Diş Hekiminin Adresi

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kemal Konukcu Hakkında

Kemal Konukcu Kimdir?

Dt. Kemal Konukcu, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Konukcu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kemal Konukcu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Kemal Konukcu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Kemal Konukcu kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. K Konukcu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Kemal Konukcu için nasıl randevu alabilirim?
Dt. K Konukcu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kemal Konukcu ile anlaşmalı?
Kemal Konukcu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Kemal Konukcu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Kemal Konukcu Adana Ceyhan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Kemal Konukcu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Kemal Konukcu Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Kemal Konukcu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Kemal Konukcu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Kemal Konukcu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. K Konukcu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Kemal Konukcu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. K Konukcu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.