Dt. Doğan Yeşilçayır

Diş Hekimi - Mersin
5.0

Diş Protezi, Diş İmplantı, Diş Taşı (Tartar)

5.0

“Doğan Yeşilçayı sevgili diş hekimim çocukluğumdan bu yana diş operasyonlarına karşı ön yargılarımı v...” Devamı

Dt. Doğan Yeşilçayır

Dt. Doğan YEŞİLÇAYIR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 1999 yılında başladığı eğitimini 2004 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi Unvanı almıştır.

Bir çok mesleki gelişim ve eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayan, Dt. Doğan YEŞİLÇAYIR, mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Özel Muayenehane
Barbaros Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:104, 33150 Yenişehir/Mersin
Tedaviler
Kompozit dolgu Bleaching (Diş Beyazlatma) Diş taşı temizliği Kanal tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Diş Protezi Diş İmplantı Diş Taşı (Tartar) Diş Eti İltihabı Diş Eti Çekilmesi Köprü Zirkonyum Porselen Kronlar Çürükler Gülüş Tasarımı 20 Lik Diş Çekimi Diş Çekimi İmplant Endodonti (Kanal Tedavisi) Gülüş Tasarımı Lamina Uygulamaları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İK
İnc*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doğan Yeşilçayı sevgili diş hekimim çocukluğumdan bu yana diş operasyonlarına karşı ön yargılarımı ve fobilerimi yenmeme yardımcı ve etkendir. Kendisi, müzmin ve çözülemeyen kanal tedavimin sonunu getirmiştir. Eli çok hafif, güler yüzlü, diş sorunlarımı biriktirmeden gönül rahatlığıyla gidebiliyorum yanına. Ellerine ve kalbine sağlık onun. Ayrıca botoks uygulamalarından da olağan üstü memnunum. Estetik kaygılarımıda ellerine emanet ediyorum.

OK
Orh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikle klinik gerek konum olarak gerekse iç dekorasyon, hijyen ve mimari anlamında oldukça başarılı bir yapıya sahip. Kendinizi rahat ve güvende hissediyorsunuz. İlk karşılama anından itibaren her şey size profesyonel bir hizmet alacağının sinyallerini veriyor. Güleryüz ve samimi karşılamanın ardından kaliteli ve deneyimli ellere teslim olduğunuzu anlıyorsunuz. Teşhis ve tedavi aşamaları oldukça süratli ve kaliteli sürdürülmektedir. Diş çekim ve bakımım botoks hizmeti, dolgu hizmetleri aldığım doktorum Doğan bey'den ve yardımcısı Aylin hanım'Dan son derece memnunum. Emeklerine yüreklerine sağlık.. Saygılar..

AO
Ayş*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyiki Doğan Yeşilçayırı tercih etmişim diyebiliyorum şuanda. Çok güzel dişlere sahip oldum sayesinde. Bir çok konuda şikayetim vardı,dişlerim konusunda aşırı mutsuzdum. Doğan bey beni sabırla dinledi ve neler yapılabileceğini anlattı. Anlattıklarını hepsini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Doğan beyi tavsiye ederim. Sağolun elleriniz dert görmesin.

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doğan Yeşilçayır bu çevrede gidilebilecek en iyi diş hekimlerinden. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Güler yüzlü, esprili bir doktor. İşi konusunda da çok titiz ve özenli çalışıyor. Gönül rahatlığı ile o dişçi koltuğuna oturuyorum. Mesleğinden en iyi yerlere gelmesini diliyorum. Başarılarınız her zaman devam etsin Doğan bey. Teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Doğan Yeşilçayır ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Doğan Yeşilçayır için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Doğan Yeşilçayır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Doğan Yeşilçayır Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Doğan Yeşilçayır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Doğan Yeşilçayır Diş Hekimi uzmanıdır. Diş Protezi, Diş İmplantı, Diş Taşı (Tartar) alanlarında hizmet veriyor ve Kompozit dolgu, Bleaching (Diş Beyazlatma), Diş taşı temizliği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube