Dr. Sami Tan Sarıgül, İstanbul, Medikal Estetik Tıp Doktoru

Dr. Sami Tan Sarıgül

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Dermapen, Migren, Ağrı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Süzer Bulvarı, Şehr-i Bahçe Evleri C2 Rezidans **** **** (Mc Donald's ve Mado'nun tam karşısı) Bahçeşehir  Başakşehir, İstanbul
Dr. Sami Tan SARIGÜL Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Sami Tan Sarıgül Hakkında

Sami Tan Sarıgül Kimdir?

Dr. Sami Tan Sarıgül 23 Kasım 1961'de Malatya'da doğmuştur. İlköğretimini tamamlamasının ardından Malatya Akçadağ Yatılı Öğretmen Okulu'nu bitirmiş ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanmıştır ancak 2 yıl sonra tababete olan ilgi ve yeteneğini farketmiş, 1981 yılında ise İ.Ü Çapa Tıp Fakültesi'ni kazanmış, tıp eğitimini 1987 yılında tamamlamıştır.

Dr. Sarıgül mecburi hizmetini Sivas'ta yapmış ve 5 yıl burada aşılama sorumlusu ve sağlık ocağı hekimliği görevinin ardından İstanbul'a dönmüş; Beylikdüzü'nde Örnek Tıp Merkezi'ni kurarak 15 yıl boyunca bölge halkına başarı ile sağlık hizmeti sunmuştur. Medikal estetik uygulamalarına ilgi duymaya başlması ile yurt içi ve yurt dışında yapılan pek çok eğitime ve kongreye katılmış, pek çok sertifikanın sahibi olmuştur.

Dr. Sarıgül, aynı zamanda ressamlık ve heykeltraşlık da yapmakta; hayatında ayrılamaz bir parça ve kendini ifade etme yolu olarak gördüğü etnik müzik çalışmalarına Dr. Sami Tan Sarıgül, yaşamının ayrılmaz bir parçası ve kendisini ifade etme biçimi olan müzik çalışmalarını etnik müzik alanında sürdürmekte, mezopotamya ve Anadolu halk ezgileri türlerinde de yabancı müzisyenlerle birlikte deneysel çalışmalar düzenlemektedir. Bunların yanında, 2004 yılından itibaren de ses fiziği, rezonans tıbbı, psikoakustik ve müzikle terapi alanında çalışmalar yapmaktadır ve bu çalışmalarını yurt dışındaki bazı üniversitelerle de paylaşmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sami Tan Sarıgül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sami Tan Sarıgül kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Sarıgül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sami Tan Sarıgül için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Sarıgül şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Sami Tan Sarıgül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sami Tan Sarıgül Dr. Sami Tan SARIGÜL Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sami Tan Sarıgül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sami Tan Sarıgül Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme, Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Dermapen, Migren, Ağrı, Alerjik Hastalıklar, Manuelterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Sami Tan Sarıgül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sami Tan Sarıgül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sami Tan Sarıgül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Sarıgül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sami Tan Sarıgül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Sarıgül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.