Psk. Nagehan Turan

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Bursa
5.0

Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Bireysel Terapi

“Nagehan hanıma başvurma sürecim benim için artık bardağı taşıran son damlada oldu. İyi ki de olmuş. ...” Devamı

Psk. Nagehan Turan

Lisans eğitimini Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitim sürecinde Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezinde zorunlu staj yapmıştır. Ardından bu kurumda gönüllü staja devam etmiştir. Şu anda da Amors Klinik’de psikolog olarak çalışmakta ve danışan görmektedir. Seanslarında Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini temel olarak kullanıp diğer eğitimlerine de entegre ederek ilerlemektedir.

Aldığı Eğitimler ;

Bilişsel Davranışçı Terapi Değerlendirme Eğitimi / Bilissel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi / Bilissel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

Aile Danışmanlığı Eğitimi / Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Oyun Terapisi / Vektörel Grup Eğitim Merkezi

Sanat Terapisi Eğitimi / Mons Akademi

Amors Klinik
Fethiye, Diamond, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:26 D:A Blok Kat:9, 16130 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile danışmanlığı Oyun terapisi Bireysel psikolojik danışmanlık Yüz yüze danışmanlık Online psikolojik danışmanlık Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Lisans eğitimini Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitim sürecinde Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezinde zorunlu staj yapmıştır. Ardından bu kurumda gönüllü staja devam etmiştir. Şu anda da Amors Klinik’de psikolog olarak çalışmakta ve danışan görmektedir. Seanslarında Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini temel olarak kullanıp diğer eğitimlerine de entegre ederek ilerlemektedir. Devamı

Sertifikalar

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2021
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

Türkçe, İngilizce

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Oyun Terapisi Bireysel Terapi Agorafobi Aile ve Evlilik Danışmanlığı Devamı

Deneyimler

Amors Klinik / Psikolog (2022 - Devam ediyor)
Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezi / Stajyer (2021 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 69 14

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15 saat önce
Bireysel terapi
Amors Klinik

Nagehan hanıma başvurma sürecim benim için artık bardağı taşıran son damlada oldu. İyi ki de olmuş. Düzenli gittiğinizde, gerçekten uygulamalari yaptığınızda etkisini görüyorsunuz. Kaygı konusunda çok ilerlediğimi düşüyorum hocam size teşekkürlerimi sunuyorum

FD
Fat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Bireysel terapi
Amors Klinik

Bireysel terapi alıyorum Nagehan Hanımdan. çok memnunum tavsiye ederim. Toplumun önyargıları kırıp herşeyi kenara bırakıp bu yola girmenizi tavsiye ederim. Ben iyiki öyle yapmışım..

FD
Fat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Bireysel terapi
Amors Klinik

Bireysel destek alıyorum Nagehan Hanımdan. Çok memnunum. Eskisi gibi değil artık devir. Tüm önyargıları kırıp herşeyi kenara bırakıp bu yola girmenizi tavsiye ederim. Ben iyi ki yapmışım.

EY
Esl*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Bireysel terapi
Amors Klinik

Nagehan hanımdan bireysel olarak destek alıyorum. Aile danışmanlığı alanında şu an bursadan taşınmak zorunda kaldığımız için tayinimizden dolayu online olarak devam ediyorum. Kendimi affetmeme, çevreme başka bir açıyla bakmamı ve öfke problemimi bu evreye getirdiği için ailevi ilişkilerim, kızımla aram, iş yerindeki ilişkilerim bile gelişti. Benim de endiseleeim vardi yardim almadan insallah bu yorum sizlere yardimci olur.

ÜG
Ümm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Online terapi
Amors Klinik

Nagehan hanımdan online terapi alıyorum. 1 aydir görüşme yapıyoruz kendisi ile bu yıl mezuna kaldım. Ve zaman geçtikce denemeleri bile çözemiyordum sınav yaklastikca stresim artmıştı. Aslında daha başlangıçtayuz ama simdiden uykumun kalitesi arttı, denemelerde de netim. Heyecanımi kontrol edebiliyorum daha da iyi olacak inanıyorum.

MA
Met*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Yaygın anksiyete
Amors Klinik

Nagehan hanıma artık kaygilarimdan hiçbir şey yapamaz hale geldigim dönemde gittim hiç umudum da yokt çünkü 5 yıl öncesi bir senelik danışmanlık almıştım Nagehan hanım sayesinde bilişsel davranışci terapi ile tanıştım. Okudum izledim uyguladim terapi ile her şeyi öğrendim anlayacağıniz kendi kendimin terapisti oldum hocamın sayesinde ve metotları ile :) hocamı gitmek isteyen herkese koşulsuz bir güven ile öneririm benim gibi geç kalmayin hayatin tadına varın......

LK
Lüt*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Aile danışmanlığı
Amors Klinik

İş yerinden bir arkadaşımın referansı ile nagihan hanıma başvurduk. İlk seanslar eşim katılmak istemedi ama daha sonraki seanlarda eşimin olumsuz düşüncelerini hocam kırdı. Çift terapisine devam ettik. Öncelikle çok empatik bir psikolog sizi anladığını hissediyorsunuz hiçnir zaman yargılanmış hissetmedim kendimi, hem eşime hem de bana farkında olmadıpmız dinamiklerimizi yeniden hatırlattı. İkimizin hatalarını da yeniden görmemizi sağladı. Gerek bilgilendirmesi,seansta kattıkları, tavsiye ettiği kitalar ve filmler. Yerine göre tam nokta atışı niteliğindeydi. Her şey eskisinden iyi şimdi. Daha bu kadar kısa zamanda bile bu kattıkları için çok mutluyum nagihan hanımdan. Arkadaşımın referansı ile gittiğm şimdi ben referans olarak çevreme tavsiye ediyorum..... Alanında çok iyi olduğu kanısındayım.

AY
Asy*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Oyun terapisi
Amors Klinik

Nagehan Hanım çok ilgili bir terapist insana o konuda sorularınıza verdiği cevapların bilgisinden güven veriyor. Çocuk üzerinde aslında neleri yanlış yaptığımızı görüyoruz. Biraz daha çocuğumuzun gözünden bakmayı,çocuk psikolojisi nasılmış onu aktarıyor.Kızım da çok memnun .Severek gidiyor İlk deneyimimiz değil aslında kızım daha önceki psk. gitmek istememişti ama nagehan hanıma her hafta çok istekli ve mutlulukla gidiyor bu konuda da ayrıca memnunum hiç direnç yaşamadık. Kızımın yoğun bir temizlik takıntısı vardı şimdi parkta oynuyor, anasınıfında oyuncaklarla oynuyor ve takıntısı oldukça azaldı hala seanslarımız devam ediyor. Kızımı mutlu ve endişesiz görmek paha biçilemez. Tüm anne ve babalara nagehan hanım önerimdir.

HT
HAC*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Oyun terapisi
Amors Klinik

Nagehan Hocamla terapilerimizin sonuna geldik. İlk haftalardan beri hep memnun kaldık kendisinden her terapi sonrası memnuniyetimiz arttı. en memnun olduğum şeyde eşimle bana eğitici şeyler öğretmesi her sorumuzu yanıtlaması,ilgisi ve alakası. Yanlışı doğruyu çok iyi kavradık çocuğumuz her hafta gitmek için aşırı istekliydi. O konuda da hiç sorun yaşamadık. Şu an çocuğumdakş gelişim,iyileşme paha piçilmiyor. Hocama çok minnettarım.

ml
Meh*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Bireysel terapi
Amors Klinik

Nagehan Hanıma eşimin arkadaşının önerisi ile gittik. Öncelikle daha ilk seanslardan itibaren farkında olmadığım bazı noktaları daha iyi idrak etmemi sağladı. Daha önceden bir deneyimimin olmaması sebebiyle endişelerim vardı ve isteksiz,ters idim. Sevgili eşimin teşviği ve hocamın sabrı ile bunlar vakitle ortadan kayboldu. Gidişattanda şuanki halimdende oldukça keyifli ve memnunum çevremin değişimimi farketmesi de oldukça mutluluk veriyor. Kendilerine değerli çalışma arkadaşlarına ilgi ve anlayışlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Nagehan Turan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Nagehan Turan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Nagehan Turan için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Nagehan Turan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746914

Psk. Nagehan Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Nagehan Turan Amors Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Nagehan Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Nagehan Turan Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Bireysel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, Oyun terapisi, Bireysel psikolojik danışmanlık hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube