Dt. Tijen Secerli Dürer, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Tijen Secerli Dürer

Diş Hekimi - İstanbul

Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş

Randevu Al 0 (850) 811 39 33Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Nispetiye Mah. Peker Sok. Tuğ Apt. 9/2 Levent  Beşiktaş, İstanbul
Dt. Tijen SECERLİ DÜRER Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tijen Secerli Dürer Hakkında

Tijen Secerli Dürer Kimdir?

Dt. Tijen SECERLİ DÜRER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1988 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

1991 yılından beri özel muayenehanecilik yapmakta olan Dt. Tijen SECERLİ DÜRER, 1995 yılından beri akupunktur, hipnoz ve nöralterapi yöntemlerini diş hekimliğinde kullanmaktadır. Bununla birlikte Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji programını da bitirmiş olup hastalarının diş hekimi fobisini yenmelerine de yardımcı olmaktadır. 

Dt. Tijen SECERLİ DÜRER, başarılı çalışmalarına İsanbul - Sarıyer'de bulunan özel polikliniğinde ve Beşiktaş'ta hizmet veren Group Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Ağız Hastalıkları
 • Genel
 • Gömülü Diş
 • Diş İmplantı
 • Diş Protezi

Tedaviler

 • Estetik dolgu
 • Estetik dolgular
 • Hareketli protez
 • Sabit protez
 • Çocuk diş hekimliği

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 33

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�çe..u Güzelkalp

Tijen hocama 20 lik diş sonrası uyuşukluk tedavisi için gidiyorum.Kendisi Nöralterapi uyguluyor ve çok ilerleme var. Çok bilgili ve donanımlı bir doktor.Sorduğun her soruya titizlikle cevap veriyor.İnşallah sayesinde bu uyuşukluktan tamamiyle kurtulacağım. 28-10-2019

�egül..in Kırık

Tijen hanımla çok yol katettik. Çok teşekkür ederim. Bütünsel olarak hastayı değerlendirir, tamamlayıcı tıp tedavileri ile köklü çözüm üretir... Farkında olanlar olmayanlara mutlaka fısıldasınlar değerli doktorumuzu... 16-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Tijen Secerli Dürer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dt. Tijen Secerli Dürer ile nasıl iletişime geçerim?
Dt. Tijen Secerli Dürer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 39 33

Dt. Tijen Secerli Dürer için nasıl randevu alabilirim?
Dt. Tijen Secerli Dürer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dt. Tijen Secerli Dürer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dt. Tijen Secerli Dürer hangi kurumlar Tijen Secerli Dürer ile anlaşmalı?
Dt. Tijen Secerli Dürer ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Akbank )

Dt. Tijen Secerli Dürer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Tijen Secerli Dürer Dt. Tijen SECERLİ DÜRER Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dt. Tijen Secerli Dürer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Tijen Secerli Dürer Diş Hekimi, uzmanıdır. Estetik dolgu, Estetik dolgular, Hareketli protez, Sabit protez, Çocuk diş hekimliği, Sedasyon ile diş tedavisi, Implant üstü protezler, Sinus cerrahisi, İmplant uygulaması, Diş taşı temizliği alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş, Diş İmplantı, Diş Protezi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dt. Tijen Secerli Dürer için muayene ücreti nedir?
Dt. Tijen Secerli Dürer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Tijen Secerli Dürer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dt. Tijen Secerli Dürer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. Tijen Secerli Dürer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Diş Hekimiden Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.