Dt. Gökhan Seçkin, Trabzon, Diş Hekimi

Dt. Gökhan Seçkin

Diş Hekimi - Trabzon

Diş Eti Çekilmesi, Diş Sıkma, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Kemerkaya mh.Meydan hamam sk 24 Doktorlar iş hanı, Ortahisar  Merkez, Trabzon

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gökhan Seçkin Hakkında

Gökhan Seçkin Kimdir?

Dt. Gökhan SEÇKİN, 09 Temmuz 1984 tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2009 yılında Diş Hekimi unvanı almıştır.  

Çok sayıda yurt içi ve yurtdışı eğitim,konferasns,kongre ve kurslara katılan Dt. Gökhan SEÇKİN,mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..im

EğerDoktorbeydenrandevunuzvarise, hayatınızdatanıyabileceğinizenmükemmeldoktorlardanbirisiylekarşıkarşıyaolmaşansınıyakaladınızdemektir.Benimhikayem2018eylulayındaoldu.Almanyadayaşıyorumvebirgünaşırıderecedeağrıyladoktoragittim.Tuhafolanağrınıolduğuyerdedısaridanmukemmelgozukensinirtedavisiyapilmisbirdisimvar.Doktorunilkbulgularindansonrakicevaı;tedaviolankoklerincokkotuiltihapoldugukesincekilmesigerektigihani%0.01sansiminolduguveegertedaviisterse700€basladigiveveeegerdisacilirdadahafazlakökcikarsadahadaartacagidir.Tabikiiucretbirdisicincokfazlageldi.Vebenenaz5disciyedahagittimcevapayniayniayni.InternetteyazdimaradimaradimvedoktorGokhanbeylekarsilastim.Yorumlaraguvenerekgittim.Banailksoyledigisey;digerdoktorlarlaayniydilakindisikurtarmakilkhedefimizolmaydi.Enaz1.5aysuregerektiginisoyledi,fakatbenim20gunumvardi.Allahraziolsunkigericevirmedi,belkide2haftadabiryapilacakislemibana3gundebiruyguladi.Veislemitamamladik.Herseycokguzeloldu.Suanburadagorendoktorlarhayrankaliyor.Maliyeti500tloldu.Yapilantedavinin,verilenemegin,gosterilenilgininyanindabedavaderdiniz.Herseyicincokamacoktesekkurediyorum.Sizindememnunkalacaginizidusunerekcanigonuldentavsiyeediyorum. 25-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gökhan Seçkin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Gökhan Seçkin kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. G Seçkin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Gökhan Seçkin için nasıl randevu alabilirim?
Dt. G Seçkin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Gökhan Seçkin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Gökhan Seçkin bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Gökhan Seçkin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Gökhan Seçkin Diş Hekimi, uzmanıdır. Porselen kronlar, Sedasyon ile diş tedavisi, Zirkonyum kronlar, Sedasyon ile diş tedavisi, Sabit protez, Lingual Ortodonti, Koruyucu Diş Hekimliği, Bleaching (Diş Beyazlatma), Bleaching (Diş Beyazlatma), Çene Eklem Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Diş Eti Çekilmesi, Diş Sıkma, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Çene Implantasyonu, Diş İmplantı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Gökhan Seçkin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Gökhan Seçkin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Gökhan Seçkin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. G Seçkin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Gökhan Seçkin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. G Seçkin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.