Dyt. Osetya Batıbay, Bursa, Diyetisyen

Dyt. Osetya Batıbay

Diyetisyen - Bursa

Diyet Ürünleri, Bebek Beslenmesi, Diyet Ve Doğru Beslenme

Randevu Al 0 (850) 811 83 39Soru Sor

Adres (2)

Bağdat Caddesi Noter Sok.24/11  Kadıköy, İstanbul
Up&Share Academy

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Hamidiye Mahallesi İstiklal Caddesi Akset Apartmanı 17/2  Gemlik, Bursa
''O'' Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Osetya Batıbay Kimdir?

Dyt. Osetya BATIBAY, 1990 yılında Ankara'da doğmuştur. 2008 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanmıştır. Üniversite eğitimi boyunca İstanbul’da çeşitli kamu ve özel hastanelerde staj yapmış, 2013 yılında ise,  “Dünya’da Doğurganlık Çağındaki Kadınlarda Demir Eksikliği Anemisi” konulu tezini tamamlayarak Beslenme ve Diyet Uzmanı ünvanını almıştır. Lisans hayatının sona ermesinin ardından 2013 Eylül ayında hem Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’de Beslenme ve Diyetetik yüksek lisansına hem de  Anadolu Sağlık Merkezi’nde (John Hopkins Medicine) diyetisyen olarak görev almıştır.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde başlayan çalışma hayatını Emsey Hospital ve PinnerTest Sağlıklı Yaşam’da diyetisyen olarak devam ettiren Dyt. Osetya BATIBAY, çalıştığı kurumlarda kazandığı tecrübenin yanı sıra başta obezite, onkoloji ve diyabet diyetisyenliği olmak üzere birden çok kongre ve sempozyumlara katılmıştır. 2015 yılında yüksek lisansı tamamlayan Batıbay, aynı sene Ekim ayında “O” Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi‘ni kurmuştur.

Dyt. Osetya BATIBAY, mesleki çalışmalarına ''O'' Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ve Up&Share Academy'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • YEDITEPE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2013

Tecrübe: 7 yıl 6 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Anadolu Sağlık Merkezi
  01 2013 - 10 2014
 • Emsey Hospital
  10 2014 - 10 2015
 • Pinnertest Sağlıklı Yaşam Merkezi
  10 2015 - 10 2016
 • Özel Muayenehane
  10 2016 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Diyet Ürünleri
 • Bebek Beslenmesi
 • Diyet Ve Doğru Beslenme
 • Enteral Beslenme
 • Kilo Kontrolü

Tedaviler

 • Kurumsal beslenme danışmanlığı
 • Kanserde beslenme
 • Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme
 • Diyabet diyeti
 • Karbonhidrat sayımı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 39

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nur..ıbay

Harika bir diyetisyen çok memnun kaldım kişilere yaklaşımı güler yüzü harika sağlıklı zayıflıyacağınıza eminim teşekkürler osetya hanım 25-04-2020

ar..

Zayıflamak için koşarak gideceğiniz bir isim diyetisyen Osetya Batıbay. Kişiye özel hazırladığı muhteşem beslenme programları ile kendinize geldiğinizi hissedebilirsiniz. Osetya hanım bir diyetisyenden çok bir arkadaş ve beslenme programını uygulamayacağınızda bile arkadaşımı kırarım diye düşünebiliyorsunuz.Osetya hanım benim o tatlı krizlerime çikolata aşkıma en güzel diyet tatlılar ile çare bulan doktor. Osetya Batıbayın hazırladığı beslenme programları ile zayıflamamanız mümkün değil diyebilirim. Osetya batıbay zaten size o kadar çok destek çıkan bir diyetisyen ki sizde ister istemez elinizden geleni yapmak zorunda hissediyorsunuz. 01-01-2017

mail..

Bir sporcu olarak hedeflerime ulaşmak için beslenme düzenime dikkat etmem gerekti ve diyetisyen osetya batıbay bana beslenme konusunda çok yardımcı oldu. Yaptığım antremanlar sonucunda harcadığım enerjiyi doğru besinleri tüketerek yerine koymam gerekti. tabiki ben bu besinlerin seçiminde yanlışlıklar yaptığım için uzman birinden yardım aldım ve bu kişi diyetisyen osetya batıbay oldu. Antreman öncesi ve sonrası beslenme düzenimi osetya batıbay ilgilendiğim alana ve harcadığım enerjiyi göz önünde bulundurarak hazırladı. spor hayatımda beni belkide bir adım öne geçiren bu beslenme programı için diyetisyen osetya batıbaya belirli aralıklar ile gidip beslenme programımı yenilemeyi ihmal etmiyorum. 25-09-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Osetya Batıbay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Osetya Batıbay ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Osetya Batıbay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 83 39

Dyt. Osetya Batıbay için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. Osetya Batıbay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dyt. Osetya Batıbay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dyt. Osetya Batıbay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Osetya Batıbay Up&Share Academy ''O'' Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dyt. Osetya Batıbay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Osetya Batıbay Diyetisyen, uzmanıdır. Kurumsal beslenme danışmanlığı, Kanserde beslenme, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Diyabet diyeti, Karbonhidrat sayımı, Beslenme takibi, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, Sağlıklı kilo alma alanlarında hizmet veriyor ve Diyet Ürünleri, Bebek Beslenmesi, Diyet Ve Doğru Beslenme, Enteral Beslenme, Kilo Kontrolü hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dyt. Osetya Batıbay için muayene ücreti nedir?

Dyt. Osetya Batıbay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Osetya Batıbay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Osetya Batıbay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dyt. Osetya Batıbay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.