Op. Dr. Mert Ersan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Burun Estetiği, Meme Büyütme, Yağ Enjeksiyonu Uygulamaları

Op. Dr. Mert Ersan

Op. Dr. Mert Ersan, 11 Ağustos’ta İzmir’de doğdu. İlköğretimini İzmir’de, lise öğrenimini ise Aydın Fen Lisesi’nde tamamladı. Üniversite sınavında Türkiye derecesiyle Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü kazandı ve 2014 yılında tıp fakültesinden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında İzmir Kiraz Devlet Hastanesi’nde 10 ay boyunca acil servis doktoru olarak görev yaptı. Ağustos 2015’te Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya hak kazandı. Burada geçirdiği 6 seneye yakın sürenin ardından 19.03.2021’de “Taurinin Sıçanlarda Aksiyel ve Random Paternli Fleplerde Flep Perfüzyonu ve Yaşayabilirliği Üzerine Etkisi” teziyle birlikte plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı. Uzmanlık sonrası, 2 yıl boyunca Yozgat Şehir Hastanesi’nde plastik cerrahi uzmanı olarak çalışarak mecburi hizmetini tamamladı.

Op. Dr. Mert Ersan, 2020 ve 2021 yıllarında girdiği European Board Of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavlarını kazanarak 13 Kasım 2021 tarihinde FEBOPRAS (Fellow of the European Board Of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) ünvanını aldı. 2021 yılında International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) tarafından düzenlenen fellowship programına katılmaya hak kazandı. 2022 yılında Hollanda’da Dr. Jacques van der Meulen ve Dr. Jeroen Stevens’la beraber burun estetiği, göz çevresi estetiği, yüz estetiği, meme estetiği, yağ enjeksiyonları, kök hücre tedavisi ve vücut şekillendirme operasyonlarına aktif olarak katılarak estetik cerrahi üzerine eğitimler aldı. Op. Dr. Mert Ersan, the International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), the Rhinoplasty Society of Europe (RSE), Türkiye Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesi olup ileri derecede İngilizce bilmektedir. Op. Dr. Mert Ersan, Yeditepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
İçerenköy Mah. Hastahane Sok. 4/1 Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Burun estetiği (rinoplasti) Estetik cerrahi Kozmetik cerrahi Kulak estetiği Kök hücre tedavisi Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Mert Ersan, 11 Ağustos’ta İzmir’de doğdu. İlköğretimini İzmir’de, lise öğrenimini ise Aydın Fen Lisesi’nde tamamladı. Üniversite sınavında Türkiye derecesiyle Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü kazandı ve 2014 yılında tıp fakültesinden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında İzmir Kiraz Devlet Hastanesi’nde 10 ay boyunca acil servis doktoru olarak görev yaptı. Ağustos 2015’te Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya hak kazandı. Burada geçirdiği 6 seneye yakın sürenin ardından 19.03.2021’de “Taurinin Sıçanlarda Aksiyel ve Random Paternli Fleplerde Flep Perfüzyonu ve Yaşayabilirliği Üzerine Etkisi” teziyle birlikte plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı. Uzmanlık sonrası, 2 yıl boyunca Yozgat Şehir Hastanesi’nde plastik cerrahi uzmanı olarak çalışarak mecburi hizmetini tamamladı. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

International Society of Aesthetic Plastic Surgery Fellowship Programı, Velthuis Kliniek

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2014
Deneyim: 9 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Burun Estetiği Meme Büyütme Yağ Enjeksiyonu Uygulamaları Devamı

Deneyimler

Yeditepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı (Uzman Doktor, Doktor Öğretim Üyesi) (2023 - Devam ediyor)
Yozgat Şehir Hastanesi (Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Devlet Hizmet Yükümlülüğü) (2021 - 2023)
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı (Araştırma Görevlisi); (2015 - 2021)
İzmir Kiraz Devlet Hastanesi (2014 - 2015)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 36 97

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mert Ersan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Mert Ersan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Mert Ersan için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Mert Ersan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113697

Op. Dr. Mert Ersan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Mert Ersan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Mert Ersan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Mert Ersan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Burun Estetiği, Meme Büyütme, Yağ Enjeksiyonu Uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Burun estetiği (rinoplasti), Estetik cerrahi, Kozmetik cerrahi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube