilirler.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Depresyon
Bakırköy Psikohome

Kendimi tanımamı sağlıyo çok memnunum Nurdan hanımdan

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748157

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik Psikohome bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Nurdan Çelik Klinik Psikolog uzmanıdır. İletişim Problemleri, İlişki Problemleri, Performans Kaygısı alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Obsesif kompulsif bozukluk sosyal fobi, Stres yönetimiDepresyon, Obsesif kompulsif bozukluk sosyal fobi, Stres yönetimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube