Dyt. Ezgi Evgin Aktaş

Diyetisyen - Ankara
5.0

Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Besinler Hakkında Herşey, Besinlerin Saklanma Koşulları

“Enerjisi, güler yüzü ve tatlılığıyla kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Ezgi hanım sağlıklı b...” Devamı

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş

Dyt. Ezgi Evgin, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Eğitim süresince ise, Etimesgut Toplum Sağlık Merkezi, Ankara Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Gülhane Tıp Akademisinde staj eğitimlerini de tamamlamıştır.

İş hayatına Özel Çankaya Hastanesinde klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği ile başlamış olan Dyt. Ezgi Evgin, Bu kurumda kilo yönetimi ve hastalıklarda diyet tedavisi konularında danışanlarına hizmet vermiş, daha sonra Özel Koru Hastanesi'nde göreve başlamıştır. Bu kurumda ise kilo yönetimi, gebe ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve ergenlerde kilo yönetimi ve hastalıklarında diyet tedavisi konularında danışanlarına hizmet sağlamış, Master eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme ve diyetetik bölümünde devam etmektedir.

Dyt. Ezgi Evgin, mesleki çalışmalarına şu an Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

ERYAMAN Tunahan Mahallesi Üç Şehitler Caddesi Haznedaroğlu Blokları 17638 Ada No:1/3 (5.Etap Metro Durağı Yakını) Eryaman/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Gelişme Geriliği Zayıflama programı Zayıflama diyetleri Yaşam koçluğu Vücut analizi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dyt. Ezgi Evgin, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Eğitim süresince ise, Etimesgut Toplum Sağlık Merkezi, Ankara Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Gülhane Tıp Akademisinde staj eğitimlerini de tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2016
Deneyim: 7 Yıl

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri Besinler Hakkında Herşey Besinlerin Saklanma Koşulları Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Çocukluk Çağında Beslenme Devamı

Deneyimler

Ezgi Evgin Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı (2016 - Devam ediyor)
Koru Hastanesi (2016 - 2016)
Çankaya Hastanesi (2023 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 92 20

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BN
Bir*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Enerjisi, güler yüzü ve tatlılığıyla kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Ezgi hanım sağlıklı beslenmenin temel yöntemlerini öğreterek yaşam biçimimi değiştirmemi sağladı. Verdiği listelerle, danışanı istek ve yeme alışkanlığına göre diyet programı hazırlayan / tatlı bile var :) / bir diyetisyen kendisi. Sabrı, enerjisi, içtenliği ve motivasyon desteğini bu süreçte hiç esirgemedi. Kilo verme, kontrol ve koruma (inşallah) güzel ve başarılı bir yolculuk geçiriyorum. Ve devam ediyorum. Mutluyum. İyi ki varsınız.

GA
G. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yasaksız diyeti ilk duyduğumda öyle şey olur mu diyet bu kesin sıkılıcam dedim ta ki ezgi hanımla karşılaşana kadar kendini tam bir pozitif enerji abidesi sizi öyle güzel karşılıyor ki :) tüm sorularımı büyük bir sabırla cevapladı. Sıra diyete geldiğinde boktu ki gerçekten yasaksız diyet diye bir şey varmış. O kadar güzel bir liste hazırladı ki başlamak için sabırsızlanmaya başladım. 62 kg ile başladığım bu macera da şuan 55 kg ile devam ediyorum. Ve tabi ki Ezgi Hanım'ın öncülüğünde daha da güzel sonuçlar alacağız. Eee o zaman söylenecek cümleler kaldı. Teşekkürler Ezgi Hanım. Yaşasın Yasaksız Diyet.

MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyi ki tanımışım dediğim güzel insanlardan biri oldunuz. En zor, en kıymetli zamanlarımda tanıdım sizi hayatıma dokundunuz her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz, emeğiniz sayesinde yaşıyorum bu güzel günler :) Bana söylenen her güzel sözde en büyük pay emek sizin.. Kendimi tanımamı, bilinçlenmemi ve sağlıklı beslenmeyi öğrettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizi çok seven danışanınız.

Sıl*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ezgi hanım işinde gerçekten çok başarılı bir diyetisyen ve beslenme danışmanı. İşini severek yaptığı o kadar belli ki o enerjisini, pozitifliğini size de geçiriyor. Kilo verdirirken kişiyi sıkmadan yormadan yapıyor bunu, yaşam tarzınıza uygun şekilde sizi yönlendiriyor kilo vermek gerçekten insanı psikolojik olarak çok yoran bir durum buna ezgi hanım sayesinde bu tip sıkıntıya girmeden bu dönemi geçirebiliyorsunuz. Bu dönemi güler yüzüyle ve bilgisiyle atlata biliyorsunuz.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119220

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş Ezgi Evgin Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Ezgi Evgin Aktaş Diyetisyen uzmanıdır. Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Besinler Hakkında Herşey, Besinlerin Saklanma Koşulları alanlarında hizmet veriyor ve Gelişme Geriliği, Zayıflama programı, Zayıflama diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube