Dyt. Ayşe Gül Güven, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Ayşe Gül Güven

Diyetisyen - İstanbul

Kilo Problemleri, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sağlıklı Beslenme

Takvim talep etDeğerlendir

Diyetisyenin Adresi

Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. Rumeli Palas No:61 **** D:6  Şişli, İstanbul
Uzm. Dyt. Ayşe Gül Güven Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ayşe Gül Güven Hakkında

Ayşe Gül Güven Kimdir?

2009 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitim yılları süresince Acıbadem International Hospital, Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Okmeydanı Memorial Hospital, Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Başkent Üniversitesi Merkez Hastanesi, Tüp Bebek, Psikososyal Rehabilitasyon merkezi ve semt polikliniğinde 1 yıla yayılan süre boyunca stajer diyetisyenlik yapmıştır. 7-14 Yaş Arasındaki Çocukların Obezite Yaygınlığı ve Ailesel Obezite İlişkisi konulu tez çalışmasıyla lisans eğitimini tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi süresince İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Beslenme ve Metabolizma A.B.D.’da 2 yıl süresince hasta görme şansıda olmuştur. Tez çalışması 0-5 Yaş Fenilketonürili Çocuklarda Büyümenin Değerlendirilmesidir.

Mart 2016 ve halen Sözcü Gazetesi Cumartesi ekinde Her Hafta beslenme konulu yazıları yayınlanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi İstanbul NLP International Yaşam koçluğu eğitimi almıştır.

İş hayatı süresince Universal Hospital Group Taksim Alman ve Aksaray Hastanesi, Doğuş Holding Doğuş Gym’ de klinik diyetisyenliği başta olmak üzere Diyetkolik, İrene Diet&Wellness ve JFK Hastanesinde çalışmıştır.

Star Tv, Business Chanel, Ülke Tv, Kanal 7 ve TGRT gibi ulusal kanallarda gerek tv programları gerekse ana haber bültenlerinde yayınlanan röportajları olmuştur. Hürriyet ve Radikal gazetesi Yazar Cafe’ lerinde ve çeşitli kadın internet sitelerinde beslenme konulu yazıları çıkmıştır.

Eylül 2016 yılından beri Boğaziçi Diyet markasıyla mesleki hayatına giderek artan bir çalışma azmi ve hevesiyle devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 2009

Tecrübe: 11 yıl 2 ay

Deneyimler

 • Ankara Şereflıkoçhısar Devlet Hastanesı
  01 2017 - 01 2017
 • Ankara Şereflıkoçhısar Devlet Hastanesı
  12 2016 - 12 2016
 • Ankara Haymana Devlet Hastanesı
  08 2015 - 10 2015
 • Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  07 2015 - Şu Anda
 • İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 2015 - 06 2015

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Sahil yürüyüşleri
 • Yüzme

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..

İnsülin direnci diyeti yapmam gerekti ve diyetisyen Ayşe Gül Güven benim için bir beslenme programı hazırladı. Hem insülin direncimi göz önünde bulunduran aynı zamanda da zayıflamamı sağlayan bir beslenme programıydı. Doktorum Ayşe Gül Güven benim için üç ana üç ara öğünden oluşan beslenme programı hazırladı ve beslenme programımı uygulamaya başladım. İnsülin direncimin kırılması için zaman gerektiğini biliyordum ve Ayşe Gül hanıma güvendim sabırla programımı uyguladım sporumu yaptım ve sağlıkla zayıflamaya başladım. Hiç bir öğünümü geçiştirmedim programıma tamamen uydum ve Ayşe Gül Güvenin söylediğimi gibi sağlığıma kavuştum. Artık her zaman yediklerime dikkat edicem. 07-08-2017

na..

Artık zayıflamak istiyorum diyen herkese önereceğim isim diyetisyen Ayşe Gül Güven. Eşim fazla kilolarından dolayı artık hareketsiz hale gelmişti hayatındaki her şey sınırlanmıştı resmen ki ayşe gül güvene gidene kadar. artık çok sağlıklı bir birey hatta benden bile sağlıklı diyebilirim. Ayşe Gül Güvenin hazırladığı beslenme programına göre beslenmeye başladı ve şuanda istediği kilolara gelmesine çok az kaldı. Başlarda olmaz inanmıyorum ben yapmam dese de Ayşe Gül Hanımın desteğiyle kendine güveni geldi ve şuan çok mutlu. Ayşe Gül Güvene her gün bir çok kez teşekkür ediyor kendi kendine. Eşimi böylesine mutlu ettiği için ona güvendiği ve eşiminde kendisine güvenmesini sağladığı için diyetisyen Ayşe Gül Güvene bende teşekkür ediyorum. Hazırladığınız muhteşem beslenme programları ve hastalarınıza güveninizle her zaman tercih edilmeyi hakediyorsunuz. 22-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Ayşe Gül Güven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Ayşe Gül Güven kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. A Güven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Ayşe Gül Güven için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. A Güven şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Ayşe Gül Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Ayşe Gül Güven Uzm. Dyt. Ayşe Gül Güven Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Ayşe Gül Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Ayşe Gül Güven Diyetisyen, uzmanıdır. Beslenme takibi, Sağlıklı kilo alma, Diyabet diyeti, Vücut Analizi alanlarında hizmet veriyor ve Kilo Problemleri, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sağlıklı Beslenme, Okul Çağı Beslenmesi, Obezite hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Ayşe Gül Güven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Ayşe Gül Güven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Ayşe Gül Güven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. A Güven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Ayşe Gül Güven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. A Güven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.