Özel Fsm Madenler Tıp Merkezi

Özel Fsm Madenler Tıp Merkezi

İstanbul
4.6

Özel Fsm Madenler Tıp Merkezi kurumumuzda toplam 6 uzman bulunmaktadır.

Dr. Ferda Uygur

Kadın Hastalıkları ve Doğum

4.9
Uzm. Dr. Şeref Ünver

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

4.0
Dr. Abdulvahap Yazıcı

Göz Hastalıkları

5.0
Dr. Dursun Ünal

Kardiyoloji

Dr. İsmail Kerkütlü

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Özel Fsm Madenler Tıp Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Dermatoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Adres

Kavacık, Can Sk. No:1, 34810 Beykoz/İstanbul, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.6

Zamanlama

4.7

İlgi

4.6

Ortam

4.7
TD
Tuğ***** D*****
16 Şub 2022 eklendi.

Dr. Ferda Hanım a ilk kez 11. haftalık gebe iken gittim ilgili ve oldukça hoşgörülü tecrübesiyle de çok memnun kaldım.

CD
Can***** D*****
19 Ağu 2020 eklendi.

Fsm hastanesini keşfetmemdeki isim ferda hocamdır. İlgili, alakalı, güleryüzlü, samimi, içten ve rahat bi doktor kendisi. Öyle tatlı ki onunla taşınca başka doktora gitmek istemiyor insan. İlk hamileliğimde iki tane çentık olmasına rağmen hiç sorun olduğunu belli etmeden rahat bir şekılde düzeleceğini söyledi. Allah razı olsun 2 çentiği de düzeltti. Doğumdan sonra önce Allah sonra kendisinin sayesinde hemen ayağa kalktım. Şimdi 2. Bebiş için yine ferda hocama gönül rahatlığa kendimi ve bebeğimi emanet edebilirim. Allah size sağlık sıhhat uzun ömürler versin hocam. Her şey için çok teşekkürler iyi Ki varsınız. İyi ki yollarımız kesişmiş

Suz***** Ç*****
17 Eki 2019 eklendi.
HK
Hal***** K*****
15 Ağu 2018 eklendi.

Tanıdığım en ama en iyi göz doktoru, onca yere gittim dünya göze kadar çok iyi hastanelere gittim. Gözlük ölçümü konusunda onun kadar titizini ve zaman ayıranini görmedim muayene içinde. Kesinlikle öneriyorum kendisini. Yeni nesil aletlerinin çoğunun yanlış ölçüm yaptığını, abdulvahap beyin el ölçümleri ve gördüğüm netliklerden sonra anladım (senelerdir gözlük kullanan biriyim)

IC
Işı***** C*****
2 Kas 2017 eklendi.

İlgili alakalı iyi bir doktordur. Randevusuz çalışır bazen sıra beklersiniz,Fsm tıp merkezi madenler,doktorlarının iyi olmasından dolayı ilk tercihimdir.

IC
Işı***** C*****
2 Kas 2017 eklendi.

İki ay süren ve bir türlü geçmeyen göz seyirmesi sonucu tanıdım Doktor beyi verdiği ilaç sadece vitamindi ve bir kaç günde kurtuldum,kendisine sonsuz Teşekkürlerimle..

İlgi Alanları

Akut Sinüzit Anomali taraması Anosmi (Koku Alamama) Astigmatizma Ateşli Havale Atrial Fibrilasyon Ay Başı Kanaması Azlığı Bağırsak Kanaması Bölgesel Yağlanma Burun Ameliyatları Burun Yangısı Cerrahi Hastalarda Beslenme Çevresel Damar Hastalıkları Cilt Lekeleri Denge Bozukluğu Deri Kuruluğu Distoni Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları EEG Genital Herpes (Uçuk) Gevşek Penis Göğüs Ağrısı Göz Altı Morlukları Göz Bebekleri İltihabı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Operasyonları Hipofiz Tümörü Hirschsprung Hormonal Bozukluklar İdrar Yolu Sarkması Kalbin Hızlı Atması Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Yetmezliği Karın Ağrısı Katarakt Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kepçe Kulak Sorunu Kolesteatom Kulak Ağrısı (otalji) Mantar Hastalıkları Mavi Işık Tedavisi(Fotodinamik Tedavi) Meme Kanseri Mide Bulantısı Mide Yanması Mikrodermabrazyon Mitral Kapak Sorunu Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Nefes Darlığı Oksijen Terapisi Orta Kulak İltihabı Peptik Ülser Rahim Kanseri Refraktif Cerrahi Saç Hastalıkları Sara Şaşılık (strabismus) Sinirsel Ağrılar Soğuk Algınlığı Spiral Titremeler Ürojinekoloji Uveitler Vajinal Enfeksiyonlar Varis Yağ Eritme Ve Selülit Tedavisi Yaralar Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu Daralması Yüz Felci Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube