Özel Şanmed Hastanesi

Özel Şanmed Hastanesi

Şanlıurfa
4.8

Kurumumuzda toplam 13 doktor bulunmaktadır.

Dr. Sadettin Acar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

4.5
Uzm. Dr. Hasan Toy

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Dr. Tekin Bilgiç

Anestezi ve Reanimasyon

Op. Dr. Ahmet Yetkin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Ayşe Baz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Dr. Muhittin Beğinoğlu

Göz Hastalıkları

Dr. Kemal Yüksekkaya

Pratisyen Hekimlik

Op. Dr. Necmi Şenay

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Bülent Güneş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Abdulbasit Ercan

Radyasyon Onkolojisi

Özel Şanmed Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Pratisyen Hekimlik
  • Radyasyon Onkolojisi
Adres

Ertuğrul gazi mah., Yunus Emre Cd. No:76, 63300 Haliliye/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
MY
Mes***** Y*****
8 Mar 2022 eklendi.

Varikasol ameliyatından sonda Selahattin hocanın yaptığı ameliyattan sonra faydasını çok şükür gördük RABBİM ONDAN RAZI OLSUN Herkese tavsiye ederim..

AS
Ahm***** S*****
17 Tem 2021 eklendi.

Selahattin bey bilgisi ile ilgili davranarak bize umut oldu. Varikosel ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi ve bir kaç ay sonra bebeğimizin haberini aldık. Hocama çok teşekkür ederim. Tedavi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

FB
Fer***** B*****
26 Eyl 2020 eklendi.
SG
Seh***** G*****
24 Kas 2018 eklendi.

Çok ilgili bir doktor kendisi, en güzeli de detaylı şekilde bilgi veriyor. Bazı doktorlar gibi sessiz durmuyor. Örnek: bebegimiz 20 haftalik, gelisim olarak 2 hafta ileride, kg. Boy, suyu, nasil duruyor, bu parmakları vs... kızımın olacağını 10 haftalikken söylemişti. Sanirim Adana da şimdi.

HB
Hal***** B*****
11 Tem 2016 eklendi.

Mütevazı ve halkın derdiyle dertlenen bir doktor

İlgi Alanları

Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Adet Ağrıları (Dismenore) Ağız Boşluğu Kanseri Ağrı Akut Romatizmal Ateş Alerji Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) Astım Bronşit Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak İltihabı Baş Ağrıları Bel Ağrısı Benler Beyin Kanaması Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Bölgesel Zayıflama Borderline Over Tümörü Boyun Ve Tükrük Bezi Bronşit Cilt Hastalıkları Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocukta İdrar Tutma Dermapen Dermokozmetik Uygulamalar Detoks Tedavisi Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Divertikül Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Doğum Dolgu Uygulamasi Eksternal Otit Enjeksiyon Iv Fakik Göz İçi Lens Fallot Tetralojisi Gastrointestinal Sistem Kanserleri Genetik Hastalıklar Glokom Glomerülonefrit (Böbrekte Küçük Kan Damarlarının İltihabı) Göz Altı Morlukları Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kayması Göz Kuruluğu Göz Uyumu (Akomodasyon) Hemanjiyom Hematopoeitik Sistem Tümörleri Hiperimmunglobulin D Sendromu Homeopati İdrar Yolu Enfeksiyonu Jinekolojik Kanserler Kalp Damar Hastalıkları Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kan Hastalıkları Karaciğer Kardiyak Anestezi Kılcal Damar Çatlaması Kırma Kusurları Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Tıkanıklığı) Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı) Kolon Ca Kolon Kanseri Kontakt Lens Kör Çıban Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kulak Kaşıntısı Lokal Anestezi Membranoproliferatif Glomerulonefrit Meme Ca Mesane (İdrar Kesesi) Taşı Mide Ağrısı Mide Delinmesi Mide Kanseri Mide Lenfoma Migren Multiple Myeloma Nazofarenks Nefrolihtiazis Nezle Non Hodkin Lenfoma Non-Hodgkin Lenfoma Nöromuskuler Blok Ve Kas Gevşeticiler Onkoplastik Meme Cerrahisi Orta Kulak İltihabı Over Ca Over Kanseri Ozon Tedavisi Paget Hastalığı (Kemik) Pankreas Hastalıkları Paslıdil Peeling Penis Yaralanması Petroz Apeks Prematüre Doğum Radyoterapi Rektum Kanseri Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Romatoid Artrit Saç Ekimi Saç sağlığı Septisemi Ses Kısıklığı Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık) Serviks Kanseri Sinüs Tümörü Şişmanlık (Obezite) Temel Prensipler Tırnak Hastalıkları Tonsillit Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı) Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Ürojinekoloji Üşütme Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu) Vajina Daraltma Varis Tedavileri Vaskülit Pan Vücut Estetik Uygulamaları Yapay Mesane Yaralar Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü) Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yutma Güçlüğü Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube