Özel Yaşar Hastanesi

Özel Yaşar Hastanesi

İstanbul
5.0

Özel Yaşar Hastanesi kurumumuzda toplam 8 uzman bulunmaktadır.

Dyt. Aslı Pakel

Diyetisyen

Uzm. Dr. Doğan Özdemir

Genel Cerrahi

Dr. Adnan Yavuz Günaydın

Pratisyen Hekimlik

Dr. Muharrem Sedat Yiğit

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Dr. Fuat Döver

Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Orhan Sanisoğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Adem Ersoy

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Dr. Necdet Özpar

Dermatoloji

Özel Yaşar Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diyetisyen
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Pratisyen Hekimlik
Adres

Kartaltepe, İncirli Cd. No:22, 34145 Bakırköy/İstanbul, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EG
Ebr***** G*****
16 May 2021 eklendi.

Kendisi samimi, içten ve çok tecrübeli bir doktor. Dahiliye doktoru olmasına rağmen bir MR görüntüsü ile beni Endokrine yönlendirdi. Sayesinde hastalığın ne olduğunu zamanında bulduk. Ne zaman kendisine gitsem doğru teşhisi koydu. Allah razı olsun. Sağlıklı, mutlu uzun ömürler dilerim kendisine.

HT
Hat***** T*****
16 Mar 2021 eklendi.

Dr. Muharrem Sedat Yiğit beyi 2000 senesinde tanıdım Sedat bey olmasaydı şu an ikimizde yaşamıyor olacaktık Doktor beyin sayesinde hayattayız. dalında bir numara hele o gönlünün yüceliği kelimelere sığmaz iyi bir kadın doğum doktoru derler ya sorgusuz sualsiz Sedat Yiğit diyorum iyiki varsın iyiki yakınlaştın yeni yerin hayırlı olsun insanların senin gibi değerli Doktorlara ihtiyacı var Hoşgeldin Sedat bey.

İlgi Alanları

Akdeniz Anemisi Alerji Alerjik Reaksiyon Alternatif Tıp Aşırı Kilo Alımı Auriculotherapy Bariatrik Diyetisyen Bartholin Apsesi (Kisti) Bel Fıtığı Boğaz Enfeksiyonu Bölgesel İncelme Bölgesel Ozon Tedavisi Cerrahi Hastalarda Beslenme Cilt Bakımı Ve Uygulamalar Cilt Kaşıntısı Çocuk kanserlerinde beslenme tedavisi Çocukluk Çağında Beslenme Deri Kuruluğu Dermapen Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Diyet Ürünleri Duygusal yeme bozukluğu Egzama (Atopik Dermatit) Eklem Şişliği Enteral Beslenme Faranjit Fıtık (İnguinal Herni) Gebelik Dönemi Beslenmesi Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Kulak Burun Boğaz Genital Organ Bozuklukları Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Gözenek Sıkılaştırma Guatr Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi Hepatobiliyer Cerrahi Hipertansiyon Ve Beslenme Hipnoterapi Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Histerektomi İleri düzey ultrason İshal (Diyare) Kadında İşeme Bozukluğu Kaka Kaçırma Kanser Karaciğer Abseleri Karaciğer Apsesi Karaciğer Kist Hidatiği Karın Ağrısı Karın Boşluğunda Sıvı Toplanması (Ascit) Kemik iliği tranplantasyonunda beslenme tedavisi Kemoterapide beslenme Kilo Problemi Kinesiyoloji Kişiye Özel Diyetler Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Kolon kanserinde beslenme Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Kulak Enfeksiyonları Kulak Zarı Delinmesi Lazerle Dövme Silme Lazerle Leke Tedavisi Lenfadenit Makattan Kan Gelmesi Mezolift Mide Hastalıkları Mide kanserinde beslenme Mide Küçültme Ameliyatı Miyelodisplastik Sendrom Nöralterapi Obezite Okul Çağı Beslenmesi Onkoloji Onkoloji diyetisyen Otitis Media Over kanserinde beslenme Özafagus kanserinde beslenme Özel Durumlarda (oruç-bayram-ameliyat Sonrası Vb) Beslenme Pankreas kanserinde beslenme Pankreas Kisti Pankreas Yetmezliği Parenteral Beslenme Pemfigus Prostat kanserinde beslenme Proteinüri (İdrarda Protein Kaçağı) Psöriazis Psoriyazis (Sedef Hastalığı) Rahim Urları Safra Taşları Sinüzit Sistosel (İdrar torbası sarkması) Şok Sporcu Beslenmesi Suda Doğum Tip 1 Diyabet Tip 2 Diyabet Tırnak Hastalıkları Yaralanmalar Yaşlı Beslenmesi Yaşlılık Kaşıntısı (Senil Kaşıntı) Yatalak Hasta Beslenmesi Yeme Bozuklukları Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi) Yemek Borusunda Gıda Sıkışması (Steakhouse Sendromu) Yutak Kanseri Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube