Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek

Psikoloji - Ankara
5.0

Bağımlılıklar, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bireysel Danışmanlık

“Meryem hoca ile 3 ay once tavsiye uzerine tanistim. Agir bir surecten gectim bu zorlu surecte hep ya...” Devamı

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümde tamamlamıştır.  Mezuniyet sonrasında Can Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde psikolojik danışman olarak çalışmaya başlamıştır. Çalıştığı kurumda ergen ve yetişkin grupları üzerinden yas, travma, panik atak, özgüven gibi konularda ilerlemektedir.

Lisans eğitiminde ve sonrasında farklı ekollerden eğitim alan Meryem Seda Zeylek seanslarında kısa süreli çözüm odaklı terapi, bilişsel davranışçı terapi, öyküsel terapi, kabul ve kararlılık terapisi ve şema terapi gibi birçok ekolden eklektik olarak ilerlemektedir. 

CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ
Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi Farilya İş Merkezi No:8 Kat:8 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümde tamamlamıştır.  Mezuniyet sonrasında Can Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde psikolojik danışman olarak çalışmaya başlamıştır. Çalıştığı kurumda ergen ve yetişkin grupları üzerinden yas, travma, panik atak, özgüven gibi konularda ilerlemektedir. Devamı

İlgi Alanları

Bağımlılıklar Bilişsel Davranışçı Terapi Bireysel Danışmanlık Depresyon Dikkat Eksikliği Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 68 30

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZA
Zey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 saat önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Meryem hoca ile 3 ay once tavsiye uzerine tanistim. Agir bir surecten gectim bu zorlu surecte hep yanimda oldu ve bu sureci kolay bir sekilde atlatmama yardmci oldu kendisine cok tesekkur ediyorum iyi ki var.

MM
Mus*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 gün önce

Meryem hanıma araba kullanmaktan korktuğum için artık dayanılmaz noktaya geldiği için başvurdum. Bu başvuruyu yaparken de değişeceğine ümidim yoktu ama denemek istedim. Yaklaşık şu an 12 seans oldu ve ben artık seansa araba kullanarak gelebiliyorum. Şimdi terapide hedefimiz şehir dışına arabayla gidebildik. Artık onunda olacağına inanıyorum. Yardımı için teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CA
Cer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23 gün önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Meryem Hanım’la yataktan bile çıkmak istemediğim dönemde online seansımıza başladık ve dün 7. seansımızı doldurduk. Kendisi bu süreçte bana çok yardımcı oldu ve kendimde fark edemediğim şeyleri fark etmemi sağladı. Artık keyifle dışarı çıkıp sosyalleşebiliyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Ne desem nasıl anlatsam bilmiyorum ama panik atak bitti vertigo bitti daralmalar bitti. Allah razı olsun hocamdan

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CM
Cel*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Seda hanımla henüz 3 seans yaptık hiç alakası olmayan bir sorunumun temelinde ölüm korkusu olduğunu keşfettik. Şu an bunun üzerine çalışmaya başladık. Çok ümitliyim çünkü Meryem hanım uzmanlığını hissettiriyor

MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Meryem hocaya başlamadan önce büyük bir stres altındayım. Geceleri uykudan uyanma, uyuyamama problemlerim vardı. Şimdi ise çok rahat uyuya biliyor stresimi kontrol edebiliyorum. Meryem hocama sonsuz teşekkürler ediyor, mesleğinde ki başarılarının devamını diliyorum.

TT
Taş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

İlk defa danışma alıyorum. Danışma konuşunda kaygılarım ve şüphelerim vardı. Ama Meryem hanım danışmayı çok iyi yönetiyor. Aklımda artıkdanışmanın işe yarayıp yaramayacağına dair soru işaretleri kalmadı. Depresyon ile ilgili başvurmuştum, çok büyük ilerlemeler kaydettim. Hepsi Meryem hanım sayesinde

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ey
Esr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Zihnimde sürekli çocuklarıma zarar verme düşüncesi vardı ve bu durum beni inanılmaz yıpratıyordu. Tavsiye üzerine Meryem hocamıza başladım. İlk başta genç biri olduğu için önyargıyla yaklaştım ama şu an ne kadar yanlış düşündüğümün farkına vardım. İkincil kazançlarım, yaşadığım travmalar, toplumun beklentileri yönünde ufkum o kadar açıldı ki bana gelmemesi için zorladığım düşünceler artık çok az geliyor ve geldiğinde de ne yapmam gerektiğini bilip rahatlıkla hayatıma devam edebiliyorum. Meryem hocamıza minnettarım diyebilirim hayatım nefes aldı

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MA
Mel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Meryem hocamla 10 seansa yakın terapi aldım ve devam ediyorum. Çok hızlı iyi yol kattetik. Önce hayatı sonra kendimi tanımaya yönelik adımları hızla atıyoruz ve bu beni daha da mutlu ediyor. Terapilere devam :))

Eyl*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Temizlik konusunu takıntı haline getirmis hatta hastalık durumuna kadar getirmis birisi olarak söylüyorum ki seda hanimin anlattıkları tavsiyeleri ve ilgisi sayesinde bu durumdan çok hızlı bir süreç içinde kurtuldum.Gerek güler yüzü gerekse bilgisiyle isinde cok basarili birisi👏

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746830

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek CAN PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Dan. Meryem Seda Zeylek Psikoloji uzmanıdır. Bağımlılıklar, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bireysel Danışmanlık alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube