Prof. Dr. Tamer Seyhan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Adana
5.0

Ultrason Lipoliz, Sıcak Lipoliz, Lazer Lipoliz

“Tamer Bey in tedavisinden ve ilgisinden çok çok memnun kaldık. Hiçbir sorumuz cevapsız kalmadı.” Devamı

Prof. Dr. Tamer Seyhan

Prof. Dr. Tamer SEYHAN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Eylül 1993 tarihinde Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Asistanlığını kazanmış ve ihtisasına başlamıştır. 1999 yılında “Rat Epigastrik Ada Flebinde değişik vasküler paternlerin flep canlılığı üzerine etkisi” başlıklı “Deneysel Mikrocerrahi” tez çalışmasıyla ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Tamer SEYHAN, 2001 yılında 9. Kolordu Erzurum 600 Yataklı Mareşal Çakmak Hastanesi’nde askerlik vazifesini yerine getirmiştir. Hemen ardından S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve Erzurum Numune Hastanesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak çalışmıştır. Kasım 2002 -Şubat 2003 tarihleri arasında El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Eğitimi için ABD Miami El Cerrahisi Merkezi’nde bulunmuştur. Aralık 2003 - Şubat 2004 tarihleri arasında ise aynı klinikte “Research Fellow” olarak çalışmalar yapmıştır. Şubat 2004 - Mayıs 2004 tarihleri arasında ABD Houston kentinde Baylor College of Medicine’da gözlemci olarak bulunmuş olan Doç. Dr. Tamer SEYHAN, aynı zaman zarfında M.D. Anderson Cancer Center Plastik Cerrahi bölümünde Mikrocerrahi eğitimi almıştır.

2004 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda görev yapmaya başlamış olan Prof. Dr. Tamer SEYHAN, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Kurulu tarafından öngörülen şartlara sağlamış olduğu için 14 Eylül 2005 tarihinde “Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanmıştır. 10 Kasım 2007 tarihinde ise Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kurulu (EBOPRAS) tarafından İspanya’da düzenlenen yazılı ve sözlü sınavları da geçerek “European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

2007 yılından beri Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Tamer SEYHAN, 2008 tarihinde aynı kurumun Yardımcı Doçent kadrosuna atanmıştır. Ayrıca, 4 Nisan 2010 tarihinde Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu Klinik Şefliği Sınavını da kazanmış ve Eylül 2010 tarihinde Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanmıştır. Bu tarihten itibaren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde eğitim ve idari sorumlusu olarak çalışmaktadır. 2012 yılında ise aynı kurumdan Doçent Doktor unvanı almış olan Prof. Dr. Tamer SEYHAN, Temmuz 2012 tarihinde Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ikinci ihtisasını da almıştır.

Cam kesiği izi

Hocam merhaba benim kolumda 5 cm lik bir cam kesiği İzi var.Bu beni rahatsız ediyor .Fotoğraf atabilecegim bir iletişim aracı verirseniz göndereceğim.Neler yapılabilir bu iz için .Yardımcı olur musunuz?

Prof. Dr. Tamer Seyhan

Prof. Dr. Tamer Seyhan tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun instagram hesabındaki( tsklinik) telefon numarasından fotoğraf gönderebilirseniz bakalı... Cevabı görmek için tıkla.

21 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Kolumdaki jilet izi geçirmek istiyorum

Benim kolumda jilet izi var polis olamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz. 8 cm jilet izi bu izleri geçirmek istiyorum

Prof. Dr. Tamer Seyhan

Prof. Dr. Tamer Seyhan tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun muayene sonrası net bilgi verebilirim Cevabı görmek için tıkla.

21 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

lazer epilasyon

mrb hocam adana bölgesinden yazıyorum size, lazer epilasyon yapıyor musunuz, yapıyorsanız fiyat öğrenebilir miyim

Prof. Dr. Tamer Seyhan

Prof. Dr. Tamer Seyhan tarafından cevaplandı

Evet yapıyoruz instagram hesabındaki numaradan bilgi alabilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

21 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

TS Clinic
Kenan evren bulv. 78068 Sok. Atlantik plaza K: 2 D: 3 (Avrupa hastanesi bitişiği, finansbank üstü) Çukurova/Adana
Hizmetler
Leke tedavisi Kepçe Kulak Ameliyatı Cinsiyet değişimi Göğüs kası protezi Bariatrik cerrahi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Tamer SEYHAN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Eylül 1993 tarihinde Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Asistanlığını kazanmış ve ihtisasına başlamıştır. 1999 yılında “Rat Epigastrik Ada Flebinde değişik vasküler paternlerin flep canlılığı üzerine etkisi” başlıklı “Deneysel Mikrocerrahi” tez çalışmasıyla ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Ultrason Lipoliz Sıcak Lipoliz Lazer Lipoliz Yüz Kırışıklıkları Yüz Kırıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 80 78

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÇÇ
Çağ*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tamer Bey in tedavisinden ve ilgisinden çok çok memnun kaldık. Hiçbir sorumuz cevapsız kalmadı.

SS
Sul*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2 yıldır aile ortamını yakaladığım güleryüzlü, samimi personeliyle hayatımın bir parçası haline gelen T.S kliniğine, değerli dotorum Tamer Seyhan ve yine değerli çalışanlarına sonsuz tesekkurler. Güvenilir, samimi ve güleryüzlü bu aileyle uzun bir süre daha birlikte olacağımızı düşünüyorum. Başarılarını ilgi ve alakalarını takdir ediyorum.

SE
Sel*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Konusunda uzman,çok değerli bir doktor, Türkiye ve Avrupa genelinde başarılı bir doktor.. Her zaman tavsiye ederim

Sev*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Araştırmalarım sonucunda Tamer Seyhan'a gittim ve çok memnun kaldım. Şuana kadar klinikten mutsuz çıkan bir kişiye de denk gelmedim.Her hastası ile özel olarak ilgileniyor ve yetenekli ellerinden muhteşem işler çıkıyor. Tamer Seyhan'a bir kere gittikten sonra vazgeçmek zor. Her işlemde böyle yüksek başarılar sağlamak çok zor ama Tamer Seyhan'ın bu konuda maşallahı var. Başarılarının devamını diliyorum.

DO
Did*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Estetikte doğallık benim için en önemli şeydir. Hem estetikli olup hem doğal görünümlü olmak istiyorsanız Tamer Seyhan'ın kliniği tam olarak istediğiniz yer. Klinik ortamı çok güzel ve steril, Tamer Seyhan ve ekibi de bir o kadar sevgi dolu ve yardımsever.Tamer Seyhan her sorununuz ile bizzat kendisi ilgilenmeye çalışıyor o an musait değil ise size hemen birisini mutlaka ama mutlaka yönlendiriyor. Haliniz,tavrınız ve güzel operasyonlarınız için teşekkürler.

LS
Ley*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mükemmel bir doktor ilgisi bilgisi yaklasimi ve dogru yonlendirme olarak tam olarak guvenebileceginiz bir doktor. Ayrica guzel seylerin ekip isi oldugunun ispatida clinic yardimci ve asistanlarinin katkisiyla saglanmis. Son olarak ta sorunlu , memnun. Kalmadiginiz , yaptirip pisman oldugunuz , veya hatali olduguna inandiginiz baska profosor diye gecinenlerin bile yaptigi hatalari duzelten bir doktor . Görüşün ne demek istediğimi anlayacaksiniz . Tesekkurler Tamer Hocam Tesekkurler TS clinik asistan arkadaslarim Emeginize saglik

Ram*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İnsanlık yaptığı iş verdiği güven her bakımdan dörtdörlük insan ameliyattan korkamanıza hiç gerek yok ameliyat olalı iki hafta oldu ne şişlik ne morluk var ne kadar teşekkür etsem azdır saygılarımla:)

Ram*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tek kelimeyle harika bir doktor hem insanlık hem de yaptığı iş bakımından tek favorim.şişlik morluk yok üstelik bu söylediğim zaman ameliyat sonrası ikinci hafta istediğimden fazlasını aldım

GG
Gam*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Merhabalar ben tamer hocadan iki hafta önce burun ameliyatı oldum cok korkarak gitmistm ve son ana kadar vazgecmeyi de düşünüyordum fakat iyi ki olmusum diyorum simdi sonuç mükemmel mütevazı ve seker gibi bi doktor kendisi .

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tamer Seyhan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Tamer Seyhan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Tamer Seyhan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Tamer Seyhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118078

Prof. Dr. Tamer Seyhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tamer Seyhan TS Clinic bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Tamer Seyhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tamer Seyhan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Ultrason Lipoliz, Sıcak Lipoliz, Lazer Lipoliz alanlarında hizmet veriyor ve Leke tedavisi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Cinsiyet değişimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 80 78

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube