Prof. Dr. Özgür Erdoğan Özel Muayenehanesi

Prof. Dr. Özgür Erdoğan Özel Muayenehanesi

İstanbul
5.0

Prof. Dr. Özgür Erdoğan Özel Muayenehanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. Özgür Erdoğan

Diş Hekimi

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Prof. Dr. Özgür Erdoğan Özel Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
Adres

Esentepe Mahallesi, Anadolu Caddesi, A blok , No: 5/2, Net Med Klinik

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
4 Mar 2023 eklendi.

Her şey mükemmeldi.Yapılan tüm işlemleri bilgilendirerek yaptı. Heyecanlıydım ,Çok iyi sakinleştirdi

22 Şub 2023 eklendi.

Son derece profesyonel açıklayıcı,endişe giderici yaklaşım vardı.Özellikle operasyon sonrası yapılacakların yazılı verilmesi çok destekleyici oldu.

3 Şub 2023 eklendi.

Son derece profesyonel bir yaklaşım:güven veriyor.

23 Oca 2023 eklendi.

Güler yüzlü, işini severek yapan ,hijyen kurallarına uymaya özen gösteren bir dişi hekimi... Herkese gönül rahatlığıyla her yönüyle öneririm... Teşekkürler

20 Oca 2023 eklendi.

Rutin diş kontrolü ve temizliği için doktor bey’e başvurdum. Bana detaylı bir şekilde açıklamalarda bulundu ve işlemimi profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi. Tedavi devamının nasıl olacağı konusunda detaylı bilgilendirdi. Kendisine çok teşekkür ederim

15 Eyl 2022 eklendi.

20lik dişim ve azı dişim gömülü kalıp çene kemiğimi bir hayli inceltmişti. Doktor Özgür Bey gittiğim diğer cerrahlara göre gerçekten sağlığımı düşünen tedavi yöntemi önerdi. 20lik dişim çene kemiğim hasar almadan titizlikle ve özenle çekildi. Azı dişimin sürdürülmesi için alan bırakıldı. Özetle Dr. Özgür Bey ve ekibi gerçekten hastanın sağlığını ön planda tutan işini özenle yapan kişiler. Kendilerine tekrardan teşekkür ederim.

8 Ağu 2022 eklendi.

20lik diş çekimi için gitmiştim.Hiç de zor olmadı eli hafif mi derler ne derler bilemem ama sorunsuz geçti.Suan ağrım da yok dikiş atılmasına rağmen.

HF
Hül***** F*****
14 Kas 2021 eklendi.

Özcan Fırat 14/12/2021 Uzun süre takma protez kullanmak zorunda kaldım.Bu süre içinde bir çok kişiden yanlış veya doğru implant ve diş tedavisinle ilgili bir çok şey duydum birileri implant yapılamaz dedi birileri kemik ilave yapılması gerekiyor dedi bu kafa karışıklıyla Bir dostumuzun tavsiyesi üzerine Almanya’dan kalkıp Özgür Beyin ve Damla Hanımın Muayanesinde kendimizi bulduk.Kendilerinle yaptığımız görüşmeden sonra Özgül Bey,Damla Hanım yapılacak olacak cerrahi müdahale ve tedaviyle ilğili ve hangi tür implantın yapılacağını paylaştılar .Daha sonra bütün endişelerim o an yok oldu ,ve ertesi gün tedaviye başlandı üst ve alt çeneye toplam 8 tane implant yapıldı .Aldığım hizmet ve tedavi için Özğür Beye,Damla Hanıma asistanlarına teşekkür ederim .

AB
Azi***** B*****
12 Tem 2021 eklendi.

Kibar naif ilgili , anlayışlı bir doktor Özgür bey 😊 3 tane implatım kendisinin ellerinden geçti. Cerrah deyince korkuyoruz , fakat Özgür beyin soğuklanlılığı ile korkulacak birşey olmadığına sizde kanaat getireceksiniz ..

BY
Buk***** Y*****
11 Tem 2021 eklendi.

Bir arkadaşım bir aydır diş ağrısı çekiyordu 4 diş doktoru değiştirdiği halde ağrıdan kurtulamadı.Sonra tesadüfen internetten bulduğu Dent Dream Klinike geldi ve o gün ağrılarından kurtuldu.Doğru teşhis ve doğru Doktoru bulmuştu.Bende bu sayede Dr.Özgür Beyle tanıştım.Bana 4 tane implant ve 78 yaşındaki anneme de implant yapıldı.Kendimizi güvenli bilgili ellerde hissediyoruz.Dr. Özgür Beye çok çok teşekkür ederiz.Herkese tavsiye ediyorum.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi 20 yaş diş çekimleri 20 Yaş Dişi 20 Yaş ve Diğer Gömülü Dişlerin Cerrahi Çekimleri 20'lik Diş Çekimi 3 Boyutlu Ortognatik Cerrahi Planlama Abse ve kist operasyonları Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Aligner (plak tedavisi) All on 4 uygulaması All-in-one guide system All-On-Four İmplantlar All-On-Six İmplantlar Alt çene ileriliği/geriliği Apikal Rezeksiyon Apikal Rezeksiyon Operasyonları Apse Drenajı Apse Insizyonu Ve Drenajı Apse Tedavileri Bleaching Botilinum Toksin Uygulaması (Botoks) Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Bruksizm Botoks Tedavisi Çene Eklemleri Tedavisi Çene Kemikleri Kistlerinin Cerrahi Tedavileri Çene Kistleri Çene Kistleri ve Tümörleri (Çene Eklemleri ve Tedavileri TME) Çene Yüz bölgesi İyi Huylu Tümörlerinin Tanı ve Cerrahi Tedavileri Çene Yüz Bölgesi Travma Cerrahisi Cerrahi Diş Çekimleri Cerrahi İmplant Cerrahi Yaklaşımlar Dental Anastezi Dental İmplant Dentoalveolar Cerrahi Detertraj Diş Çekimi Endodontik Cerrahi Estetik Diş Hekimliği Gece Plağı Gelişimsel veya Travma Sebepli Sert ve Yumuşak Doku Deformitelerin Onarımı Genel Anestezi Genel anestezi ile diş tedavisi Genel anestezi/sedasyon altında diş tedavileri Gömülü 20'lik diş çekimi Gömülü Diş İmplant cerrahisi Kemik Grefti Kist Cerrahisi Ortognatik Cerrahi Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Periimplantitis Perikoronitis Protez Öncesi Cerrahi (Preprotetik Cerrahi) Temporomandibular eklem Temporomandibuler Eklem Hastalıklarının Cerrahi ve Cerrahi Olmayan Tedavileri Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube