Dyt. Aylin Yılmaz, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Aylin Yılmaz

Diyetisyen - İstanbul

Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme, Alkali Diyet, Bebek Beslenmesi

Takvim talep etDeğerlendir

Diyetisyenin Adresi

Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. Esen Apt. No:18 D:4  Şişli, İstanbul
Uzm. Dyt. Aylin YILMAZ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Aylin Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Aylin Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. A Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Aylin Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. A Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Aylin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Aylin Yılmaz Uzm. Dyt. Aylin YILMAZ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Aylin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Aylin Yılmaz Diyetisyen, uzmanıdır. Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Yaşam koçluğu, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Diyabet diyeti alanlarında hizmet veriyor ve Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme, Alkali Diyet, Bebek Beslenmesi, Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Aylin Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Aylin Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Aylin Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. A Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Aylin Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. A Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.