Dyt. Serhat Hepçin, Samsun, Diyetisyen

Dyt. Serhat Hepçin

Diyetisyen - Samsun

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sağlıklı Beslenme, Kilo Problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

  Atakum, Samsun
Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..lıç

İlgisi, danışanlarına karşı olan özeni ben birlikte aldığımız sonuçlardan dolayı fazlasıyla memnun kaldığım, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir diyetisyen. Kesinlikle takdiri hak ediyor... 21-09-2017

en..lıç

İlgisi, danışanlarına karşı olan özeni ben birlikte aldığımız sonuçlardan dolayı fazlasıyla memnun kaldığım, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir diyetisyen. Kesinlikle takdiri hak ediyor... 21-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Serhat Hepçin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Serhat Hepçin kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. S Hepçin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Serhat Hepçin için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. S Hepçin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Serhat Hepçin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Serhat Hepçin Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Serhat Hepçin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Serhat Hepçin Diyetisyen, uzmanıdır. Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Çocuk beslenmesi, Çocuk beslenmesi, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Diyabet diyeti, Diyabet diyeti alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sağlıklı Beslenme, Kilo Problemleri, Bebek Beslenmesi, Genel Diyet hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Serhat Hepçin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Serhat Hepçin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Serhat Hepçin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. S Hepçin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Serhat Hepçin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. S Hepçin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.