Özel Ümit Vişnelik Hastanesi

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi

Eskişehir
5.0

Kurumumuzda toplam 27 doktor bulunmaktadır.

Op. Dr. İbrahim Dolu

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Cengiz Koçyiğit

Çocuk Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Melih Arslan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. İbrahim Anıl Kulaksız

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Mesut Taşkeli

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Yurdaer Kaynak

Üroloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Celal Kırdar

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Ülkü Korkmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Cüneyt Kemal Aksay

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Mehmet Sezgin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Sabahattin Akyıl

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Naim Ay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Hale Moral

Göğüs Hastalıkları

4.8
Uzm. Dr. Baybora Kırcalı

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

5.0
Op. Dr. Hatice Onur

Göz Hastalıkları

5.0
Op. Dr. Ömer Sinan Tandoğdu

Göz Hastalıkları

Dyt. Ayda Erken

Diyetisyen

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi

Şubat ayında Ümit Tıp Merkezi'ndeki 13 yıllık deneyim ve birikimimize dayanarak yaşama geçirmiş olduğumuz hastanemizi açarken “Sağlığınızdan Ümit'liyiz” demiştik. Geçen sürede geldiğimiz nokta kentimizin bu tür bir hastaneye gereksiniminin tahminlerimizin de ötesinde olduğunu gösterdi.

Kaliteli ve huzurlu ortamdaki hizmet anlayışımız; tamamıyla “Önce İnsan, Önce Sağlık” prensibini benimseyen idealist doktor kadromuzun hedefleri sonucu oluşmuştur. Özel Ümit Hastanesi'ni kurmaktaki temel amaçlarımızdan biri; hastanın doktora daha kolay ulaşabileceği, doktorun da hastasına en iyi sağlık hizmetini sunabileceği bir ortam oluşturmaktı. Gururla söyleyebiliriz ki; aradan geçen zaman bize bunu yapabildiğimizi göstermenin yanında, doktor kadromuzu daha da güçlendirerek önümüzdeki süreç içinde vereceğimiz sağlık hizmetinin boyutunu büyütme olanağı tanıdı. Bu noktada taşımakta olduğumuz sorumluluğun daha da büyüdüğünün farkındayız.

Özel Ümit Hastanesi 10.000 m2 kapalı alana sahiptir. Hastanemizde yirmi altı dalda hizmet verilmektedir. 40’ı yoğun bakım niteliğinde toplam 103 yatağı olan hastanemiz, açılışımızdan bu yana %100’e yakın bir doluluk kapasitesi ile çalışmaktadır.

Hastanemizde bulunan dört ameliyathanede gerçekleştirilen A grubu ameliyatlar ildeki kamu hastaneleri ile kıyaslanabilir düzeylere erişmiştir. 7 gün 24 saat uzman hekim gözetiminde çalışan Yenidoğan Yoğun Bakım ünitemiz, il dışındakiler de dahil olmak üzere üniversite hastanelerinden hasta kabul ederek; taşımakta olduğu “Üçüncü Basamak Yoğun Bakım Standardı” sıfatını gerçekten de hak ettiğini kanıtlamıştır.

Servis katlarımızda hastalarımızın kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri için tasarlanmış tek kişilik, çift kişilik ve süit odalarımız vardır. Hasta ve yakınlarının konforu için hazırlanmış odalarda mini buzdolabı, televizyon, telefon, kablolu ya da kablosuz internet erişimi, duş ve wc bulunmaktadır.

Tüm hastalarımızın kendilerini özel hissedecekleri hizmet süreçleri uygulanarak “Herkes İçin Ulaşılabilir Sağlık Hizmeti” ilkesiyle tüm branşlarda SGK, özel sigorta kurumları ve devlet memurlarına kurum anlaşmaları kapsamnda hizmet vermekteyiz.

Sağlık hizmetlerinin sunulmasında en kritik aşama, hasta ile hekim arasında ve hasta ile sağlık kurumu arasında kurulacak güven duygusudur. On üç yıldır oluşturduğumuz karşılıklı güven duygusunu bundan sonra Özel Ümit Hastanesi'nde de devam ettirmek amacı ile yürütmekte olduğumuz çalışmalarımıza halkımızın göstermiş olduğu teveccüh nedeni ile gururluyuz.

Bunun yanında, sağlık hizmeti sunumunda yüksek kalite standardı yakalamak kadar, bu standardı devam ettirebilmenin de zorluğunun bilincindeyiz. Çalışanını etkili bir iş ortağına dönüştürmüş ve yönetimde güven unsurunu önemseyen bir sağlık kuruluşu olarak, hastalarımızın güven duygusunu ilerleyen yıllarda da koruyabilmek ana ilkemiz olmaya devam edecektir.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Acil Tıp
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diyetisyen
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
Randevu Hattı
Adres

Vişnelik Mh.Şehit Yusuf Turgut Sk.No:3

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 00 61

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mus***** Ü*****
18 Ara 2021 eklendi.

Özellikle Ülkü Hocama çok teşekkür ediyorum ve kendisine saygım sonsuz.Cok kaliteli bir Dr.İyi ki kendisiyle tanıştım.Çocugumuzla defalarca ilgilenmesi ve süreç hakkında bilgilendirmesi olsun sorularımıza açık cevapları vermesi sonraki süreç üzerinde konuşması bunlar biz öğretmenler için çok önemli olsa gerek. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

EA
Ebr***** A*****
27 Ağu 2021 eklendi.

Doktorumdan çok memnunum. Ilgili, titiz, tek tek anlatıyor. Sorunuz var mı diyerek sizi dinliyor. Ben ne zamandır bu kadar ilgili bir doktor görmedim. Ayrıca çok güven veriyor. Teşekkür ederim

NB
Nur***** B*****
12 Nis 2021 eklendi.

Daha önce 2 doktora gitmeme rağmen 1 yıldır geçmeyen göz iltihabım göz kızarıklığım göz yaşarması vardı gittikçe gözüm az görmeğe başlamıştı. Hatice hocamın bilgi donanımı muazzam aynı gün teşhisi koydu (korneo ve glokom) ve tedaviye başladı beni eski gözlerime kavuşturdu işini severek yapan hastasına güven bir doktor kendisine çok teşekkür ederim...

EK
Eli***** K*****
26 Şub 2021 eklendi.

Değerli doktorumuz Yurdaer bey e çok teşekkür ediyorum. Öncelikle babamın bobreklerine yapışık bir kisti hiçbir zarar vermeden oldukça başarılı bir ameliyat ile alan Yurdaer bey geçtiğimiz haftalarda annem Şükrüye Sarioglunu idrar kesesi ameliyatı yaparak uzun süredir yaşadığı sıkıntıdan kurtarmıştır. Oldukça ilgili ve anlayışlı olan doktorumuza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

OE
Onu***** E*****
18 Tem 2020 eklendi.

Oğlumuzu doktor beye sünnet ettirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. İlgili, değerli güler yüzlü ve babacan bir doktor. Tavsiye ederim herkese.

Hüs***** Ö*****
14 Şub 2020 eklendi.

Mükemmel bir insan , mesleğinde 1 numara .Kendisini 8 senedir tanıyorum, insani ilişkileri çok güzel

MW
Mia***** W*****
20 Haz 2018 eklendi.

İlk gittiğimde çok sıcak karşılamıştı ve ilgiyle dinlemişti. Kendisine güven duydum ilk andan itibaren ancak diğer gidişlerimde aynı izlenimler tekrar etmedi belki de benden ya da doktorun o anki ruh halindendir bizler de insanız sonuçta. Hâlâ kontrole gitmeye devam ettiğim için beni sağlığıma kavuşturup kavuşturmaması hakkında detay veremeyeceğim. Genel olarak iyi bir doktor şüphe duymadan gönül rahatlığıyla gidebilir herkes.

RA
Ram***** A*****
26 Nis 2018 eklendi.

sakinliqi, quler yuzluluqu, anlatmasi,dinlemesi,ilqili olmasi,bilqilendirmesi, cok çok mukemmel. cok memnun kaldım doktorumdan. yine doğum yapicak olsam yine doktoruma qiderim inş emekli olmaz o zamana kadar ☺

KA
Kay***** A*****
15 Mar 2018 eklendi.

Mükemmel bir doktor... Oğlum 6 yaşında doğumunu hocam yaptırdı... Dün gibi hatırlıyorum o 9 aylık süreci her zaman sabırla tüm sorularımıza cevap veren müthiş bir doktor... Eskisehirde 1 numara...

YG
Yav***** G*****
16 Oca 2018 eklendi.

Eskişehirin en iyi kadın doğum doktoru insanlara saygısı işine olan sevgisi mükemmel insan bir sorarsın iki cevap verir sabırlıdır ilgilidir.

İlgi Alanları

Adet Düzensizlikleri Ağızda Kötü Tat Hissi Akıllı Lens Akıllı mercek uygulamaları Akne Vulgaris Akut Bronşit Alerji Alerjik Bronşit Alerjik Deri Hastalıkları Allerjik Rinit Alt Islatma (Gece İşemesi, Enürezis) Alzheimer Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Aort Hastalıkları Astigmatizma Astım Ateş Atopik Dermatit Atrial Fibrilasyon Atrofik Gastrit Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Polibi Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Baş Dönmeleri Bayılmalar (Senkoplar) Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Bebeklik Çağı Aşıları Behçet Benler Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Bişektomi Biyopsi (Tiroid) Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Botoks Botoks Ve Dolgu Bronşit Burun Estetiği (Rinoplasti) Büyüme Ve Gelişme Çene onarımı Çikolota Kisti Cilt Lekeleri Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk alerjileri Çocuk Alerjisi Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Taş Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocukta İdrar Tutma Damar Sertliği Davranış Nörolojisi Demir Eksikliği Anemisi Deri Lekeleri Dermapen Detaylı Ultrason Diabetik Retinopati Dirençli Epilepsi Diyabet Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi Diyabetik Ayak Tedavileri Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Doğum Doğum Kontrol Doğuştan Makat Darlığı Doğuştan Makat Yokluğu Dolgu Uygulamasi EEG Egzema Eklem Ağrısı EKO El Ve Ayak Uyuşması Endometriozis Endoskopik Cerrahi Endovasküler Cerrahi Epilepsi (Sara) Ergenlikte büyüme gelişme Erkek Genital Problemleri Erkek Kısırlığı Erkeklerde İdrar Kaçırma Erken Menopoz Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi Eswt Tedavisi Excimer Laser Fıtık Cerrahi Gastrik Ülser (Mide Ülseri) Gaz Sancısı Gebe Kalamama Gebelik Gebelik Dönemi Beslenmesi Gebelik Dönemi Genel Gebelik Takibi Genel Çocuk Cerrahisi Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Nöroloji Genel pediatri Genel ürolojik uygulamalar Genital Bölge Estetiği Genital Estetik Glokom Gömük Penis Görme Bozukluğu Göz Ağrısı Göz Alerjisi Göz Altı Torbaları Göz Kapağı Ameliyatları Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kayması Göz Kuruluğu Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi Göz Sulanması Göz Tansiyonu Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tümörleri Gözyaşı kesesi iltihapları Hastalıklarda Beslenme Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hidrosel (Testis Torbasında Sıvı Toplanması) Hiperlipidemi Takip ve Tedavisi Hipermetropi Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertansiyon Ve Beslenme Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipospadias (Yarım Sünnet,Peygamber Sünneti) Histereskopi HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Huzursuz Bacak Sendromu İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel) Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Sarkması İkili Test İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) İleri düzey ultrason İnfertilite İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İşeme Bozuklukları İshal İştahsız Çocuk Iyi Huylu Tümörler Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Jinekolojik Tümörler Jinekomasti Kabızlık Kadında İşeme Bozukluğu Kafa Tabanı Tümörleri Kalp Krizi(Mi) Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kanama Bozuklukları Karın Ağrısı Karın Büyümesi Karın Duvarı Fıtıkları Karın Fıtığı Karın İçi Kitleler Kasık Fıtığı Katarakt Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kepçe kulak Estetiği Kilo Kontrolü Kist Kist Ameliyatı Kırmızı Göz Hastalığı Kısırlık (Erkek Kısırlığı) Kısırlık / İnfertilite Kol Ve El Estetiği Kolesterol Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Kolon Grafisi (Kalın Bağırsak Filmi) Konjonktivitler Kronik Bronşit Küçük Penis (Mikropenis) Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Hastalıkları Kulak Kiri Kurdeşen Kusma Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı Lazer cerrahisi Lazer İle Göz Tedavisi Lazer Tedavileri leke tedavisi Lipoliz Lyme Hastalığı (Borreliosis) Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Mantar Hastalıkları Meme Büyütme Meme Dikleştirme Meme Estetiği Meme Hastalıkları Meme Kanseri Cerrahisi Meme Küçültme Meme Radyolojisi (Tomosentez) Meniere Menopoz Mesane Problemleri Mide Botoksu Mide Cerrahisi Mide Küçültme Ameliyatı Mikro cerrahi Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Myom (Miyom), fibromyoma Nefes Darlığı Normal Doğum Nörolojik Hastalıklar Obezite Obezite ameliyatı Öksürük Over Ca Over Kist Ozon Tedavisi Penil Doppler Ultrasonografi (Penis Damar Filmi) Penis Eğriliği Polikistik Over Polip (Mide, Bağırsak) Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi Prostat Hastalıkları Prp (Platelet Rich Plasma) Rahim ağzı kanser taraması Rahim Ağzı Kanseri Rahim duvarında kalınlaşma (endometrial hiperplazi) Rahim Hastalıkları Retina Reyno Sendromu Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Riskli Gebelik Rotavirüs Aşısı Saç Dökülmesi Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi Kanseri Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sakal İltihabı Sara (Epilepsi) Sarılık Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu) Sarkoidoz Sedef Hastalığı (Psöriazis) Şeker Hastalığı (diyabet) Sezaryen Sezeryan Sigara Bıraktırma Siğil Sindirim Sistaminin Nöroendokrin Tümörleri Sindirim Sistemi Kanamaları Şişmanlık (Obezite) Smear Testi Solunum Yolu Enfeksiyonları Spiral Su Fıtığı (Çocuk Hidroseli) Sünnet Süt çocuğu beslenmesi Tanı Yöntemleri Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) Taş Cerrahisi Tekrarlayan Düşük Testis Kanseri Tip 1 Diyabet Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Biyopsisi Tiroid Ve Göz Tırnak Hastalıkları TMS (TMU) tedavisi Trigeminus Nevralji Tüberküloz Tümör Embolizasyonu Tüp Bebek Üfürümler Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üretrografi (Üretra Filmi) Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürtiker Utangaç Testis (Retraktil Testis) Uveitler Uyku Bozuklukları Uyuz Vajina Estetik Ameliyatları Vajinismus Varikosel Varis Tedavileri Vazovagal Senkop Vertigo (Baş Dönmesi) Viral Gastroenterit (Mide Gribi) Vitiligo Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Yağ Aldırma Yağ Enjeksiyonu Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı) Yanık Cerrahisi (Çocuk) Yaralanmalar Yemek Borusu (Özafagus) Hastalıkları Yemek Borusu Yanığı (Korozif Özafajit) Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yüksek Riskli Gebelikler Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yürüme Bozuklukları Yutak Apsesi Yutma Güçlüğü (Disfaji) Yüz Estetiği Yüz Gençleştirme Cerrahisi Yüz Kırışıklıkları Zatürre Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube