Dt. Işıl Gürani

Diş Hekimi - Adana
5.0

Diş Taşı (Tartar), Diş Eti Kanaması, Diş Eti Renklenmeleri

5.0

“28 yaşındayım bugüne kadar birden fazla Diş Hekimine başvurdum dolgularımla ilgili birçok problem ya...” Devamı

Dt. Işıl Gürani

Dt. Işıl GÜRANİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Dt. Işıl GÜRANİ, mesleki çalışmalarına Adana'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Adana Ağız ve Diş Sağlığı
Atatürk Caddesi Çınarlı Mahallesi Filiz Apartmanı Kat: 2 No: 4 Seyhan/Adana
Hizmetler
Cerrahi diş çekimi Zirkonyum kronlar Yer tutucular Sinus cerrahisi İmplantoloji Devamı

İlgi Alanları

Diş Taşı (Tartar) Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Hastalıkları Diş İltihabı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AT
Ayl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

28 yaşındayım bugüne kadar birden fazla Diş Hekimine başvurdum dolgularımla ilgili birçok problem yaşıyordum son olarak abimin tavsiyesiyle Dr Işıl Hanım’a geldim iyi ki tanıdım iyi ki karşılaştık diyorum sadece Diş Hekimi değil beni hayata karşı en güzel şekilde bakış açımı değiştirecek özel insan diyebilirim kliniğe giderken heyecanla mutlulukla gidiyorum sanki dişlerim için değil ruhum İçin de oradayım iyi ki varsınız Dr Hanım iyi ki hayatıma girdiniz ellerinizin dokunduğu herşeyin her daim güzelleşmesi dileğiyle 💐

BE
Bey*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mükemmel bir diş hekimi olduğu kadar da eğlenceli bir hekim işinin ehli tedavi süresi boyunca bir tek sorunu bile cevapsız bırakmadı Teşekkürler Mükemmel Hekimim :)

BA
Bur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Işıl hanım'ın tüm enerjisi ve hastaya olan hoş görüşü, birlikte çalıştığı Betül hanım ve Semiha hanıma da yansımış. Tüm ekibin güler yüzü ve severek yaptıkları işleri kontrollere sıkılmadan gelmeme sebep. Bu uzun ve zor süreç bu ekip sayesinde kolaylaşıyor. Dişlerimde oluşan değişiklik ve mükemmel gelişimin ve değişimin yegane mimarlarına teşekkür ederim. Süreç zor mu kolay mı ? Tabiki de zor ama zor olan her şey daha güzeldir.

Sel*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

10 Yıldan fazla zamandır Işıl Hanım'a geliyorum. Ortodontik tedaviden sonra oluşan doktor korkumdan eser kalmadı kendisinden dolayı :) İşini harika yapmasından bahsetmiyorum bile. Her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum Işıl Abla

EA
Esi*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2008 yılından bu yana ailemizin ve dostlarımızın tek tercihi... Her yaptığı işlem için detaylı olarak verdiği bilgiler ile deneyiminin farkını anlıyorsunuz ve kendinizi güvenle ellerine emanet edebiliyorsunuz. Enerjinizi ve arkadaşcıl tavırları ile diş hekiminden keyif alınır mı ? Evet alınır.

AG
Asy*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Küçüklüğümden beri Diş Hekimlerine karşı bir korkum vardı. Buraya geldikten sonra fikrim ve hayatım değişti. Benim olumsuz bir görüşüm yok. Aksine ilerde bir diş hekimi olmak istiyorum. Bu minnoş doktorun ''Eldivenlerinde aşk var'' Samimiyetiniz hayranım, sizi seviyoruz.

NG
Ner*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Işıl hanımı 17 yıldır tanıyorum hemen hemen ilk tanıştığım günden bu yana içini ısıtan sıcacık gülümsemesiyle her zaman favorim olmuştur. Şu anda kız kardeş mi desem desem ya da dost mu bilmiyorum ama onu çok seviyorum. Diş hekimleri ile ilgili kötü deneyimlerim olmuştu eskiden, ama Işıl hanımın yanına gelirken dişin durumu ne kadar kötü olursa olsun kuaföre kahve içmeye yada alışverişe gider gibi geliyorum. İlk kez dişimi muayene edilirken en çok hoşuma giden dişle ilgili sürekli bilgi vermesi ve sizi rahatlatması olmuştu. Birde insana bahsederken sen diş hekiminden mi bahsediyorsun evet diyorum.. Her şey için ne kadar teşekkür etsem az olur, seviyorum seni çılgın kız....

EP
Eda P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar, 85 doğumluyum ve bu yaşıma kadar bir çok diş hekimim oldu. kemik problemim ve çene problemi olan bir hastayım. İlk defa bir hekimim bu kadar kapsamlı kalıcı ve sağlıklı bir muayene ve sonrası tedavi süresi sundu. Sevgili arkadaşım ve doktorum Işıl hanım'a elinde yüreğin kadar hafif olduğu için teşekkür ederim. En iyisini yapana kadar vazgeçmeyen deneyen mükemmeliyetçi doktoruma teşekkür ederim. Şipşak tedaviden korunan uzun vadeli düşünüp günlerce aylarca sağlıklı dişler yapan doktoruma teşekkür ederim. En güzelini ve sağlıklısını yapacağından emin olduğum. Dişlerimin son hali için teşekkür ederim. Sana ve tüm ekibine teşekkürler.

GL
Gül*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hastası ile nasıl iletişim içinde olmalı nelere dikkat etmeli kimi nasıl sakinleştirmeli Işıl hanım bu konuları çok iyi anlıyor. Korkularımın farkına varıp beni güzel bir şekilde bilgilendirdi ve cesaretlendirdi sayesinde o koltuğa oturdum. Şuan çok güzel dişlere sahibim sağolsun elinden geleni yaptı. Bütün sızlanmalarıma göz yumdu. Teşekkür ederim Işıl Gürani.

AR
Ayf*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Diş doktoru konusunda Işıl hanım ile tanışana kadar kendimi şansız buluyordum. Birde Işıl Güraniyi deneyeyim diyerek randevu almıştım hatta. Işıl hanım aradığım doktormuş. Güler yüzü,samimiyeti,hastalarına ilgisi her şey çok çok iyi. İşini de çok titiz ve profesyonel bir şekilde yapıyor. Her şey için teşekkürler Işıl hanım. Mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Işıl Gürani ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Işıl Gürani için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Işıl Gürani nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Işıl Gürani Adana Ağız ve Diş Sağlığı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Işıl Gürani hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Işıl Gürani Diş Hekimi uzmanıdır. Diş Taşı (Tartar), Diş Eti Kanaması, Diş Eti Renklenmeleri alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi diş çekimi, Zirkonyum kronlar, Yer tutucular hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube