Yüz Germe Tedavisi Doktorları - Uzmanları
Toplam 555 Yüz Germe tedavisi yapan doktor - uzman bulundu.
5(42Değerlendirme)
Meme büyütme operasyonu için Ömer beye gittim. Gayet detaylı bir...Devamı
Özel Muayenehane
Mustafa Kemal, Tepe Prime C Blok, 06800
5(334Değerlendirme)
Kızımın kulak kepçesi de bozukluk vardı. Samsun'da doktor fatih beyi...Devamı
Özel Medicana International Samsun Hastanesi
Yenimahalle, Şht. Mesut Birinci Cd. No:85, 55080
4.9(3Değerlendirme)
Onur hocaya Jinekomasti sebebiyle gittim, bu sorunu yaşayanlar varsa lütfen...Devamı
Op. Dr. Onur Evren Yılmaz Özel Muayenehanesi
Bostanlı Mah. Cengiz Topel Cad. No:3 Daire:3
5(2Değerlendirme)
Merhabalar. Bacak bölgeme epilasyon yaptırmıştım kendisine. Arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine...Devamı
Este Life Sağlıklı Hayat Polikliniği Estetik ve Güzellik Merkezi
Yıldız Sk. No:20, 52100 Ordu, Turkey, 52100 Altınordu/Ordu
ClınıcPlast
Harbiye Mahallesi,Mim Kemal Öke Caddesi No:17 Kat:2 Daire:4
5(5Değerlendirme)
Bende bir küçük operasyon geçirdim.gercekten mükemmel bir insan.kendisine başarılar diliyorum.Devamı
Aydin Devlet Hastanesi
5(10Değerlendirme)
Tokattan Sivas'a sırf Bahadır bey 'e botoks için geliyorum,aşırımemnunum.İlgili,samimi, gerçekçi...Devamı
Uzman Doktor Bahadır Özen Kliniği
Kardeşler, 51-68 Sk Manolya Apt No:1 Kat:2 Daire:3, 58070
5(11Değerlendirme)
Nurgül hocama birkaç yıldır düzenli olarak Botoks ve arada...Devamı
Op. Dr. Nurgül ALTUNTAŞ Muayenehanesi
Körfez Mah. D-100 Yanyol No: 125 Kat : 2 (Akbank E5 Şubesi Üstü)
Op.Dr Evrim Uçkunkaya Özel Muayenehanesi
Valikonağı Cad. Polat Apt. 77/5 Nişantaşı
Doç. Dr. Raşit Cevizci Muayenesi
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad, Fudda Apt No:134/2, 34381 Şişli, Türkiye
5(2Değerlendirme)
Botoks ve diğer işlemlerde elinin çok iyi olması, etik davranması,...Devamı
LA VİE POLİKLİNİK
Tunus Caddesi No:91/5
Dr Berrin Gülaçtı Akapunktur Merkezi
Fişekhane Cad Aydın Apt 28/3, Bakırköy, 34140 İstanbul
Uzm. Dr. AHMET BERK DERMATOLOJİ KLİNİĞİ
Barbaros Hayrettin Paşa mahallesi1993 sk. Ferah Residence No:22 A-76 Kat:10
Dermalanya
Babaoğlu mah. Eski gazipaşa caddesi, Joseph Apart. Kat:1 D:1
4.9(439Değerlendirme)
Label botox ve sakal çevresi lazeri yaptırdım. Dr. Nurullah bey...Devamı
Nurullah Doster Özel Muayenehanesi
Konak Mh. 1.Badem Sk. No:26 Lotus Office B Blok Kat:7 İç Kapı No:95
5(3Değerlendirme)
Çok değerli bi hekim inanılmaz mutavazi bi okadarda eli...Devamı
Yrd. Doç. Dr. Sezgin Kurt Özel Muayenehanesi
Fener Mah.Fener CD Beyaz Dünya iş merkezi No:15 Kat:1 D:24
5(12Değerlendirme)
Dr. Pelin Hanım, yaptırdığım tüm işlemlerde özeni ve dikkati ile...Devamı
Özel Muayenehane
Onur mah. Selluka Sok. Adile Hanım Apartmanı No:2 D:2
4.9(4Değerlendirme)
gün önce meme küçültme ve dikleştirme operasyonu geçirdim. Sizinle...Devamı
Op. Dr. Sultan Yalçın Kliniği
Fener Mahallesi Tekelioğlu caddesi No:35, 29. Ay Apartmanı Kat:1 Daire:1
5(2Değerlendirme)
Onur Beyin hakkında yorum olmamasına çok şaşırdım ve haksızlık olduğunu...Devamı
İntermed Çiftehavuzlar Polikliniği
Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Cd. 46/1, 34726
5(8Değerlendirme)
Doktor İNCİ hanımla oğlumun kepçe kulak ameliyatında tanışmıştık. Çok başarılı...Devamı
İnci Dalkılıç Özel Muayenehanesi
Barış Mah. Sümer Sok. Sinanoğlu Apartmanı No:2/5
Op. Dr. Coşkun Erçel
Kızılırmak, Arma Kule, Ufuk Ünv. Cd No: 11-B D:1, 06530
5(1Değerlendirme)
Ben Dr. Mehmet beye, daha önce geçirdiğim meme toparlama ve...Devamı
Op. Dr. Mehmet Doğan- Özel Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği
Batıkent Mah. Ali Kaya Mutlu Cad.(13. Cad, 3. Çevre yolu), 2681 sokak, Hill Ofis No :2,Kat 2, D:7, 33160
Dr. Gencay Köse Muayenehanesi
Onat Cad. No:49 Güven Mah. Şirinyer Buca İzmir
5(3Değerlendirme)
Tek kelimeyle harikasınız teşekkürler
Op. Dr. Soner Tezcan Muayenehanesi
Caddebostan Mahallesi Bağdat caddesi No: 272 A Blok Daire:3
5(4Değerlendirme)
hastalarına karşı kibar ve bi o kadar nazik bir doktor....Devamı
Aydın Devlet Hastanesi
Hasan Efendi Mh., Kızılay cad. No :13
5(22Değerlendirme)
Berna hanım yıllardır gittiğim ve çok güvendiği bir doktor. Hastaya...Devamı
Özel Muayenehane
Kültür mah.4320 Sok.No:3 Park Apt
5(5Değerlendirme)
Kesinlikle işinde özenli ve başarılı bir doktor .Tavsiye üzerine gittim...Devamı
Uzm. Dr. Deniz Erkan Uzman Dermatoloji Kliniği
Kurtuluş Mahallesi Ziya Paşa Bulvarı Özgü Apartmanı Kat: 1 Daire: 3
5(1Değerlendirme)
Hem hastasına olan yaklaşımı hem de yaptığı işlemlerle mükemmel... iyi...Devamı
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu
Bahçelievler mh., Naci kasım cd., no:7 Bahçelievler / İstanbul
5(27Değerlendirme)
Esin hocam burun ameliyatı oldum. Çevremdeki herkes çok ağrın olcak...Devamı
Doç. Dr. Esin Yalçınkaya
Mustafa Kemal Mahallesi 2079.Sokak Via Green İş Merkezi B Blok 3.Kat Numara:20
5(53Değerlendirme)
Burnumdaki nefes alma problemleri ve görünümle ilgili kaygılarım uzun süredir...Devamı
İstanbulesthe Rinoplasti Klinik
İzzetpaşa Mah. Yeni Yol Cad. Nurol Tower No:3 kat: 11 D: 72 ( 1109),
5(19Değerlendirme)
Prof.Dr.Şemsettin Karaca Hocama tavsiye üzerine gittim.Bölgesel zayıflama sonucunda inanılmaz bir...Devamı
Özel Muayenehane
Kültür Mh. 1389 Çamlı Sk No: 8 / 1
5(1Değerlendirme)
Doktor bey işini özenerek yapıyor,üç hafta oldu amelıyat olalı sonuç...Devamı
Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi
19 Mayıs mah 19 Mayıs cad No:10/A
5(19Değerlendirme)
Yaklaşık yıldır Berkant Oman’a düzenli olarak gidiyorum. Bu süreçte...Devamı
Oman Klinik Dr. Berkant Oman Muayenehanesi
Kültür Mahallesi Talatpaşa Bulvarı no 9 Uyal Apartmanı Kat 8 Daire 16 Alsancak Konak İzmir
5(8Değerlendirme)
gün önce Burun estetiği ameliyatı oldum ve süreci sorunsuz...Devamı
Doç. Dr Ali Seyit Resuli Muayenehanesi
Bahçeşehir 1. Kısım Avni Akyol Blv. No:16, 34488
5(8Değerlendirme)
Burun estetiği oldum, Dr. Muhammet Bey cok ilgili bir Doktor...Devamı
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi
İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67




































