x
Etiketler \ S \

silikon sonda

Op. Dr. Defne ERKARA

Meme büyütme teknikleri içinde başarısı en fazla olanın silikon ile meme büyütme olduğuna çoğumuz hem fikiriz. İstenilen büyüklük ve kıvama ulaşmak, memeler arasındaki eşitsizlikleri düzeltmek ve uzun... Devamı »

Op. Dr. Bora OK

KİMLERAMELİYAT İÇİN UYGUNDUR? Ergenliğini tamamlamış, genelikle doğumsal bazen de edinilmiş meme küçüklüğü ya da meme asimetrisi olanlar ve genel anestezi ile ameliyat olmasında sakınca bulunmayan kişiler... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Göğüs silikon ameliyatının komplikasyonları Meme silikon (protez) ameliyatlarında her ameliyatta olan riskler geçerlidir. Kanama, enfeksiyon gibi riskler olabilir. Fakat ameliyat öncesinde bir hastalığı... Devamı »

Op. Dr. Mehmet Serkan DİNAR

Silikon Protezle Göğüs BüyütmeEstetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler Kadınlarda göğüsler hem annelikte hemde cinsel yaşam ve gündelik yaşamda büyük önem arzetmektedir. Göğüsler eski çağda bereket i... Devamı »

Dyt. Zeynep Işıl KÜÇÜKGÖNCÜ

Çoğu danışanımdan duymaktayım ''Hafta içi diyetimi çok iyi yapıyorum ama hafta sonu tüm dengem bozuluyor' ​Tabi burda bozmaktankastedilen öğünleri kaçırmak.Biz diyetisyenler kişiye özel diyet programı... Devamı »

Dyt. Nihan ORTAÇ YALDIZ

Kilo problemiyle boğuşan çoğu kişinin yaptığı hataların başında hızlıca kilo vermeye çalışmak geliyor. Hızla kilo vermenin yolu da besin alımlarını aşırı derecede kısıtlamak ve yoğun fiziksel aktivite... Devamı »

Uzm. Dr. Güray YEŞİLADALI

En çok tercih edilen estetik ameliyatların başında meme büyütme operasyonları gelmektedir. Kadın hastalar için en önemli yapısal organ olan memeler hem ruhen hem de bedenen kadını kadın yapan en önemli... Devamı »

Op. Dr. Bora OK

Memede sarkıklık şikayeti olan hastalarımızdan sık sorulan sorulardan biri silikonun bu operasyonlarda kullanılmasının gerekip gerekmediği ya da bunun herhangi bir negatif yönü olup olmadığı ile ilgilidir.... Devamı »

Uzm. Psk. Halil TÜRKMEN

~~ ~STRES EĞİTİMİ, SAĞILTIMI VE STRES’ DEN KORUNMA YÖNTEMLERİ STRESS TRAINING, SAĞILTIMI AND STRESS THROUGH PREVENTION METHODS 3. MakaleninDevamı, 3. Article Continued: Bu şekli ile Stres,... Devamı »

Prof. Dr. Eksal KARGI

Memeler, kadın vücudunu ve dişiliği tamamlayan ve belirleyen yapılardır. Omuz genişliği, göğüs çevresi, bel ve kalça çevresi ile uyumlu ölçüde meme varlığı, vücut güzelliğinin en önemli parçalarındandır. Memeler,... Devamı »

Op. Dr. Bora OK

Meme büyütmeoperasyonunda en sık karşılaştığımız sorulardan biri hangi büyüklükte ve hacimde silikonların kullanılması gerekliliği ile ilgilidir. Uygun boyutta ve hacimde silikon meme implantlarının seçilmesinde... Devamı »

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK

Meme büyültme operasyonu dünyada ve ülkemizde en popüler estetik operasyonlardan biridir. ASAP (American Society of Plastic Surgery) verilerine göre her yıl ABD’ de yaklaşık 380 bin kişi silikon ile meme... Devamı »

Op. Dr. Oğuz KILIÇ

Silikon protezlerin dış kısmı sert silikon bir kılıfla kaplıdır; içlerinde ise daha yumuşak jel kıvamında silikon bulunmaktadır. İçi silikon jel olan protezler de içeriklerine göre yumuşak ve sert jel... Devamı »

Doç. Dr. Nedim SARIFAKIOĞLU

1. Silikon Protezle meme büyütme operasyonları meme estetiğinin en sık uygulanan operatif işlemlerinden biridir. 2013 yılında ABD'de toplam 313.327 protezle meme büyütme operasyonu gerçekleştirilmiş olup... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 14 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 9867 kayıt bulundu.