Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

Ankara
5.0

Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi kurumumuzda toplam 13 uzman bulunmaktadır.

Dr. Macit Uzun

Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Yahya Cem Erbaş

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Uzm. Dr. Arzu Nihal Ak

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Dr. Ethem Erdal Samim

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Nurhan Öge

Dermatoloji

5.0
Dr. Ali Haydar Günal

Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Halide Geçim

Dermatoloji

Op. Dr. Ahmet Levent Hangül

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

5.0
5.0
Dr. Nihan Özen

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
Adres

1-2-3-4-5, Kızılay, Milli Müdafaa Caddesi No:16, 06430 Çankaya/Ankara, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GA
Gar***** A*****
23 Eyl 2020 eklendi.

Cem hocam 18 yıldır bel fıtığı ve omurlarda deformasyon sıkıntısı yaşayan eşimi 2019 ocak ayında ameliyat etti. Öncesinde pek çok doktora ve tedaviye başvurmamıza rağmen MR'ı görür görmez ameliyat tavsiyesinde bulundu ve 6 adet titanyum vida takılarak bel kayması riskini bertaraf etmek istediğini söyledi. Samimi tavırları, eşsiz bilgisi, yakınlığı korkularımızı sona erdirdi ve ameliyat sonunda tüm ağrıları sona erdi. Bunun için kendisine çok teşekkür ediyoruz ve sizin de bu tarz korkularınız varsa kendisi ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Çok teşekkürler Cem hocam.

Hül***** Ş*****
30 Eyl 2019 eklendi.

Uzun yıllardır doktorum kendisi işini son derece titiz aceleye getirmeden yapan sabırlı hasta psikolojisinden çok iyi anlayan güvendiğim bir doktor. Teşekkürler.

PS
Per***** S*****
3 Ara 2018 eklendi.

Nörofibromatoziz hastasıyım. Saç diplerimde kaşıntı ve tahriş şikayeti ile gittim. Hocam ayrıntılı muayene etti. Sorularla, örneklerle, açıklamalarla hastalığım nedeniyle uygulamada şimdiye kadar yaptığım eksiklikleri farketmemi sağladı. İlgisi ve zarafetine teşekkür ederim.

NO
Naz***** O*****
9 Mar 2016 eklendi.

Kızım burun ameliyatı olacaktı ancak endişelerimiz vardı. Doktor araştırırken tavsiye üzerine Dr Ahmet Levent Hangul 'e ulastim. Güleryüzlü oluşu ve sorulara sıkılmadan cevap vermesiyle butun endişelerimiz kayboldu.Ameliyat sonrasi da sorun yaşamadık. Hocama sonsuz teşekkürler...

İlgi Alanları

Acil Cerrahi Akne Vulgaris Akut Sinüzit Allerjik Rinit Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar Ana(Antinükleer Antikor) Anjiografi Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması) Antalgic trak Aort Anevrizması Araknoid Kist Ve Syringomyeli Arteriovenöz Fistül Artritte Steroid Tedavisi Atopik Dermatit Atrial Fibrilasyon Bacak Ve Kalçanın Kas Tendon Bozuklukları Baş Ağrıları Bel Düzleşmesi Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi Benler Beyin Damarları Beyin Hastalıkları Beyin Kanaması Beyzbol Parmağı Bilgisayarlı Tomografi Böbrek Filmi Boyun Ağrısı Burun Akıntısı Burun Estetiği Burun Polipleri Çevresel Damar Hastalıkları Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj Cilt Lekeleri Cilt Yenileme Tedavileri Çocuklarda İç Ve Dışa Basma Deri Kanserleri Deri Kuruluğu Deri Tümörleri Dermatolojik Lazer Dijital Mamografi (FFDM) Dirsek Ağrısı Diskogram Dış Kulak İltihabı Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Dupuytren Hastalığı Eklem Kızarıklığı Eksternal Otit El Ve Ayak Uyuşması El Ve El Bileği Hastalıkları Elektrotermal Terapi(Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu(Tens)) Esd (Sedimantasyon) Fasiitler Fibromyalji Sendromu Fournier Gangreni Girişimsel Kardiyoloji Hemanjiom Hemipleji Hipofiz Adenomları Hormon Hastalıkları Iltihaplı Romatizma İskemik Atak Jackson Pratt Dren Kalça Kemiği Problemleri Kalp Kapağı Problemleri Kalp Tümörleri Kalp Yetmezliği Kanama (Pıhtılaşma) Bozukluğu Kanlı Dışkı Karaciğer Hemanjiomu Karotis Anjiyoplasti Kas Ve İskelet Ultrasonografisi Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi Kemik Yoğunluğu Ölçümü(Kemik Taraması) Kepçe Kulak Sorunu Kireçlenme (Osteoartroz) Kist Kısmi Felç Koil Kolonda Kitle Kondromalazi Kramp Kulak Hastalıkları Kulak Kiri Lazerle Çatlak Tedavisi Lazerle Yüz Estetiği Lepra (hansen Hastalığı) Lomber Disk Hernisi Meme Biyopsi Meme İğne Biyopsisi Meme Kanserinde Erken Tanı Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Mikrodermabrazyon Miyofasyal Ağrı Sendromu Miyokard Enfarktüsü Nazal Valv Yetmezliği Nefes Darlığı Ödem Omuz Çıkığı Omuz Eklemi Ağrısı Omuz kısıtlıklarında omuz terapisi Orta Kulak İltihabı Osteomalazi (Kemik Yumuşaması) Osteosentez Pankreas Hastalıkları Pankreas Kanseri Periferik Sinir Hastalıkları Poliüri (İdrar Miktarının Artması, Çok İdrar Çıkarma) Prp (Platelet Rich Plasma) PTA Reflü Gastriti (Safra Gastriti) Saç Hastalıkları Ses Kısıklığı Ses Problemleri Sinir Bozukluğu Sinüzit Şiroterapi(Sinir Dondurma) Siyatik (Sinir Romatizması) Skolyoz Soğuk Lipoliz Sondalı İşeme Filmi (Voiding Sistoüretrografisi, VCUG) Stereotaktik Radyocerrahi Tendon Onarımı Tıraş Biyopsi Tırnak Batması Tonsillit Varis Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) Yağ Bezesi Yalancı Gut (Pseudogut) Yanıklar Yutma Güçlüğü Yüz Felci Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube