Fzt. Tuna Soykan, İstanbul, Fizyoterapi

Fzt. Tuna Soykan

Fizyoterapi - İstanbul

Mat Pilates, Manipülasyon, Migren

Takvim talep et

Hakkında

Tuna Soykan Kimdir?

Fzt. Tuna Soykan, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuna Soykan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Tuna Soykan kimdir , telefon numarası nedir?

Fzt. T Soykan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Tuna Soykan için nasıl randevu alabilirim?

Fzt. T Soykan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Tuna Soykan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Fzt. Tuna Soykan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Tuna Soykan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Fzt. Tuna Soykan Fizyoterapi, uzmanıdır. Elektroterapi, Fizik tedavi, Nörolojik rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Bel - Boyun Fıtığı alanlarında hizmet veriyor ve Mat Pilates, Manipülasyon, Migren, Kuru İğneleme, Cadillac Pilates hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Tuna Soykan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Tuna Soykan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Tuna Soykan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Fzt. T Soykan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Tuna Soykan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Fzt. T Soykan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.