Dyt. Hatice Karslıoğlu

Diyetisyen - Ankara

Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi, Tip 1 Diyabet, Kavitasyon

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Mustafa Kemal Mah. 2140 Cad. Gökçen Life Plaza A Blok No 8  Çankaya, Ankara
KİBEM Kişisel Beslenme ve Eğitim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hatice Karslıoğlu Hakkında

Hatice Karslıoğlu Kimdir?

Dyt. Hatice KARSLIOĞLU, 1974 yılında Çorum'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi  Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır.

1995 yılında Çorum Özel Hastanesi'nde yönetici diyetisyen olarak görev yapmasının ardından Samsun Nutra Slim Sağlıklı zayıflama merkezinde klinik diyetisyen olarak çalışmalar yapmıştır. 1998 yılında ise Çorum'da kendi Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi'ni kurmuş olan Dyt. Hatice KARSLIOĞLU, 2005 yılına kadar yetişkin obezite, çocukluk obezite, kurum beslenme, kalp, diyabet, kilo alma, anoreksia, blumia üzerine çalışmalar yapmıştır. Bu süre zarfında Çopikas kurumunun aşçılarına 2 ay süreyle hizmet içi eğitim programı ve kurumun menülerini düzenlemiş, yerel gazetenin sağlık köşesinde yazarlık yapmıştır. Tüm bunların yanı sıra Çorum Çocuk Esirgeme Kurumu'nda beslenme danışmalığı yapmıştır.

2005 yılında 19 Mayıs Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Funda Elmacıoğlu ve Araştırma Görevlisi Canan Asal ile birlikte ‘"Kilo Kaybedenlerde Kilo Kazanımının Önlenmesi" konulu çalışmaya katılmış olan Dyt. Hatice KARSLIOĞLU, 2007 - 2009 yılları arasında Bireysel Sağlık Yönetimi Obezite Ekibi'nde ve Özel Çocuk Endokrinoloji Merkezi'nde Yönetici Diyetisyen olarak görev yapmış olup, 2010 yılı Temmuz ayı itibariyle kurucusu olduğu KİBEM Kişisel Beslenme Eğitim Merkezi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi
 • Tip 1 Diyabet
 • Kavitasyon
 • Tip 2 Diyabet
 • Bebek Beslenmesi
Tedaviler
 • Reaktif hipoglisemi ve beslenme
 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Karbonhidrat sayımı
 • Yaşam koçluğu
 • Çocuk beslenmesi

Hatice Karslıoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Hatice Karslıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hatice Karslıoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Açlık kan şekeri

  Hocam merhaba geçen gün yaptırdığım testte açlık glukoz 115 glukoz tokluk 88 hba1c ise 4.9 çıktı bozuk bir beslenmem ve hareketsiz yaşamım vardı artık beslenmeme ve sporuma dikkat ediyorum normale dönme gözükürmü 20 yaşındayım bu verilerle pre diyabet limi oluyorum boyum 1.80 kilom 70 bel çevrem 79... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Hatice Karslıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Metabolizma

  1.81 boyundayım ve adım onur ama 62 kilom var neden kilo alamıyorum bana tavsiyede bulunabilirmisiniz ?

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Hatice Karslıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Hatice Karslıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. H Karslıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Hatice Karslıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. H Karslıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Hatice Karslıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Hatice Karslıoğlu KİBEM Kişisel Beslenme ve Eğitim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Hatice Karslıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Hatice Karslıoğlu Diyetisyen, uzmanıdır. Reaktif hipoglisemi ve beslenme, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Karbonhidrat sayımı, Yaşam koçluğu, Çocuk beslenmesi, Zayıflama programı, Beslenme planı, Beslenme takibi, Gebelik ve beslenme, Gut hastalığı ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi, Tip 1 Diyabet, Kavitasyon, Tip 2 Diyabet, Bebek Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Hatice Karslıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Hatice Karslıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Hatice Karslıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. H Karslıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Hatice Karslıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. H Karslıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.