Dt. Yakup Andaç, Adana, Diş Hekimi

Dt. Yakup Andaç

Diş Hekimi - Adana

Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Cemalpasa Mh. Toros Cad. No: 8 Kardesler Apt. Kat :1/2  Seyhan, Adana
Andaç Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Yakup Andaç Kimdir?

Dt.Yakup ANDAÇ 1985 yılında Adana doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 

Dt.Yakup ANDAÇ lisans eğitiminin ardından Adana'da bulanan Andaç Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurmuştur ve burada hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Yakup Andaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Yakup Andaç kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. Y Andaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Yakup Andaç için nasıl randevu alabilirim?

Dt. Y Andaç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Yakup Andaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Yakup Andaç Andaç Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Yakup Andaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Yakup Andaç Diş Hekimi, uzmanıdır. Estetik diş hekimliği uygulamaları, Laminate veneer, Estetik dolgular, Kanal tedavisi, Beyazlatma, Porselen laminate veneer, Implant protez, Sabit protez, Sedasyon ile diş tedavisi, Diş taşı temizliği alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş, Diş İmplantı, Diş Protezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Yakup Andaç için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Yakup Andaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Yakup Andaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. Y Andaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Yakup Andaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. Y Andaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.