Özel Star Medica Hastanesi

Özel Star Medica Hastanesi

Tekirdağ
5.0

Özel Star Medica Hastanesi kurumumuzda toplam 13 uzman bulunmaktadır.

Dr. Meriç Kumbul

Pratisyen Hekimlik

Ass. Dr. Esengül Can

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Ass. Dr. Recep Yaver

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

5.0
Uzm. Dr. Reya Çelebi

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Sema Nergiz

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Bülent Akdemir

Ortopedi ve Travmatoloji

Ass. Dr. Neslihan Gül Can Sevil

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Dr. Kadir Yıldız

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Özgür Bige

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ass. Dr. Osman Arpaz

Anestezi ve Reanimasyon

Özel Star Medica Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Pratisyen Hekimlik
 • Radyoloji
 • Üroloji
Adres

Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10, Eskicami-Ortacami, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HK
Hal***** K*****
23 Ara 2021 eklendi.

Bu zamana kadar başvurduğum en ilgili doktordu. İlgiyle dikkatlice dinlemesi olsun, tane tane ve sakince cevap vermesi olsun, ayrıntılı tetkik yaptırması olsun kendisini taktir ettim. Umarım herkes mesleğini hakkıyla ve severek yapar. Aksi halde hekimlerin ve diğer sağlık çalışanlarının hastaya değersiz hissettirilmesi insanlık dışı. Oysa Neslihan Hanımın mesleğini sevdiği, maskeye rağmen gözlerinden okunuyordu.

MU
Mel***** U*****
13 Ara 2019 eklendi.

burada yorum olmamasi beni cok sasirtti. ozellikle yazmak istedim istanbuldan tasindigimizda neredeyse buradaki tum doktorlari gezdik bir sorun olursa napariz kime gotururuz diye. recep bey kadar tahminleri dogru cocugu yormayan bos yere asla ilac vermeyen gereksiz tahlil istemeyen bi doktor yok! isini severek yapmasinin yani sira nokta atisi yapar. cocugunuzu yormaz. zirt pirt hastahaneye cagirmaz. evde halledilebilir bisey ise ilacini soyler kremini soyler cocugu yormaz. diger doktorlar gibi ticaret yapmaz! buraya belki faydam olur diye yazmak istedim. ne derse odur. bunun yani sira 7/24 ilgilenir mesajlara mutlaka doner! ozetle emek veren isini para kazanmak icin degil faydali olmak adina da yapan bir doktor. tesekkur ederiz doktorumuz kuzeyin annesi.

YX
Yel***** X*****
22 Mar 2016 eklendi.

Esengul hanim doktor vemuayene korkusu olan herkesin bu endisesini yenmelerine sebeptir. Ben onu gorunceye kadar kadindogum doktorlarini asık surat az konusan asabi sanirdim hep. Ama o bambaska biri. O sadece doktor olamaz.melek gibi.bizler onu cok özlüyoruz. Herkesin ameliyat dedigine farkli yeni yaklasimlar sundu.sezaryen olmali muhakkak denilenleri normal dogurttu..cocugu olmaz tup bebek denilen ben ve nicelerinin bebek sahibi olmalarina vesile oldu.o nereye giderse ordayim.hastalari cok sansli cookk.

BK
Bur***** K*****
7 Ara 2015 eklendi.

Bu zamana kadar türkiyede ondan iyi tatli dilli ve süper ilgilenmesiyle öyle doktor görmedim kırklareli devlet hastanesine geri dönmesini çok istiyorum

İlgi Alanları

4 boyutlu gebelik ultrasonu Acı Ağız Sendromu Adenokarsinom Adet Düzensizliği Ağız Yaraları AIDS Akut Bronşit Alerjik Hastalıklar Allerjik Astım Alopesi Areata Aşırı Terleme Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) Atopik Dermatit Atopik Dermatit (Alerjik Egzama) Atrofik Gastrit Auralı Göz Migreni Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları Bağırsak Solucanı (Şerit, Tenya) Baklofen Pompası Tedavisi Balayı Empotansı (Gerdek Gecesi Empotansı) Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması) Behçet Benler Beyin Enfarktüsü Beyin Fıtıklanması Beyin Kanaması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biyopsi (Meme) Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Borderline Over Tümörü Boyun Fıtığı Boyun Tutulması Çiçek Hastalığı Cilt Yenileme Tedavileri Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Crohn Hastalığı Deri Lekeleri Diz Eklemi Ağrısı Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Dolgu Uygulamasi Düşük (abortus) EFT Elektrokoterizasyon Epidural Kan Yaması Femur Epifiz Kayması Fistül Fistül Embolizasyonu Fraksiyonel Lazer Gebelik Dönemi Genel Genital Ülser Glomus Carotium Göz Ağrısı Göz Bebekleri İltihabı Göz Kapağı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Tiki Gullian Barre Sendromu Hamile Kalamama Hepatit C Hipermetropi Hipofiz Bezi Hastalıkları Homeopati Huzursuz Bacak Sendromu İdrar Yolu Tıkanıklığı İntrakranial Stenoz Kabakulak Kabızlık Kalça Kemiği Problemleri Kalıcı Makyaj Kalp Yetmezliği Karaciğer Enzim Yüksekliği Karotis Stenozu Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kimyasal Peeling Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kısa Bağırsak Sendromu Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı) Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar Kriyoterapi Küme Başağrısı Kuyruk Sokumu Ağrıları Laparoskopi Lazer Lazerle Çatlak Tedavisi Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Meme Kanseri Menenjit Mesane Problemleri Mesleki Cilt Hastalıkları Mide Kanaması Migren Miyopluk Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) MRI Multiple Skleroz Niemann-Pick Hastalığı Ön Çapraz Bağ Kopması Osteoporoz Over Kanseri Parkinsonizm Patella Kırığı Pediatrik Toraks Cerrahisi Portal Hipertansiyon Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Preoperatif Değerlendirme Prostat Ameliyatı Sonrası İdrar Kaçırma Prostat Infeksiyonu Rahim Hastalıkları Rahim Kanseri Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Reiter Sendromu Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu) Schüssler Tuzları Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Siroz (Karaciğer Sirozu) Siyatik (Sinir Romatizması) Sırt Ağrısı Sıvı Ve Elektrolit Bozuklukları Skolyoz SVO Temel Prensipler Topuk Dikeni Tortikollis Tüp Bebek Üreteropelvik Darlık Ürojinekoloji Vajen Ca Varikosel Vertebral Arter Darlığı Vücut Estetik Uygulamaları YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi) Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü) Yenidoğan Hastalıkları Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gençleştirme Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube