Doç. Dr. Yasin Şakir Göker

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Akıllı Lens, Akıllı göz içi merceği, Akıllı mercek uygulamaları

“ilgisi,alakası,kibarlığı,hastalara davranışı ile 10 numara bir dr..bence başka dr aramayın..retina d...” Devamı

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker

Ankara’da dünyaya geldim ve İlkokulu Ankara’da tamamladım. Orta öğrenimimi Ankara Atatürk Lisesi’nde, Lise öğrenimimi Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladım. Tıp Fakültesinin ilk 5 yılını 2003-2008 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde tamamladım. Tıp Fakültesinin 6. yılı olan internlük dönemini Trakya Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamlayarak 2009 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldum. Ankara Gölbaşı Ertuğrul Gazi Sağlık Ocağı’nda mecburi hizmet görevimi sürdürürken Tıpta uzmanlık sınavında derece ile Türkiye 37. olarak Türkiye’de sadece göz hastalarının muayene olduğu iki göz hastanesinden biri olan SB. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göz hastalıkları ihtisasıma başladım.

2010-2014 yılları arasında uzmanlık eğitimimi on binlerce hasta deneyimleyerek tamamladım ve kısa bir dönem Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde Göz Hastalıkları uzmanı olarak görev yaptım. 2015-2020 yılları arasında Türkiye’nin gene sadece göz hastalarının muayene edildiği bir göz hastanesi olan SB. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak görev yaptım. Bulunduğum süre içerisinde yüzlerce katarakt ve retina operasyonu gerçekleştirdim. Aynı klinikte 2020 yılında Göz Hastalıkları Doçenti unvanı aldım. 2020-2022 yılları arasında diğer bir göz hastanesi olan Ankara Dünya Göz Hastanesi’nde görev yaptım. Bu süreçte de birçok retina ameliyatı, katarakt ameliyatı ve lazer ameliyatı gerçekleştirdim. 2022 yılında kendi kliniğimi kurdum ve halen kendi kliniğimde çalışmaktayım. Beyoğlu Göz Hastanesi’nde ihtisasım boyunca binlerce hasta muayene etmiş olup No Touch Lazer gibi Excimer Lazer operasyonları, Femtosaniye Lazer ile LASİK operasyonu ve Üçüncü Nesil Lazer Tedavisi (SMILE) gibi birçok lazer operasyonun eğitimini aldım.

Ulucanlar Göz Hastanesi’nde 2016 yılından itibaren Retina uzmanı olarak çalıştım ve Retina Dekolmanı cerrahisi, makula deliği ve epiretinal membranı içeren göz içi cerrahiler ve diyabetik retinopatiye bağlı göz içi kanamaların vitrektomi ile temizlenmesi gibi birçok vitreoretinal cerrahi gerçekleştirdim. Bu süre zarfında binlerce retina hastası muayene ettim ve binlerce cerrahi gerçekleştirdim. 2018 yılında Prof. Dr. Edoardo Midena’nın önderliğindeki Venice Ophthalmology Summer School’da Prof. Dr. Jose Pulido, Prof. Dr. Stefan Seregard ve Prof. Dr. Anotnia M. Joussen gibi alanındaki en iyi hocalardan eğitim aldım. Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış birçok bildirim bulunmaktadır.

Evli olup, Yağız ve Yiğit adında iki oğlum bulunmaktadır. Kış sporları ve su sporları en büyük hobilerimi oluşturmaktadır

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker
Beştepe Mah. Yaşam Cad. Neorama Plaza No:13/A Kat:22 Daire:90, 06560 Yenimahalle/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Akıllı Mercek Ameliyatı Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri Diyabete Bağlı Göz Hastalıkları Göz Kanlanması Göz Tembelliği (Ambliyopi) Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Ankara’da dünyaya geldim ve İlkokulu Ankara’da tamamladım. Orta öğrenimimi Ankara Atatürk Lisesi’nde, Lise öğrenimimi Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladım. Tıp Fakültesinin ilk 5 yılını 2003-2008 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde tamamladım. Tıp Fakültesinin 6. yılı olan internlük dönemini Trakya Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamlayarak 2009 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldum. Ankara Gölbaşı Ertuğrul Gazi Sağlık Ocağı’nda mecburi hizmet görevimi sürdürürken Tıpta uzmanlık sınavında derece ile Türkiye 37. olarak Türkiye’de sadece göz hastalarının muayene olduğu iki göz hastanesinden biri olan SB. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göz hastalıkları ihtisasıma başladım. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

TRAKYA ÜNIVERSITESI

GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Beyoğlu Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

Akıllı Lens Akıllı göz içi merceği Akıllı mercek uygulamaları Alerjik Konjonktivit Anti Vegf Devamı

Deneyimler

Doçent Doktor – Kendi Kliniği (2022 - 2022)
Doçent Doktor – Dünya Göz Hastanesi (2020 - 2022)
Doçentlik – SB. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara 2020 (2020 - 2020)
Uzman Doktor – SB. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara (2015 - 2020)
Uzman Doktor – Çerkezköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları, Tekirdağ 2014-2015 (2014 - 2015)
Asistan Doktor – SB. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul (2010 - 2014)
Pratisyen Doktor – SB Ankara Gölbaşı Ertuğrul Gazi Sağlık Ocağı (2010 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 78 44

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
LY
Lev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

ilgisi,alakası,kibarlığı,hastalara davranışı ile 10 numara bir dr..bence başka dr aramayın..retina da uzman

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747844

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker Doç. Dr. Yasin Şakir Göker bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Yasin Şakir Göker Göz Hastalıkları uzmanıdır. Akıllı Lens, Akıllı göz içi merceği, Akıllı mercek uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Akıllı Mercek Ameliyatı, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Diyabete Bağlı Göz Hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube