Dt. Beril Horasan, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Beril Horasan

Diş Hekimi - İstanbul

Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Dr. Esat Işık Cad. No:99/1  Kadıköy, İstanbul
Horasan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Beril Horasan Kimdir?

Dt. Beril HORASAN, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Üsküdar Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra 1997 yılında Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2003 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinin ardından Horasan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmalarına başlamış olan Dt. Beril HORASAN, Diş Hekimliğinin yanı sıra Botoks ve Dermal Dolgu uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Kendisi de bir çocuk annesi olan Dt. HORASAN, çocuklarla olan kuvvetli iletişimi sayesinde çocuk hastaların favorisidir.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

. Tekin Mutesim ..bukçu

Öncelikle son derece seçici ve tüm tıp dallarında bilgili emekli eczacıyım. İki büyük sorunum vardı. 1)Kalp 2)Diş 40 yaşında enfarktüs,17 yaşında gingivit geçirmişliği olan bir yaşlıyım. 2012 yılında kılı kırk yararak Beril Horasan kızımı buldum. 4 nesil diş hekimi olan Yeditepe Üniversitesi çıkışlı bir istisna... Burada çok önemli bir detayı belirtmek zorundayım. Son derece kendi sorunlarının uzmanı biri olarak, haliyle sorduğum sorular karşısında şimdiye kadar muhatap olduğum 48 diş hekimi zor durumda kaldı, geçiştirerek uzaklaşmayı tercih etti. İlk istisna çocukluk arkadaşım Diş hekimi Amir kardeşim oldu. Diğeri Yeditepe'den ameliyatımı yapan diş hekimi ve sonuncusu... Beril Horasan. Bugün o ne derse kabul aşamasına gelinmiş ise, anlatmak istediğim daha rahat anlaşılır. İyi ki varsın... İyi ki!! 05-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Beril Horasan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş hastalığı

  Merhaba hocam ben sabahları kalktığımda tükürme ihtiyacı duyuyorum ve kahverengi tükürükle karşılaşıyorum sürekli kahverengi ve sarı bazen kan şeklinde de oluyo ağzımda acı bir tad ve metal tatı şeklinde nedeni nedir?

  Doktor Cevabı:

  Dt. Beril Horasan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ağızhastaligi

  2 3yıldır agzımda et var yanagımı isiriyorum fındık buyukluyunde et var şimdi bunun için ne yapmaliyim eti aradan kaldırmak için .. saygilar

  Doktor Cevabı:

  Dt. Beril Horasan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.