Doç. Dr. Gülçin Bulut

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - İzmir
5.0

Kök Kanal Tedavisi, Genel Anestezi, Çocukluklarda Diş Çürükleri

“Gülçin Hanım,7 yaşındaki kızımin kanal tedavisi ve dolgularini yaptı .Böylesine zor ve uğraştırıcı b...” Devamı

Doç. Dr. Gülçin Bulut

Doç.Dr.Gülçin Bulut, lisans öncesi eğitimlerinin ardından, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) alanında doktora eğitimi tamamlayarak, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Doktoru ve  Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Uzmanı ünvanlarını almıştır. Alsancak Dr.Behçet Uz Çocuk Hastanesi ve İzmir Eğitim Diş Hastanesi’nde görev yapmıştır.

 

Doç.Dr. Gülçin Bulut
Alsancak No:11 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Estetik dolgu Çocuk Diş Dolgusu (Estetik veya Renkli Dolgu) Çocuk diş hekimliği Çocuk diş tedavisi Çocuk protezleri Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç.Dr.Gülçin Bulut, lisans öncesi eğitimlerinin ardından, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) alanında doktora eğitimi tamamlayarak, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Doktoru ve  Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Uzmanı ünvanlarını almıştır. Alsancak Dr.Behçet Uz Çocuk Hastanesi ve İzmir Eğitim Diş Hastanesi’nde görev yapmıştır. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1991
Deneyim: 32 Yıl

İlgi Alanları

Kök Kanal Tedavisi Genel Anestezi Çocukluklarda Diş Çürükleri Diş Dolgusu Ortodontik Tedaviler Devamı

Deneyimler

Doç.Dr. Gülçin Bulut (2020 - Devam ediyor)
Ege Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü (1997 - 2003)
Ege Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi (1991 - 1996)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 65 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
LG
Lev*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Çocuk diş tedavisi
Doç.Dr. Gülçin Bulut

Gülçin Hanım,7 yaşındaki kızımin kanal tedavisi ve dolgularini yaptı .Böylesine zor ve uğraştırıcı bir tedaviyi, kızimin hiç korkmadan rahatlıkla atlatmasini sağladi. Sempatik ,guler yüzlü,hafif elleriyle :) çocuk dilinden anlamasinin yaninda; işinde de oldukça tecrübeli bir doktor.herkese tavsiye ederim .

ET
Ezg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Genel anestezi altında diş tedavisi
Doç.Dr. Gülçin Bulut

Merhaba, Gülçin hanım yıllar önce benim diş doktorumdu şimdi de kızımın doktoru oldu 🙂 5,5 yaşındaki kızım için yaklaşık 2 yıl önce gitmeye başladık. ilgi ve alakası,sevgisi ,ince düşünceli hediyeleri,süprizleri ve güleryüzlülüğü ile kızımızın korkusunu yendi,çocukların dilinden anlayan biri. Söke' den geldiğimiz için mesafe de vardı alışma sürecinde bize çok destek oldu . Fazla dişe müdahele gerekliydi genel anestezi ile tedavimiz yapıldı . O süreçte de bize çok destek oldu. Artık diş koltuğuna da oturuyoruz . Böyle ilgi alaka ve güven için her yerden gelinir🙂çok seviyoruz Gülçin hanımı .Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

ET
Ezg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Doç.Dr. Gülçin Bulut

Merhaba, Gülçin hanım yıllar önce benim diş doktorumdu şimdi de kızımın doktoru oldu 🙂 5,5 yaşındaki kızım için yaklaşık 2 yıl önce gitmeye başladık. ilgi ve alakası,sevgisi ,ince düşünceli hediyeleri,süprizleri ve güleryüzlülüğü ile kızımızın korkusunu yendi,çocukların dilinden anlayan biri. Söke'den geldiğimiz için mesafe de vardı alışma sürecinde bize çok destek oldu . Fazla dişe müdahele gerekliydi genel anestezi ile tedavimiz yapıldı . O süreçte de bize çok destek oldu. Artık diş koltuğuna da oturuyoruz . Böyle ilgi alaka ve güven için her yerden gelinir🙂çok seviyoruz Gülçin hanımı .Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Gülçin Hanım'a ulaştığımızda başka bir diş doktorunun kafamız çok karıştırdığı bir zamandı. 3,5 yaşındaki çocuğumun tedavisi için görüştük kendisiyle. İnanılmaz pozitif, çocuk dilinden anlayan en önemlisi işinde başarılı bir hekim. Oğlumun, 3 dolgusunu yaptı üstelik anestezi vermeden sabırla. Kesinlikle etrafımdaki insanlara gözüm kapalı önerebileceğim alanında çok başarılı bir hekim.

İZ
İPE*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Doç.Dr. Gülçin Bulut

KÜÇÜK KIZIM ÇOK HUYSUZDUR, FAKAT Gülçin Hanım neşeli tavırlarıyla kanal tedavisini yapabildi. Kendisine çok teşekkür eder, diş hekimi arayan herkese tavsiye ederim.

bd
Bur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Doç.Dr. Gülçin Bulut

oglumun kanal tedavisini yaptı. pozitif ve insacıl yaklasımından ve tedavisinden cok memnun kaldık. incelikle ve sabırla calıstı. cocugun korkularını arkada bırakarak keyifle ve emin tedavi icin emanet edebileceginiz bir hekim.

MG
Muh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Doç.Dr. Gülçin Bulut

çok memnunum

BA
Ber*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Doç.Dr. Gülçin Bulut

Gülçin hocamıza bizi kendi dişhekimimiz gönderdi çünkü 5 yaşında çocuğumuz için çürük süt dişlerinin kanal tedavisi, dolgu ve yer tutucu gibi çok zor tedavilerinin biran önce yapılması gerekiyordu. Kendisi uzaktan gelmemize rağmen 2 hafta içerisinde inanılmaz biçimde bütün tedavilerimizi tamamladı ve şu an 3 ayda bir kontroller yapıyor ve hiçbir problemimiz kalmadı. Emin ellerde nasıl çocuk di,şlerini temiz tutup çürüğe karşı engelleyebileceğimizi de biz anne babaya uygulamalı gösterdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok nadir bulunan çok değerli bir çocuk hekimi...

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gülçin Bulut ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Gülçin Bulut için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Gülçin Bulut için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Gülçin Bulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746535

Doç. Dr. Gülçin Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Gülçin Bulut Doç.Dr. Gülçin Bulut bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Gülçin Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Gülçin Bulut Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Kök Kanal Tedavisi, Genel Anestezi, Çocukluklarda Diş Çürükleri alanlarında hizmet veriyor ve Estetik dolgu, Çocuk Diş Dolgusu (Estetik veya Renkli Dolgu), Çocuk diş hekimliği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube