Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dt. Gökhan Seçkin, Trabzon, Diş Hekimi

Dt. Gökhan Seçkin

Diş Hekimi - Trabzon

Diş Eti Çekilmesi, Diş Sıkma, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kemerkaya mh.Meydan hamam sk 24 Doktorlar iş hanı, Ortahisar  Merkez, Trabzon

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gökhan Seçkin Kimdir?

Dt. Gökhan SEÇKİN, 09 Temmuz 1984 tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2009 yılında Diş Hekimi unvanı almıştır.  

Çok sayıda yurt içi ve yurtdışı eğitim,konferasns,kongre ve kurslara katılan Dt. Gökhan SEÇKİN,mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..im

EğerDoktorbeydenrandevunuzvarise, hayatınızdatanıyabileceğinizenmükemmeldoktorlardanbirisiylekarşıkarşıyaolmaşansınıyakaladınızdemektir.Benimhikayem2018eylulayındaoldu.Almanyadayaşıyorumvebirgünaşırıderecedeağrıyladoktoragittim.Tuhafolanağrınıolduğuyerdedısaridanmukemmelgozukensinirtedavisiyapilmisbirdisimvar.Doktorunilkbulgularindansonrakicevaı;tedaviolankoklerincokkotuiltihapoldugukesincekilmesigerektigihani%0.01sansiminolduguveegertedaviisterse700€basladigiveveeegerdisacilirdadahafazlakökcikarsadahadaartacagidir.Tabikiiucretbirdisicincokfazlageldi.Vebenenaz5disciyedahagittimcevapayniayniayni.InternetteyazdimaradimaradimvedoktorGokhanbeylekarsilastim.Yorumlaraguvenerekgittim.Banailksoyledigisey;digerdoktorlarlaayniydilakindisikurtarmakilkhedefimizolmaydi.Enaz1.5aysuregerektiginisoyledi,fakatbenim20gunumvardi.Allahraziolsunkigericevirmedi,belkide2haftadabiryapilacakislemibana3gundebiruyguladi.Veislemitamamladik.Herseycokguzeloldu.Suanburadagorendoktorlarhayrankaliyor.Maliyeti500tloldu.Yapilantedavinin,verilenemegin,gosterilenilgininyanindabedavaderdiniz.Herseyicincokamacoktesekkurediyorum.Sizindememnunkalacaginizidusunerekcanigonuldentavsiyeediyorum. 25-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gökhan Seçkin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.