Özel Ota & Jinemed Hastanesi

Özel Ota & Jinemed Hastanesi

İstanbul
5.0

Kurumumuzda toplam 26 doktor bulunmaktadır.

Op. Dr. Metin Güler

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Uzm. Dr. Halil Turan Kaya

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Elif Ünal Erbil

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Dr. Ersan Ateş

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Uzm. Dr. Hasan Doğruloğlu

Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Nisa Uyan

Dermatoloji

Uzm. Dr. Tülay Akvardar

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Ayşe Gül

Anestezi ve Reanimasyon

Op. Dr. İbrahim Mete Alioğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Bülent Dilaveroğlu

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Uzm. Dr. Hicran Gündoğdu

Anestezi ve Reanimasyon

Op. Dr. Ziya Gündüz Çebi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Op. Dr. Emre Yazıcıoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Barış Pilancı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Doç. Dr. Meriç Karacan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Buket Oflazoğlu

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Özel Ota & Jinemed Hastanesi

Beşiktaş’ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini “OTA & Jinemed Hastanesi’” adı altında birleştirdi. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu Fulya Jinemed’in hastanecilik tecrübesi ile OTA’ nın geniş poliklinik ağı ve SGK güvencesine sahip hastaya, hizmet verme avantajı bir araya getirilmiştir. SGK ve tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olan hastanemizde, bu birleşme ile poliklinik hizmeti verilen branş sayısı da artmış, kadromuza bir çok yeni dalda uzman doktorlar katılmıştır.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Acil Tıp
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Diğer
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diyetisyen
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
  • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
Adres

Muradiye Mahallesi, Deryadil Sk. No:1

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GS
Gök***** S*****
12 May 2022 eklendi.

Ziya hoca sayesinde 9 yıllık evlat hasretine son verenlerden biriyim ikiz babası oldum çok ilgili ve süper bir yer kessinlikle tavsiye ederim en yakın zamanda kızlarımızala Ziya hocamiza ziyarete gideceğiz inşallah rabbim herkese nasip etsin

ÖG
Özl***** G*****
23 Mar 2021 eklendi.

Biz kadınlar için çok önemli ve hassas bir konudur bu branşın hekimleri. Çekiniriz, korkarız hatta bazen bu sebeplerle erteleriz gitmeyi. İşte bu nedenle yazmak istedim birazda çünkü kapıdan girdiğiniz andan itibaren size olan yaklaşımı, hastalığınızla ilgili verdiği detaylı bilgi ve anlatımı ile kafanızda en ufak soru işareti bırakmayan, en önemlisi inanılmaz güven hissettiren bir hekim. Onun sayesinde sağlığıma tekrar kavuştum, tek kelimeyle nadir hekimlerden.

FP
Fat***** P*****
13 Mar 2021 eklendi.

Merhabalar Yaklaşık On yılı aşkın bir süredir bel ağrıları şikayetim vardı Mesleki olarak ortaya çıkan bu ağrılar doğrultusunda bir çok sağlık alanından destek almaya çalıştım Zaman zaman işe yaradı ama mesleğim gereği sürekli ayaktayım aşırı tempolu geçiyor bu hastalığımı uzun yıllardır göz ardı ettim .Ancak son zamanlarda ağrılar dayanılmaz hale geldi. Sonuç itibari ile iki hafta önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dr Metin bey ile yakından tanışma fırsatım oldu. Öncelikle ilk karşılaması, nezaketi, üst düzey ve rahatlatıcı güven verici ,genel kontrol ve muayene sonrası bulguları paylaşmada kendimi okulda eğitim alır gibi hissettirdi :) çok keyif aldım çok bilgilendim rahatsızlığımı bizimle paylaşırken şeffaf oluşundan ötürü insan kendini teslim ediyor. Ameliyatım çok başarılı geçti. Şu an ameliyat sonrası tedavim sevgili Metin hocanın önerileri doğrultusunda halen devam ediyor . Dr. Metin beye sizlerin nezdinizde çok teşekkür etmek istiyorum Kibar, güler yüzlü, esprili bir beyefendi, kendisine Mesleki ve özel yaşamında her daim başarılar, iyilikler diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum. . Sevgiler saygılar

ZE
Zah***** E*****
12 Kas 2020 eklendi.

Yaklaşık 10 senedir bel fıtığı kaynaklı çok sıkıntılar yaşadım ve 1 ay öncesinde fıtıklarımdan birinde patlama ve ayak ucumdaki hissizlikle nedeniyle acil olarak ameliyata alındım. Ameliyat öncesinde de sonrasında da çok ilgiliydi ve tüm süreçleri hiç karşılaşmadığımız kadar detaylıca ve uzun uzun paylaştı bizimle. Ameliyat sorunsuz geçti ve 4 saat sonra bile kalkıp rahatça yürümeye başladım sonrasında da hiç ağrım sızım ya da başka bir sıkıntım olmadı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi tekrardan sunarım ve herkese tavsiye ederim.

SC
Sel***** C*****
2 Eyl 2020 eklendi.

Sayın Op. Dr. Metin beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Çok profesyonel ameliyat yaptı adeta bir sarraf gibi bel fıtığımı en zararsız bir şekilde aldı. 4 saat sonra ilk adımlarımı atabildim ve bu inanılmaz birşey! 24 saat geçmeden hastaneden taburcu oldum ve şuan 1 hafta doldu kendimi HARiKA hissediyorum. Eğer rahatsızlığınız varsa öncelikle bir check up yaptırmanızı ve Metin beyin tavsiyelerini dinlemenizi öneriyorum çünkü durumunuz kötü değil ise, ameliyat yapmak için ameliyat yapmıyor tamamen sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Ve burdan tekrar tekrar şükranlarımı sunmak istiyorum sayın Metin bey'e.

Fid***** Ş*****
6 Oca 2020 eklendi.

Yaklaşık bir sene önce bel ağrısı şikayetiyle bir özel hastanenin ortopedi servisine gittim ve L5 S1'de bel fıtığı olduğu ortaya çıktı. Birkaç kez fizik tedavi gördüm ancak ağrılarım geçmedi. Daha sonra yine kendisine ameliyat olan bir tanıdığım vesilesiyle Doktor Metin Güler'e ulaştım. Muayene için gittiğimde bana fazlasıyla zaman ayırarak çok detaylı bir şekilde bel fıtığının ne olduğunu ve nasıl oluştuğunu çok basit ve anlaşılır bir şekilde anlattı. 1 ay önce ameliyat oldum. Çok başarılı geçti. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında çok yakından ilgilendi. Aradığım her an ulaşabildim kendisine ve tüm sorularıma uzun uzun yanıt verdi. Her şeyden önemlisi fazlasıyla güven verdi bana. Bacağımdaki ağrı ve uyuşmalar geçti. İşe döndüm. Doktor Metin Güler'e rastladığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Ameliyat hiç de öyle korkulacak bir süreç değilmiş, aksine iyi ki oldum diyorum şu an.

AA
Asl***** A*****
3 Ara 2019 eklendi.

72 yaşındaki annem, Operatör Doktor Metin Güler tarafından 18 Kasım'da L omurundan diskopati operasyonu geçirdi. Metin Hoca operasyon öncesinde özellikle detaylı bilgi paylaşımı ile bizleri rahatlattı. Annem operasyonun hemen ardından aynı gün yürümeye başladı. Operasyonu sonrasında önceden yaşadığı kramplar, ağrılar ve diğer problemler kayboldu. Metin Hoca'ya teşekkür eder, kendisini bu konuda tedaviye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederiz.

AA
Asl***** A*****
3 Ara 2019 eklendi.

72 yaşındaki annem, Operatör Doktor Metin Güler tarafından 18 Kasım'da L omurundan diskopati operasyonu geçirdi. Metin Hoca operasyon öncesinde özellikle detaylı bilgi paylaşımı ile bizleri rahatlattı. Annem operasyonun hemen ardından aynı gün yürümeye başladı. Operasyonu sonrasında önceden yaşadığı kramplar, ağrılar ve diğer problemler kayboldu. Metin Hoca'ya teşekkür eder, kendisini bu konuda tedaviye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederiz.

ND
Nad***** D*****
17 Eki 2019 eklendi.

Tavsiye üzerine iletişim kurduğumuz Bülent beye sol kalça protezi ameliyatı oldum. Sonuçlarından çok memnunum. Bu memnuniyetimi sizlerle de paylaşmak istedim. Teşekkürler Bülent hocam...

AT
Ahm***** T*****
9 Ağu 2019 eklendi.

Bel fıtığından yürüyemicek hale gelen annemi, yaptığı başarılı operasyonla tüm ağrılarından kurtardı, operasyonun üstünden 28 gün geçti ve annem tüm dertlerini o sancılı günlerini unutmuş şekilde günlük rutinlerine, gezmelerine, iş hayatına ve ev işlerine döndü. Metin bey pozitif enerjisi, ilk andan itibaren basite indirgenmiş şekilde detaylarına kadar fıtık oluşumu çözümü ve tekrar etmemesi konusunda bilgilendirdi ve ameliyat sonrasındada irtibatı koparmadan günün her saati ve her anında aklımıza takılan her sorunda iletişime geçip cevaplarımızı verdi. Allah korusun çevremde fıtıktan çeken herkese adını verebilirim, kendisi zaten gereken tedavi metodu neyse o rotayı çizer.

İlgi Alanları

Access Bars Ağrı Akupunktur İle Zayıflama Akustik Nöroma Alerjik Rinit (Saman Nezlesi, Bahar Nezlesi) Alternatif Tıp Anevrizmada Stent Anjiyoplasti (Balonla Damar Genişletme) Anksiyete Bozukluğu Arteriovenöz Malformasyon Artrit Artrit (Eklem İltihabı) Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Aşırı Terleme Ay Başı Kanaması Yokluğu Bağ Dokusu Hastalıkları Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi) Balanit (Penis Başı İltihabı) Bankart Lezyonu Baş Ağrıları Başparmak Tabanında Kireçlenme Bebek Beslenmesi Besin Zehirlenmeleri Besinlerin Saklanma Koşulları Biyoelektrik Tedavisi Böbrek Taşı Böbrek Üstü Bezi Yetmezliği (Adrenal Yetmezlik) Böcek Sokmaları Boğulmalar Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Boyun Fıtığı Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Hastalıkları Burun Yangısı Çarpık Ayak Cilt Kaşıntısı Cinsel İsteksizlik (Kadın) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Çocukta İdrar Tutma Depresyon Dev Hücreli Arterit (Temporal Arterit) Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) Diyet Diz Kireçlenmesi Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Doğum Doğum Lekesi Doğum Sancıları Dolgu Uygulamasi Donmuş Omuz Dürtü Bozuklukları Düşük (abortus) EFT Eksternal Otit Elektrik Çarpması Embolizasyon Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Enjeksiyon Iv Ensefalit (Beyin İltihabı) Erkek Kontrasepsiyonu (Erkeğin Korunması) Genel Anestezi Genel Diyet Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Ortopedi Ve Travmalar Genel Sağlık Genital Kaşıntı Genital Siğil (hpv) Gıda Zehirlenmesi Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Hamile Kalamama Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) HIV (AIDS) Homeopati Hormonal Bozukluklar İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İmmunoblot (Western Blot) İnterstisyel Sistit Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Kabakulak Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz) Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü) Kanama Ve Morarıklıklar Kanlı İdrar (Hematüri) Kanser Ağrıları Kanser Psikolojisi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik Kisti Kepçe Kulak Sorunu Kilo Problemi Kimyasal Madde Zehirlenmesi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kinesiyoloji Kireçlenme (Osteoartroz) Kişiye Özel Diyetler Kol Ve Bacak Muayenesi Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Konversiyon Bozukluğu Kuyruk Sokumu Ağrıları Laparoskopi Lateks Alerjisi (Eldiven, Kondom) Lateral Epikondilit Lökopeni (Beyaz Kan Hücresinde Azalma) Lomber Disk Hernisi Manipülasyon Manuelterapi Mekanik Solunum Meme Biyopsi Mezoterapi Miyelodisplastik Sendrom Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Normal Doğum Nöropatik Ağrı Okul Çağı Beslenmesi Omur Ve Omurga Ağrıları-Eğrilikleri Omurilik Sorunları Ön Ve Arka Çağraz Bağ Yaralanmaları Ve Tedavisi Orta Kulakta Sıvı Toplanması Ortez Ve Protezler Otizm Over Ca Özel Durumlarda (oruç-bayram-ameliyat Sonrası Vb) Beslenme Parapleji PCOS Pelvik Ağrı (kronik) Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Plasenta Previa Polikistik Over Rahim Egzaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması (Uterosel) Raşitizm Riskli Gebelik Romatizmal Hastalıklar Romatoid Faktörü Testi Romatolojik Hastalıklar Ruhsal Bunalım Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Serebral Palsi Rehabilitasyonu Serviks Kanseri Ses Problemleri Sigarayı Bırakma Sindirim Sistemi Enfeksiyonları Sinir Hastalığı Spinal Anestezi Spor Travmaları Spor Yaralanmaları Stent Temel Yöntemler Tip 2 Diyabet Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı) Tiroid Kisti Tonsillit Travmalar Ülseratif Genital Yaralar Üriner Sistem Anomalisi Uykusuzluk Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinal Enfeksiyonlar Varis Vasküler Malformasyon Vezikoüretral Reflü Viral Enfeksiyonlar Vulva Kanseri Yanık Yara Bakımı Yaşlı Beslenmesi Yaygın Vücut Travması Yumurtalık (Over) Kanseri Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gençleştirme Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube